★★★★★ Views: 5 681

Kuo buvote praėjusiame gyvenime

Kuo buvote praėjusiame gyvenime, kaip tai patikrinti. Tam reikia žinoti gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių ir žinoti U-SIN koncepcijos dėsnius. Na ir žinoma, dar reikia tam tikrų žinių, kurias aš pasistengiau sudėti į šį straipsnį kaip galima lengvesniu formatu. Ir jei po pirmo bandymo minties sužinoti kuo buvote praėjusiame gyvenime nenumesite, tikrai savo tikslą pasieksite.
Kuo buvote praėjusiame gyvenime

Kuo buvote praėjusiame gyvenime. Įvadas

Pradėsiu nuo to, kad norint sužinoti kuo buvote praėjusiame gyvenime, Jums reikės:

1. Gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių. Jei gimimo datos minėtu formatu neturite, tuomet tai sužinoti galite savarankiškai padirbėję su internetiniu kalkuliatoriumi;

2. Žinoti, kad yra 10 Dangiškųjų elementų: 庚 辛 壬 癸 丙 丁 ;

3. Žinoti, kad yra 12 Žemiškųjų elementų: 巳 午 申 酉 亥 子 寅 卯 ;

4. Nustatyti, koks yra gimimo datos mėnesio Dangiškasis elementas (hieroglifas);

5. Nustatyti, koks yra gimimo datos mėnesio Žemiškasis elementas (hieroglifas);

6. Pagal U-SIN, nustatyti ką reiškia kiekvienas iš nustatytų elementų būtent tiriamai asmenybei.

Kuo buvote praėjusiame gyvenime. Pavyzdys

Tirsime žmogų Ugnis Jan (paveikslėlis žemiau). Jis gimė Žemės Jan () ant Tigro () mėnesį. Žmogaus mama sakė, kad nėštumas truko 9 mėnesius. Todėl reikia atlikti tokius veiksmus:

• Nuo minėtame 2-e punkte esančios Žemės Jan (), grįžti į kairę 9 elementus. Ten bus Žemė In ();

• Nuo minėtame 3-e punkte esančio Tigro (), grįžti į kairę 9 elementus. Ten bus Ugnis In () Gyvatė;

Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kad Ugninei asmenybei Ugnis simbolizuoja draugus, o Žemė – saviraišką. Todėl, nesigilinant į elementų poliariškumą pagal In/Jan, galima drąsiai sakyti, kad žmogus su Ugnimi () į šį gyvenimą atsinešė gerus bendravimo įgūdžius, nes praėjusiame gyvenime jis galėjo būti žurnalistu, psichologu, gydytoju. O pagal atsineštą saviraiškos elementą (), žmogus praėjusiame gyvenime galėjo būti artistu, dailininku, rašytoju ir t.t.. O ar taip yra, žiūrėkite kitose pastraipose.


Kuo buvote praėjusiame gyvenime U-sin

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 27.18 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


soltiseg send e-mail

Kuo buvote praėjusiame gyvenime. Saviraiška

Pirmas žmogaus Ugnis Jan () praėjusio gyvenimo elementas – Žemė In (). Remiantis Grand Meistro Reymondo Lo kurso medžiaga, Žemė In () žmogui Ugnis Jan () simbolizuoja saviraišką. Štai fragmentas iš Reymondo Lo paskaitos:

„Tai būdinga žmogui, kuris parodo save labiau autoritetingu, stipriu ir agresyvių manierų žmogumi, pasirengusiu rimtai ginčytis, apginti savo pozicijas ir tai, į ką jis tiki. Žmonės su šio tipo intelektu mėgsta saviraiškos laivę, jie nemėgsta būti kontroliuojami ir/ar spaudžiami vadovų. Šio tipo žmonės bus laimingi dirbdami laisvose ir nepriklausomose sąlygose. Taip pat tai būdinga artistams bei menininkams“.

