Horoskopai ir likimo knygos

Horoskopai ir Likimo knygos, žiūrint iš Rytų mokslų pozicijų, kartu dirbti tikrai gali. Tai parodo žmogaus gyvenimo trijų dienų trumpa įvykių analizė. Įvykiai dienos šviesą išvydo 2017 m. liepos 3 – 5 dienomis. Kaip pagalbinė-vaizdinė priemonė paimta kompiuterinės programos Sėkmės FS – 4 viena iš ataskaitų.
Horoskopai ir likimo knygos rytų stiliumi

Pirma diena. Pradžia

2017 m. liepos 3 diena. Pirmadienis. Rytas kaip rytas. Tačiau labai greitai viskas pasikeitė – nuo devintos valandos ryto prasidėjo dalykai, kurie vertė gerokai sunerimti. Pirmiausiai, keistai elgtis pradėjo katytė. Atrodė, lyg kažką pasakyti norėtų. „Bet gi tai ne pirmą kartą ji taip elgiasi“, pagalvojau. O jau po keliolikos minučių, apie pusė dešimtos ryto, prasidėjo labai negeri dalykai su psicho-emocinės būsenos balansu. Mintys, – didžiausiam priešui nepalinkėtum. Ir tai žmogui, kuris daug metų nevartoja alkoholio, nerūko, nevalgo mėsos, beveik negeria vaistų ir t.t..

Apie 10-ą val. ryto, klausantis žinių per radiją, visiškai atsitiktinai užkliuvo horoskopai. Tiksliau pasakius, užkliuvo tas, kuriame buvo patariama iš pačio ryto susirūpinti sveikata. Tai dar labiau sustiprino nerimą. Ir, kaip rezultatas, atsirado noras kur nors eiti, kad tik nebūti namuose. O išėjus į gatvę, pirma mintis: „Eiti reikia į polikliniką.., tiesiai pas gydytoją-psichoterapeutą ar psichiatrą…“. Tačiau bevaikštant po miestą, kažkur apie pietus, – košmarai baigėsi!!!


Horoskopai ir likimo knygos grafikai

Antra diena. Košmarai tęsiasi

2017 m. liepos 4 diena. Antradienis. Vėl pusė dešimtos ryto, vėl mintys, vėl tie patys patarimai horoskope, vėl gatvės, bažnyčios, cerkvės, vienuolynai ir t.t. Tik šį kartą buvo daug sunkiau nei dieną prieš. Bet buvo ir viltis, kad tuoj ateis popietė, ir visi košmarai baigsis. Ir baigėsi. Tik ne iš karto po pietų, bet šiek tiek vėliau – apie 16-ą val. dienos. Tuo metu buvau Bernardinų sode. Ir būtent ten į galvą šovė mintis pasitikrinti savo Likimo knygą, ar nėra joje įrašų apie tokius mano „nuotykius“.

Parėjus namo ir įjungus programą Sėkmės FS – 4, valandų grafikai situaciją parodė iš karto (paveikslėlis viršuje). Paveikslėlyje matosi, kelintą valandą ir iki kokių aukščių pašoka tamsiai raudonas grafikas. Tai Ugnies elemento grafikas, kuris sąsajų turi ir su psicho-emocine sistema. Ir tikrai nenuostabu, kad taip „patampė“ – kai kuriais momentais „šuoliai nuotaikose“ pasiekė net 1.000 procentų.

Trečia diena. Košmarai užblokuojami

2017 m. liepos 5 diena. Trečiadienis. Šį kartą atsikelta anksčiau ir iš karto imtasi prevencijos priemonių. O horoskopai ir toliau savo melodiją grojo. Tačiau pasižiūrėjus į viršuje esančio paveikslėlio trečią tamsiai raudono grafiko šuolį, matosi, kad šalia jo yra ir šviesiai raudono grafiko šuolis. O tai pinigų praradimai. Ir tai tikrai galėjo būti toks scenarijus: psicho-emocinė būsena turėjo pasiekti krizinį tašką, ko pasėkoje, būtų nueita pas brangų psichoterapeutą ar psichiatrą…

Tačiau viso to neprireikė, nes jei žinai, kad tave puls, visada būni pasiruošęs gintis. O kai esi pasiruošęs, šansų apsiginti visada yra ženkliai daugiau. Nerašysiu visų detalių, ko buvo imtasi, bet per patį raudonų grafikų piką „prabuvau“ ten, kur negeroms energijoms žmogų pasiekti nėra lengva. Ir nors per patį „grafikų piką“ kažkokia gerokai subrendus moteris per nervus „pravažiavo“, tačiau žalos tai didelės jau nebepadarė. O grįžus namo, eiti daugiau jau niekur nebesinorėjo – buvo šviesu, šilta ir jauku.

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Horoskopai ir likimo knygos su visais ženklais

1. Apie savaitę iki košmarų pradžios, antroji puselė užsiminė, kad gal užsirašyčiau į kokį nors baseiną;

2. Apie savaitę iki košmarų pradžios, manęs labai intensyviai klausinėjo, ar aš tikiu horoskopais;

3. Apie savaitę iki košmarų pradžios, savo užrašų knygutėje pasižymėjau, kad reikėtų patobulinti programą, kuri vos tik ją įjungus, rodytų tos dienos grėsmes;

4. Visą birželio mėnesį galvoje sukosi mintis, ką čia tokio parašius iš temos Horoskopai ir Likimo knygos;

5. Prieš du mėnesius iki košmarų, pradėjo kirbėti mintis, kad reikėtų sukurti klientų duomenų bazę, kurios pagalba galėčiau žmones įspėti apie tokius dalykus, kurie man nutiko 2017 m. liepos 3 – 5 dienomis.

Horoskopai ir likimo knygos. Reziumė

Net ir turint stiprias apsaugas, intensyviai praktikuojant ar visai netikint jokiais energetiniais dalykais, Likimo Knygoje įrašytas kodas vis tiek suveikia. Tik skausmo dydis priklauso nuo to, ar spėjai anestetikus pavartoti, ar ne. O kada skausmo periodai beldžiasi į žmogaus gyvenimą, pasakyti gali ir horoskopai, ir kiti aplinkos rodomi ženklai. Tik reikia išmokti juos matyti. Na ir žinoma, jei įrankius matyti Likimo knygos fragmentus turi, nepatingėti nors retkarčiais tą savo Likimo Knygą pavartyti. Galų gale, kad ir kas ką sakytų, horoskopai ir likimo knygos šiame pasaulyje gyvybę gavo iš tos pačios motulės Gamtos.

Horoskopai ir likimo knygos. Dar šiek tiek informacijos

Jei norėsite šiek tiek daugiau paskaityti apie Likimo knygą ar Likimo knygos analizę, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su knyga. O jei norėsite paskaityti apie atvejį iš konsultacijos, kurios metu Moteris klausė, ar santuoka neiširs, ir ką daryti kad to neįvyktų, spauskite žemiau esantį paveikslėlį jaunaisiais.
Likimo knygos analizėSantykių tipai