Kuo buvote praėjusiame gyvenime

Kuo buvote praėjusiame gyvenime, kaip tai patikrinti. Tam reikia žinoti gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių ir žinoti U-SIN koncepcijos dėsnius. Dar reikia tam tikrų žinių, kurias aš pasistengiau sudėti į šį straipsnį kaip galima lengvesniu formatu.
Kuo buvote praėjusiame gyvenime

Kuo buvote praėjusiame gyvenime. Įvadas

Norint sužinoti kuo buvote praėjusiame gyvenime, Jums reikės:

1. Gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių. Jei gimimo datos minėtu formatu neturite, tuomet tai sužinoti galite savarankiškai padirbėję su internetiniu kalkuliatoriumi;

2. Žinoti, kad yra 10 Dangiškųjų elementų: 庚 辛 壬 癸 丙 丁 ;

3. Žinoti, kad yra 12 Žemiškųjų elementų: 巳 午 申 酉 亥 子 寅 卯 ;

4. Nustatyti, koks yra gimimo datos mėnesio Dangiškasis elementas (hieroglifas);

5. Nustatyti, koks yra gimimo datos mėnesio Žemiškasis elementas (hieroglifas);

6. Nustatyti ką reiškia kiekvienas iš nustatytų elementų Jūsų asmenybės elementui (pagal U-SIN).

Kuo buvote praėjusiame gyvenime. Pavyzdys

Tirsime žmogų Ugnis Jan (paveikslėlis žemiau). Jis gimė Žemės Jan ant Tigro  mėnesį. Žmogaus mama sakė, kad nėštumas truko 9 mėnesius. Todėl reikia atlikti tokius veiksmus:

• Nuo minėtame 2-e punkte esančios Žemės Jan , grįžti į kairę 9 elementus. Ten bus Žemė In ;

• Nuo minėtame 3-e punkte esančio Tigro , grįžti į kairę 9 elementus. Ten bus Ugnis In  Gyvatė;

Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kad Ugninei asmenybei Ugnis simbolizuoja draugus, o Žemė – saviraišką. Todėl galima sakyti, kad žmogus su Ugnimi  į šį gyvenimą atsinešė gerus bendravimo įgūdžius, nes praėjusiame gyvenime jis galėjo būti žurnalistu, psichologu, gydytoju. O pagal atsineštą saviraiškos elementą , žmogus praėjusiame gyvenime galėjo būti artistu, dailininku, rašytoju.


Kuo buvote praėjusiame gyvenime U-sin

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


soltiseg send e-mail

Kuo buvote praėjusiame gyvenime. Saviraiška

Pirmas žmogaus praėjusio gyvenimo elementas – . Remiantis Grand Meistro Reymondo Lo kurso medžiaga, žmogui  simbolizuoja saviraišką. Štai fragmentas iš Reymondo Lo paskaitos: „Tai būdinga žmogui, kuris parodo save labiau autoritetingu, stipriu ir agresyvių manierų žmogumi, pasirengusiu rimtai ginčytis, apginti savo pozicijas ir tai, į ką jis tiki. Žmonės su šio tipo intelektu mėgsta saviraiškos laivę, jie nemėgsta būti kontroliuojami ir/ar spaudžiami vadovų. Šio tipo žmonės bus laimingi dirbdami laisvose ir nepriklausomose sąlygose. Taip pat tai būdinga artistams bei menininkams“.

Ir iš tikrųjų, beveik visą savo gyvenimą žmogus dirbo tokį darbą, kuriame jis galėjo savo darbo laiką nustatinėti pats, nedirbo kasdien besikartojančio darbo, buvo pripažintas rimtu savo srities specialistu, galinčiu apginti savo pozicijas. Ir visas šias savybes žmogus su savimi atsinešė iš praėjusio gyvenimo.


Kuo buvote praėjusiame gyvenime - pavyzdys

Kuo buvote praėjusiame gyvenime. Draugai

Kitas žmogaus Ugnis Jan praėjusio gyvenimo elementas – Ugnis In . Tai nėra gerai, nes kai Ugnis Jan sutinka Ugnį In, formuojasi Santykių ir turtų vagys. Tai konkurentai ir priešai, kurie stengiasi atimti santykius bei turtus. Ir iš tikrųjų, kai šiame gyvenime žmogus tapo savarankišku, jis pradėjo tolti nuo sociumo, tapo mizantropu. Štai aprašymas: Mizantropija – neapykanta arba nepasitikėjimas žmonėmis, jų vengimas. Mizantropas gali palaikyti normalius santykius su kai kuriais asmenimis, tačiau yra įtarus, žmonėmis nusivylęs, pesimistiškas, uždaras, siekia parodyti žmonijos trūkumus. Jam įprasta žmonių veikla, interesai ir poelgiai gali atrodyti kupini tuštybės, primityvūs. Kraštutiniais atvejais, mizantropai gali tapti atsiskyrėliais, namisėdomis.

Perskaitę viršuje esančius tekstus kai kurie juose pažins save. Bet gal jiems palengvės, kaip palengvėjo minėtam žmogui, kai jis ir jo artimieji sužinojo, kodėl žmogus vengia ne tik kitų žmonių, bet ir ilgiau būti su artimaisiais. Juk kai žinai Vienatvės priežastis, žinai ką Likime reikia koreguoti. Daugiau apie vienatvės priežastis galite paskaityti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.


Vienatvės požymiai gimimo datoje

Trumpas reziumė

Straipsnio pabaigai noriu pasakyti, kad norint sužinoti kuo buvote praėjusiame gyvenime ir su kokiu „bagažu“ atėjote į šį gyvenimą, paimkite savo gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių ir atlikite nesudėtingus skaičiavimus. Jei kas nors nesigaus, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. Dar noriu pasakyti, kad Rytų mokslai pajėgūs matyti ar žmogus perėjo į aukštesnį lygmenį, ar kartoja praėjusį gyvenimą.

Informacija mokiniams

Savo mokiniams patarčiau prisiminti bazinių mokslų pradžią, kurių metu aš kalbėjau apie nestandartinius resursus: „Nestandartinės žinios yra tai, ko vakarietiško tipo mokyklose nemoko. Tai Rytų metafizika, Numerologija, Astrologija, Taro ir t.t.“. Jei nustatysite, kad praėjusio gyvenimo elementas pas jus yra „Nestandartinės žinios“, labai gali būti, kad praėjusiame gyvenime buvote astrologu, žiniuonimi, mediumu ar ragana. Bet tai dar ne viskas, nes visada galima nustatyti, ar ir šiame gyvenime Jūs esate tuo, kuo buvote praėjusiame gyvenime. Juolab, Jūs galite jausti, kad turite galių, kad jas atsinešėte iš praėjusio gyvenimo, bet negalite atsiskleisti, nes šalia esantys žmonės Jumyse tai gesina. Tokiais atvejais gali atsirasti ligos. Daugiau apie tai galite paskaityti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Žinios ir saugus darbas