Ir iš tikrųjų, beveik visą savo gyvenimą žmogus dirbo tokį darbą, kuriame jis galėjo savo darbo laiką nustatinėti pats, nemėgo ir nedirbo kasdien besikartojančio darbo, buvo pripažintas rimtu savo srities specialistu, tikrai galinčiu apginti savo pozicijas. Ir visa šias savybes, kaip jau supratote, žmogus su savimi atsinešė būtent iš praėjusio gyvenimo.


Kuo buvote praėjusiame gyvenime Realus pavyzdys

Kuo buvote praėjusiame gyvenime. Draugai

Kitas žmogaus Ugnis Jan () praėjusio gyvenimo elementas – Ugnis In (). Tai nėra gerai, nes kai Ugnis Jan sutinka Ugnį In, formuojasi Santykių ir turtų vagys. Tai konkurentai ir priešai, kurie stengiasi atimti santykius bei turtus. Ir iš tikrųjų, kai šiame gyvenime žmogus tapo savarankišku, jis pradėjo tolti nuo sociumo, tapo mizantropu. Štai aprašymas:

Mizantropija – neapykanta arba nepasitikėjimas žmonėmis, jų vengimas. Mizantropas gali palaikyti normalius santykius su kai kuriais asmenimis, tačiau yra įtarus, žmonėmis nusivylęs, pesimistiškas, uždaras, siekia parodyti žmonijos trūkumus. Jam įprasta žmonių veikla, interesai ir poelgiai gali atrodyti kupini tuštybės, primityvūs. Kraštutiniais atvejais, mizantropai gali tapti atsiskyrėliais, namisėdomis.

Perskaitę viršuje esančius tekstus, kai kurie juose pažins save. Bet gal jiems palengvės, kaip palengvėjo minėtam žmogui, kai jis ir jo artimieji sužinojo, kodėl žmogus vengia ne tik kitų žmonių, bet ir ilgiau būti su artimaisiais. Juk kai žinai Vienatvės priežastis, žinai ką Likime reikia koreguoti. Daugiau apie vienatvės priežastis galite paskaityti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.


Vienatvės požymiai gimimo datoje

Trumpas reziumė

Straipsnio pabaigai noriu pasakyti, kad norint sužinoti kuo buvote praėjusiame gyvenime ir su kokiu „bagažu“ atėjote į šį gyvenimą, paimkite savo gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių ir atlikite nesudėtingus skaičiavimus. Jei kas nors nesigaus, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko, gimimo vietos ir kokia buvo nėštumo trukmė. O „stambesnio kalibro“ specialistams pasakysiu, kad Rytų mokslai pajėgūs matyti ar žmogus perėjo į aukštesnį lygmenį, ar kartoja praėjusius gyvenimus, ar šį kartą jam pavyks atidirbti tai ką privalo, kokiomis priemonėmis, ar jis eis tuo pačiu keliu, lyg kokiu užburtu ratu ir t.t..

Informacija mokiniams ir iki čia atkeliavusiems

Savo mokiniams patarčiau prisiminti bazinių mokslų pradžią, kurių metu aš kalbėjau apie nestandartinius resursus: „Nestandartinės žinios, kurių vakarų mokyklose nemoko: Rytų metafizika, Numerologija, Astrologija, Taro ir t.t.“. Jei nustatysite, kad praėjusio gyvenimo elementas pas jus yra „Nestandartinės žinios“, labai gali būti, kad praėjusiame gyvenime buvote astrologu, žiniuonimi, mediumu ar ragana. Bet tai dar ne viskas, nes visada galima nustatyti, ar ir šiame gyvenime Jūs esate tuo, kuo buvote praėjusiame gyvenime. Juolab, Jūs galite jausti, kad turite galių, kad jas atsinešėte iš praėjusio gyvenimo, bet negalite atsiskleisti, nes šalia esantys žmonės Jumyse tai gesina. Tokiais atvejais atsiranda ligos, kurių priežasčių Vakarų medicina – nemato. Daugiau apie tai galite paskaityti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
žinios ir saugus darbas

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail