Likimo analizė. Ingrid Bergman

Ingrid Bergman – švedų aktorė, laimėjusi tris „Oskarus“, du „Emmy“ apdovanojimus ir „Tony“ apdovanojimą kaip geriausia aktorė. Amerikos Filmų Instituto įvertinta kaip 4-a visų laikų geriausia aktorė Amerikos kine. Bet ar nebuvo tai įrašyta jos Likimo Knygoje? Pabandykime tai panagrinėti straipsnyje, kuris atsirado visiškai netikėtai ir neplanuotai.
Likimo analizė Ingrid Bergman

Ingrid Bergman. Įvadas

Medžiaga straipsniui paimta iš Rytų metafizikos meistro Dr. Džino Pecho 2018 m. knygos „Four Pillars of Destiny Discover Your Code to Success“. Jei norėsite knygą nusipirkti, ją rasite www.amazon.com. O norintys iš pradžių paskaityti, ką savo naujausioje knygoje rašo D. Pechas, skaitykite po paveikslėliu. Vizuali informacija duodama tam, kad lengviau būtų suprasti pateiktą medžiagą. Bazę šiam paveikslėliui sugeneravo vienas iš stipriausių Rytų metafizikos internetinių kalkuliatorių.
Ingrid Bergman. Likimo knyga

Ingrid Bergman. Fragmentas

Ingrid Bergman Asmenybės elementas – Vanduo Jan. Kadangi Igrid yra Vanduo, gimusi Metalo (resurso) mėnesį, Likimas Moteriai davė aštrų protą ir nuostabią išvaizda. Bet tai dar ne viskas, nes Moters likime jau nuo gimimo buvo įausta tam tikra sąjunga, turinti pavadinimą „Harmonija trijų“. Ir nors Ingrid Likimo stulpuose minima sąjunga nėra pilna (jungiasi tik Drakonas ir Beždžionė), nuo 1954 metų pas Ingrid atėjo ir Žiurkė. Ji atėjo su Ingrid Sėkmės taktu, trukusiu nuo 1954 iki 1959 metų. Tokiu būdu susitiko visi trys elementai, reikalingi minėtai sąjungai „Harmonija trijų“. Paveikslėlyje kaip tik ir parodyta, kokie elementai iš melsvų kvadratėlių suformavo tą sąjungą. Ir būtent 1956, kai Ingrid buvo 41-eri, ji gavo antrą savo Oskarą (kaip geriausia aktorė). Bet tai dar ne viskas – būtent šiame periode Ingrid ištekėjo trečią kartą. Ši santuoka jos gyvenime buvo pati ilgiausia bei laimingiausia. Štai taip susiformavo pripažinimo bei meilės sąjunga Ingrid likime ir gyvenime.

Ingrid Bergman. Paaiškinimas

Kai kurie skaitytojai, kurie nieko nežino apie Likimo knygos skaitymo technikas, gali paklausti: „O kodėl pas Ingrid sėkmė aktyvavosi būtent meilėje ir darbe?“. Patikėkite, į šį klausimą atsakyti tikrai nėra sunku, nes atsakymas guli visiškai prieš akis. Ir Jūs tuoj patys tuo įsitikinsite:

1. Drakonas, Ingrid Likimo stulpuose (paveikslėlyje viršuje), yra taip vadinamuose „Partnerio namuose“. Tai vieta Likime, į kurią ateina kiekvieno žmogaus antroji puselė;

2. Beždžionė, Ingrid Likimo stulpuose (paveikslėlyje viršuje), yra taip vadinamame „Samdomo darbo stulpe“. O aktoriai ir yra samdomi filmuotis;

3. Žiurkė, kaip jau rašiau viršuje, į Ingrid gyvenimą atėjo su eiliniu jos Sėkmės taktu (žiūrėkite irgi paveikslėlyje viršuje). Tai jei dabar susumuosime savokas „Partneris“ + „Darbas“ + „Sėkmė“, gausime visiškai logišką atsakymą „Partneris“ + „Darbas“ + „Sėkmė“ = Pripažinimas ir Meilė. Štai ir atsakymas, kodėl pas Ingrid sėkmė aktyvavosi būtent meilėje ir darbe.

Jei atsirado klausimų

Jei pas Jus atsirado klausimų, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. Gavęs Jūsų klausimą, aš atsakysiu kaip galima greičiau. Dar galite užsukti į puslapį Paslaugos, kuriame sužinosite apie technikas, galinčias spręsti bet kokio tipo problemas.
soltiseg send e-mail

Dar šiek tiek info

Jei norėsite patys patyrinėti savo Likimo knygą, skaitykite šios svetainės labai populiarų straipsnį Likimo analizė savarankiškai Likimo analizė savarankiškai. O jei norėsite sužinoti daugiau apie itin efektyvų Likimo analizės instrumentą, turintį pavadinimą Baczy, eikite į šios svetainės puslapį Mokymai, arba spauskite žemiau esantį paveikslėlį. O čia keli sakiniai iš to puslapio: „Jei bandyti trumpai ir ne technine kalba pristatyti Baczy, kalba eitų apie Rytų technikas, kurios labai plačiai taikomos pietryčių Azijoje, JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Singapūre, Italijoje ir t.t. Daugelyje šalių Baczy disciplinos dėstomos Valstybiniuose Universitetuose. Žinomiausias Europoje – Štutgarto Valstybinis Universitetas (Vokietija)“. O labiausiai žinomas šios disciplinos atstovas – profesorius Manfred Kubny Manfred Kubny.
Mokymai - soltiseg.com