Meilės burtininkas Raudonasis Feniksas

Meilės burtininkas Raudonasis Feniksas. Tai žvaigždė, stiprinanti žmogaus patrauklumą kitų žmonių akyse. Žvaigždė gali būti gimimo datoje arba aktyvuojama. Ši žvaigždė yra unikali, nes ji patrauklumą aktyvuoja ne tik priešingos lyties atstovų akyse, bet ir draugų, kolegų, vadovų, užsakovų, klientų akyse ir t.t. Bet yra vienas „bet“, Raudonasis Feniksas aktyvuoja ne tiek fizinį žmogaus grožį, kiek vidinį žmogaus grožį – patrauklumą, charizmą, norą būti su tuo žmogumi, globoti jį ir t.t.. Todėl labai dažnai Meilės burtininkas padeda ištekėti ar vesti. Ypač, jei Meilės burtininkas sustiprinamas aktyvacijomis.
Meilės burtininkas Raudonasis Feniksas

Meilės burtininkas. Įvadas

Kaip jau užsiminiau straipsnio anonse, Meilės burtininkas Raudonasis Feniksas (arba Raudonasis Luanas) gali būti gimimo datoje, ateiti su Sėkmės taktu ar kalendoriniais periodais (metais, mėnesiais, dienomis ar valandomis). Jei Meilės burtininkas yra gimimo datoje, žmogui daug lengviau sekasi bendrauti su aplinkiniais, jis aplinkinius užburia savo charizma, vidiniu savo grožiu. Tinkamai Meilės burtininką aktyvavus, galima netgi manipuliuoti žmonėmis. Tarp žmonių, turinčių Meilės burtininką gimimo datoje, daug populiarių aktorių. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta gimimo data žmogaus, pas kurį Meilės burtininkas (Red Phoenix) yra gimimo datos mėnesio stulpe. O kadangi mėnesio stulpas atsako už profesinę sritį, šiam žmogui šlovės viršūnę pasiekti skirta būtent profesinėje srityje. Ir iš tikrųjų, žmogus svaiginančių populiarumo aukštumų pasiekė būtent ten, nes kalba eina apie amerikiečių aktorių Leonardo DiCaprio, kuris labiausiai išgarsėjo po filmo „Titanikas“ pasirodymo. Paanalizuokime, kodėl taip įvyko:

1. Filmas „Titanikas“ ekranus išvydo 1997 metų lapkritį;

2. 1997 metai patenka į Leonardo DiCaprio Sėkmės taktą, kuris pas aktorių truko nuo 1993 iki 2003 m. Tai reiškia, kad visą šį dešimtmetį aktorius turėjo stiprią Meilės burtininko pagalbą;

3. 1997 metai buvo Leonardo DiCaprio Meilės burtininko metais;

4. Lapkričio mėnuo yra Leonardo DiCaprio Meilės burtininko mėnesiu;

5. Žemiau esančiame paveikslėlyje šalia Leonardo DiCaprio gimimo datos yra lentelė, kurioje parodyta, kaip buvo nustatyti aktoriaus Meilės burtininkai.


Meilės burtininkas Raudonasis Feniksas Leonardo DiCaprio

Meilės burtininkas. Kaip jį rasti

1. Internetinio kalkuliatoriaus pagalba sugeneruokite gimimo datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu;

2. Jei gimimo datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu jau turite, žiūrėkite gimimo dienos ar gimimo metų stulpelio apatinį hieroglifą. Viršuje esančiame paveikslėlyje (kaip pavyzdyje) parodyta, kad DiCaprio gimimo dienos hieroglifas yra Drakonas , o gimimo metų hieroglifas – Tigras ;

3. Taip pat viršuje esančiame paveikslėlyje yra ir lentelė, kurios pagalba randamas Meilės burtininkas Raudonasis Feniksas. Minėto pavyzdžio atveju, kadangi DiCaprio gimė Drakono dieną, lentelėje reikia žiūrėti kas yra dešiniau Drakono . O ten yra Kiaulė . Ir tai reiškia, kad DiCaprio Meilės burtininkas (pagal gimimo dieną) yra Kiaulė . Analogiškai dirbdami su aktoriaus gimimo metų hieroglifu Tigru , sužinosite, kad kitas DiCaprio Meilės burtininkas yra Jautis .

4. Jei po kelių bandymų kas nors nepavyktų, parašykite kas nesigauna man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


soltiseg send e-mail

Meilės burtininkas gerose rankose

Tarkim merginai nesiseka užmegzti romantinių santykių su vaikinais (merginomis) arba jie (jos) ilgai neužsilaiko. Priežasčių to gali būti įvairiose vietose – Likimo knygoje, merginos psichologijoje, aplinkoje ir t.t.. Žinoma, galima pradėti tirti tas problemines sritis, metų metais minti specialistų biurų slenksčius, kažką rasti, kažką taisyti. Bet galima merginai tiesiog pasidaryti geriau matoma bei labiau patrauklia čia ir dabar. Ir padaryti tai dar einamąjį mėnesį ir be būrėjų ar ekstrasensų pagalbos (su visokiais ten apžavų ritualais, už kuriuos po to sankcijos ateina), be jokių plastinių operacijų. Dar daugiau, tame padėti gali paprasta Meilės burtininko aktyvacija. Ir nors tai nėra magija, daugiau apie tai rašyti negaliu, nes blogose rankose šios technikos daug bėdos pridaryti gali. Todėl aprašysiu tik vieną, bet ne patį silpniausią, metodą:

1. Tarkim, mergina gyvena Konstitucijos pr. 15, Vilniuje;

2. Tarkim, merginos Meilės burtininkas yra Arklys ;

3. Jei už lango ne Žiurkės metai, mėnuo ar diena, o antroji puselė kažko delsia, mergina pati galėtų organizuoti pasimatymą. Tai turėtų būti Arklio valanda, kur nors ant suoliuko šalia raudonų gėlynų Lukiškių aikštėje. Minėtą situaciją parodžiau žemiau esančiame paveikslėlyje.


Meilės burtininkas Raudonasis Feniksas aktyvacijos vieta

Meilės burtininkas blogose rankose

Žinoma, Meilės burtininką galima panaudoti ir blogiems tikslams. Pavyzdžiui, jei kolegė norės „išėsti“ iš darbo bendradarbę, jai pakaks žinoti bendradarbės Meilės burtininko Griovėjo dienas. Tarkim, bendradarbė ruošia direktoriui naujo projekto pristatymą, o ją „išėsti“ norinti kolegė, turi priėjimą prie vadovo planų. Tokiu būdu projekto pristatymui pakaks parinkti bendradarbės Meilės burtininko Griovėjo dieną, ko pasėkoje jos projektas vadovui bus visai neįdomus. Ir jei tai pasikartos kelis kartus, po pusmečio bendradarbė bus tik istorija. O kur dar Griovėjo sektorius ir kiti dalykai, kurie bet kurį pardavimų vadybininką gali paversti neįdomiu klientų akyse. Dar daugiau, Meilės burtininko griovimas nėra ritualas, dėl ko jo negalės neutralizuoti joks ekstrasensas, būrėja ir t.t.. Todėl nedetalizuosiu Meilės burtininko aktyvavimo technikų, kad kas nors nesugalvotų tuo pasinaudoti. O jei paklausite, ar įmanoma Meilės burtininko Griovėją apraminti, atsakysiu – įmanoma. Bet tam reikia gerai žinoti kelias Rytų mokslų sistemas. Apie jas paskaityti galite puslapyje Mokymai, paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Mokymai - soltiseg.com

Reziumė

Straipsnio pabaigai noriu pasakyti, kad Meilės burtininko aktyvacijas galima taikyti ne tik asmeninių santykių srityje, bet ir kitose srityse. Pavyzdžiui, pardavimų vadybininkas dirba biure ir neturi jokios galimybės realioje aplinkoje susitikinėti su savo klientais. Dar daugiau, klientai gali net nežinoti, kas minėtą prekę reklamuoja ar nori ją parduoti. Tai štai, minėtam vadybininkui tinkamai aktyvavus Meilės burtininką Raudonąjį Feniksą, klientai ženkliai dažniau rinksis būtent jo produktą. Kodėl taip yra, keliais sakiniais paaiškinti nesigaus. Bet kad tai veikia – faktas. Todėl, jei norite patys pabandyti kaip tai veikia, yra tokie klausimo sprendimo variantai:

1. Galite susirasti specialistą, kuris Jus išmokys Meilės burtininko aktyvacijų technikų;

2. Galite bandyti internete nusipirkti tokias aktyvacijas;

3. Galite Meilės burtininko aktyvacijas pirkti pas mane;

4. Galite pas mane užsakyti  Baczy bazinių žinių mokymo modulį.

Dar šiek tiek informacijos

Kadangi šiame straipsnyje kalbama ir apie santykius, pabaigai įdėsiu dvi nuorodas į kitus du straipsnius santykių tema. Pirmame straipsnyje kalbama apie suderinamumą pagal gimimo datos ir kitus elementus. Į šį straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su užrašu Poros suderinamas. O jei norėsite paskaityti apie Romantikos žvaigždę, kuri gana stipriai aktyvuoja romantinius santykius ir seksualinę energiją, spauskite paveikslėlį su vyru ir Moterimi.
Poros suderinamumasRomantikos žvaigždė