★★★★★ Views: 4 868

Angelas sargas ir kaip jį rasti

Angelas sargas. Kaip jį rasti ir kuo jis ypatingas. Jei atvirai, žinant Angelą sargą, labai lengva rasti ne tik apsaugas, bet ir būsimų mokslų ar darbo sritis, kaip ir ką daryti, kad problemų gyvenime sumažėtų, ir t.t.. Ir tai nėra kažkokia mistika, nes pietvakarių Azijoje Angelo sargo nustatymo technikos daugeliui žinomos jau nuo mokyklos suolo. O kadangi mūsų mokyklose šių technikų nemoko, pabandysiu bent trumpai paaiškinti, kaip Angelą sargą nustatyti savarankiškai Baczy sistemos pagalba.
Angelas sargas Likimo analizė

Angelas sargas. Įvadas

Pradėsiu nuo to, kad šiame straipsnyje pateikta informacija bus gerai suprantama tiems, kas jau turi bent pačias minimaliausias bazines Rytų metafizikos žinias. Kitaip sakant, reikia žinoti:

1. Kas yra In/Jan (wikipedia.org/wiki/Yin and Yang);

2. Kas yra U-SIN (wikipedia.org/wiki/Wu Xing);

3. Kaip gimimo datą transformuoti į gimimo datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu (spausti čia);

4. Kaip nustatyti Asmenybės elemento jėgą (spausti čia);

5. Kaip nustatyti naudingiausią elementą Likime;

6. Kaip naudingiausią elementą rasti realioje aplinkoje. Kitaip sakant, reikia žinoti, su kuo siejamas surastas naudingiausias elementas (su kokiu daiktu, reiškiniu, spalva, organu ir t.t.). Tai ir bus tas Angelas sargas, kuris bus visada pasirengęs padėti bet kurioje gyvenimo sferoje.

Jei šiame straipsnio skaitymo etape ko nors nesupratote, ar turite kokių nors klausimų, ar norėtumėte minėtas bazines žinias gauti, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui).


soltiseg send e-mail

Angelas sargas. Pirminė analizė

Tęsiant straipsnį apie Angelą sargą, analizei imsiu realaus žmogaus gimimo datą (paveikslėlis apačioje):

1. Žmogus gimė Medžio sezone, kuris palaiko Ugnį. Gimimo datoje net 3 stiprios Ugnys (raudoni hieroglifai) ir du dar stipresni Medžiai (žali hieroglifai). O kadangi Medis palaiko Ugnį, galima drąsiai sakyti, kad šios gimimo datos savininkas yra labai stipri Ugnis;

2. Pagal U-SIN koncepciją, jei žmogus yra stipri Ugnis, naudingiausiu elementu jam bus Žemė. Ir tokių Žemių pas žmogų gimimo datoje – dvi. Tai to žmogaus tėtis ir žmona. Tai ir yra to žmogaus Angelai sargai. O kad Žemės elementas žmogui yra Angelas sargas, įrodymu būti gali neįtikėtinai stiprūs pokyčiai šio žmogaus gyvenime 2009 – 2013 m. laikotarpiu. Tai buvo 5-ių metų trukmės Žemės laikotarpis žmogaus Sėkmės cikluose (paveikslėlio apačioje). Šiuo laikotarpiu žmogus išsikapstė iš gyvenimo pragaro, sutiko savo antrąją puselę, nustojo rūkyti, vartoti alkoholį, antidepresantus, įkūrė įmonę;

3. Antras pagal naudingumą elementas šiam žmogui – Metalas. Ir toks žmogaus Likime yra. Tai jo dukra.

Taigi, kaip matote patys, Angelą sargą mums parodo net mūsų gimimo datoje.


Angelas sargas gimimo datoje

Angelas sargas. Tęsiame analizę

Nustačius, koks elementas žmogaus Likime atstovauja Angelą sargą, nesunkiai galima rasti sritis, kurias aktyvuojant, žmogus turės Angelo sargo palaikymą. Nagrinėjamo pavyzdžio atveju, žmogui Angelą sargą atstovauja Žemės elementas. Ir jei žmogus, ieškodamas būsimų mokslų ir darbo srities, pažiūrės į Rytų mokslų pradžiamokslio pirmą puslapį, ten jis ras, kad su Žemės elementu siejami šie dalykai:

• Statyba; • Nekilnojamas turtas (NT); • Darbas, susijęs su nekilnojamuoju turtu (NT); • Architektūra; • Draudimas; • Saugumas; • Valstybinis aparatas; • Geologinė žvalgyba, kalnakasybos pramonė; • Sodininkystė, landšafto dizainas; • Sandėlis; • Bankininkystė (saugojimas); • Vertybiniai popieriai; • Akmens gamyba ir apdirbimas; • Puodininkystė; • Žemės ūkis, pašarų gamyba; • Gyvulininkystė; • Notaras; • Paslapčių saugojimas; • Buhalterija; • Darbas su personalu (personalo vadovas); • Fengšui (darbas su gyvenamosiomis patalpomis); • Masažas (ypač masažas su akmenimis).

Ir iš tikrųjų, straipsnyje aprašomas žmogus, kuriam Angelas sargas yra Žemės elementas, beveik visada dirbo kurioje nors iš ką tik minėtų sričių. Net mokyklos pradinėse klasėse anketose jis rašė, kad nori būti geologu. Jautė vaikas, kas yra jo Angelas sargas.

Jei vis dar turite klausimų

Jei viršuje esančios informacijos nesupratote ar nežinote gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.


soltiseg send e-mail

Angelas sargas. Kada jį kviesti

Gyvenime būna atvejų, kai atrodo, kad blogiau būti jau nebegali. Ir taip gyvenime būna ne kartą. Ypač – jaunystėje. Todėl, jei Jūs žinote savo Angelą sargą, Jūs bet kada galite jį pasikviesti. Tik tam nereikės jokių antgamtinių galių ar bala žino kokių mistinių dalykų. Patikėkite, Angelas sargas traukia iš bet kokių situacijų. Tarkim, Jūs neįvaldę QMDJ technikų, o Jums nusimato sunkios derybos, nuo kurių rezultato priklauso Jūsų būsimas atlyginimas ateinančius 3 metus. Ar tai rimtas argumentas kvieti Angelą sargą? Taip, rimtas. Ir kviesti reikėtų šiomis priemonėmis (jei Jūsų Angelą sargą atstovauja Žemės elementas):

1. Jei sąlygos leidžia, deryboms pasirinkite Žemės dviejų valandų laikotarpį;

2. Su savimi į derybas būtinai atsineškite ką nors iš akmens ar keramikos;

3. Į derybas ateikite su drabužiais, kuriuose dominuotų ruda spalva;

4. Labai gerai būtų, kad su savimi turėtumėte rudą rankinę;

5. Gerai būtų, kad derybų metu sėdėtumėte nugara į Pietvakarius.

Trumpas reziumė

Straipsnio pabaigai norėčiau pasakyti, kad viename straipsnyje (ar net knygoje), neįmanoma aprašyti visų situacijų, kuriose Angelas sargas gali padėti. Tai ištisas mokslas. Bet tai veikia. Ir veikia ištisus tūkstantmečius. Patikėkite, jei Jūs tikėsite savo Angelu sargu ir mokėsite jį išsikviesti, jis Jums padės bet kurioje situacijoje. Bet yra vienas „bet“ – Angelas sargas padės tik geruose darbuose ir/ar pradėjimuose. Tai vienintelė sąlyga, kurią būtina tenkinti, siekiant pagalbos sau ir artimam savo. O visa kita – Jūsų rankose. Todėl, jei turite nors kažkiek laiko ir noro, pabandykite papraktikuoti šioje srityje. Ir pamatysite, ilgai rezultatų tikrai laukti nereikės. Sėkmės Jums. Ir tegul Jūsų Angelas sargas visada būna su Jumis.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail