Savalaikiškumas. Kas tai, kokios jo sąsajos su sėkme. Į šį klausimą mokslas atsako, kad erdvė ir laikas atsirado kartu ir kad viską lemia pradžios momentas. Pavyzdžiui, su bilietu nuskristi į Paryžių galima, bet ne bilietas sprendžia ar ten skrisite – sprendžiate Jūs. Būtent šis Jūsų sprendimas ir yra to skrydžio pradžia. Tik po Jūsų sprendimo galimi įvairūs scenarijai: pirkti bilietą ar ne, lipti į lėktuvą ar ne. Bet yra ir dar vienas kriterijus, lemiantis sprendimo sėkmę – tai yra elementarus Jūsų veiksmų savalaikiškumas.
Savalaikiškumas. Pirmas pavyzdys
Gripu dažniausiai sergama ne vasarą, nes gripo virusui plisti vasarą dirva nėra palanki. Todėl, kai tik kalendorinių metų eigoje (žiemą, ankstyvą pavasarį) gripui plisti palankus momentas atsiranda, virusas suaktyvėja ir jis pradeda taip vadinamą „sėją“. Viso to pasėkoje, mesta „į palankią dirvą“ sėkla, duoda „puikių“ rezultatų – gripo epidemijos savo sezono metu siautėja beveik nevaldomos.
Savalaikiškumas. Antras pavyzdys
Virš buto A bute B gyvenantis kaimynas tris paras šventė kažkokio labai sėkmingo savo projekto baigtį. Dėl to šventimo, B bute gyvenantis kaimynas su puse namo gyventojų susipyko, bet su kaimynu iš buto A – nesusipyko. O nesusipyko dėl to, kad buto A kaimynas šventimo laikotarpiu buvo išvykęs atostogų. Todėl jis ir neturėjo jokių galimybių turėti nemigo naktų dėl kaimyno iš buto B šventimo. Kitaip sakant, nesantaikos sėkla nebuvo mesta į kaimyno A „dirvą“, nes to kaimyno A „dirvos“ apskritai tuo metu (per „sėją“) nebuvo. Iš čia ir išvada būtų: kaimyno A ir kaimyno B nesantaikai atsirasti nebuvo nesantaikos atsiradimo pradžios momento.
Savalaikiškumas. Trečias pavyzdys
Rytų medicinoje gerai žinomas terminas „Žemės bausmė“ (straipsnis čia). Ši kombinacija gali susidaryti apsijungus žmogaus „Gimimo dienos“ tam tikriems elementams su atėjusių kalendorinių periodų tam tikrais elementais. Tų periodų metu gali atsirasti „palanki dirva“ onkologinės sėklos sudaiginimui, jei ji būtų mesta į tą „dirvą“. Todėl, jei kuris nors Rytų medicinos atstovas pastoviai prižiūri kokią nors šeimą, artėjant tokiems periodams, Rytų medicinos atstovas imasi priemonių, kad tai „onkologinei sėklai“ palankios dirvos nebūtų. O kadangi tokių gydytojų JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Kinijoje, Malaizijoje, Singapūre ir t.t. yra labai daug, suprantama, kad tokių gydytojų paklausa yra, ir visa tai veikia. Ir tai ne kelių šimtmečių praktika, nes minėtus dėsningumus žmonės stebi jau kelis tūkstančius metų, vedama tų dėsningumų statistika ir t.t.. Viso to pasėkoje tas dėsningumų tyrimas jau seniai peraugo į labai ištobulėjusias ir plačiai taikomas praktikas.
Gimimo datos analizė
1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;
3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.
Kur datų suradimas buvo taikomas anksčiau?
Be medicinos, tinkamų periodų suradimo technikos buvo taikomos ir kitose srityse – žemės ūkyje, karyboje ir t.t.. Bet jei žemės ūkyje naudojamos technikos buvo prieinamos beveik kiekvienam išsilavinusiam valstiečiui, karybos technikos prieinamos buvo tik vyriausiems karvedžiams. Dar daugiau, gana dažnai mūšiai vykdavo ne mūšio lauke, bet ant besiruošiančių kariauti šalių vyriausių generolų stalų. Ir istorija žino labai nemažai istorinių faktų, kai kelis kartus galingesnė kariuomenė, nedrįsdavo pulti ženkliai mažesnės kariuomenės, nes pirmajai pulti antrąją momentas buvo nepalankus. O be to ir čia, jei generolai ką nors padarydavo ne taip, jie netekdavo gyvybės. Galbūt dėl to šios technikos per ilgus tūkstantmečius ištobulėjo iki tokio lygio, kai joms jau net nebereikia įrodinėti savo efektyvumo.
Kur datų suradimas taikomas dabar?
Šiame puslapyje aprašyti būtent karyboje taikomų tam tikrų technikų tam tikri rezultatai – Scenarijai (straipsnis » čia). Ir nors šiais laikais Scenarijai dažniausiai naudojami kitokio pobūdžio „mūšio laukuose“, tegul Jūsų negąsdina žodis „karyba“, nes bet kuris direktorius, vadybininkas ar marketingo specialistas iš karto pasakys, kad verslas yra mūšio laukas. O kiek dar mūšio laukų yra be verslo teritorijų – asmens santykiai su sociumu, vadovu, institucijomis, kolegomis, draugais, giminėmis, artimaisiais, kaimynais, santykiai su projektais, pasiūlymais, galimybėmis ir t.t.. Todėl, jei jau perskaitėte šį straipsnį iki galo, gal vis dėlto verta būtų bent pabandyti pasinaudoti tūkstantmečiais kaupta žmonijos patirtimi. Juolab, ši informacija tinklapyje bus pateikiama nemokamai (bent jau iki 2021.12.31). Todėl drąsiai naudokite Scenarijus, nes jų radimo algoritmus man perdavė mano Mokytoja, o jai – jos Mokytojas, ir t.t. Pačius Scenarijus rasite svetainės puslapyje Scenarijai.