Vestuvių datos parinkimas

Vestuvių datos parinkimas atliekamas naudojant gimimo datų analizę ir datų parinkimo algoritmus. Datų parinkimui naudoju tris Rytų sistemas – QMDJBaczy ir Dzeži. Jei jaunieji pageidauja sužinoti būsimų namų jiems poveikį, papildomai atlieku ir namų energetinį auditą. Tam naudoju Fengšui.
Vestuvių datos parinkimas

Vestuvių datos parinkimas. Instrumentai

1. Instrumentų sąrašą pradėti norėčiau nuo paprastų civilizuotų dalykų. Tai jaunųjų fizinio ir psichologinio suderinamumo analizė bei korekcijos ne ezoterinėmis priemonėmis. Trumpiau sakant, reikėtų abiem kartu praeiti med. komisiją, apsilankyti pas psichoterapeutą, seksologą ir t.t.;

2. Antras instrumentas, galintis padėti rasti datą vestuvėms, yra minėti Baczy ir Dzeži. Baczy sistemos pagalba žiūrimos jaunųjų Likimo knygos. Jose esanti informacija padeda nustatyti Griovėjus ir kitus negatyvius faktorius, kurie vestuvių dieną neturi būti aktyvuoti. O Dzeži sistemos pagalba randamos papildomos spec. žvaigždės, kurios į naujai sukurtą šeimą atneša daug ir gerų energijų;

3. Trečias instrumentas, galintis padėti rasti tinkamiausią laiką vestuvėms, yra QMDJ sistema. Šios sistemos pagalba randamas maksimaliai tikslus laikas pagrindinei ceremonijai Bažnyčioje ar Civilinės metrikacijos skyriuje. Bet viskas tuo dar nesibaigia, nes jei pagrindinė ceremonija bus atlikta surasto laiko diapazone, skaitysis, kad jaunieji atliko spec. ritualą. Trumpiau sakant, pagrindinė ceremonija aktyvuos tam tikras gerąsias energijas naujai sukurtai šeimai. Patikėkite, tai veikia tikrai neįtikėtinai stipriai.

Suderinamumo analizė

Suderinamumo analizė

Jei paspausite aukščiau esantį paveikslėlį, pateksite į straipsnį, kuris padės nustatyti kai kuriuos poros suderinamumo kriterijus. Tokia analizė padeda apgludinti ne vieną aštrų poros bendravimo kampą.

Jei vestuvių datos parinkimo specialisto nerandate arba turite klausimų, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui). Gavęs Jūsų laišką, aš kartu su Jumis viską sutvarkysiu. Jei matysis, kad reikia tam tikrų korekcijų, apie tai aš Jums tikrai pasakysiu. Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį pateksite į straipsnį, kuriame rašoma, ką dar būtina žiūrėti iki vestuvių.

Asmenybės elementas

Vestuvių datos parinkimas. Kiti instrumentai

Prie šio tipo instrumentų priskiriami Rytų metafizikos specialistai (dirbantys su korekcijomis), ekstrasensai, mediumai, aiškiaregiai ir t.t.. Jie, jei mato miglotas poros bendro gyvenimo perspektyvas, dažniausiai siūlo korekcijas. Tai, žinoma, nebus idealus variantas, kai žmonės vienas kitam tinka pagal visus parametrus. Bet vis tiek tai geriau negu nieko. Pavyzdžiui, jei matosi, kad pas vieną iš poros po 5-ių metų ateis dešimties metų trukmės vienatvės periodas, korekcijos tiems dešimčiai metų – būtinos. Be jų – skyrybos. Net įrodinėti to nebandysiu. O jei paklausite, ar yra priemonių tiems vienatvės periodams suvaldyti, atsakysiu – taip, yra. Ir ne bet kur, o Rytų metafizikos sistemose, nes Rytų metafizika yra tame pačiame lygmenyje, kaip ir minėti ekstrasensai, mediumai, aiškiaregiai ir t.t.. Daugiau apie vienatvės požymius gimimo datoje paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Vienatvės požymiai gimimo datoje

Profilaktikos priemonės

Čia viskas paprasta – jei bent kartą per metus nueinate pasitikrinti sveikatą, apsilankot pas teisininką, mokesčių specialistą ir t.t., keliasdešimt eurų per metus skirti galima ir kitiems specialistams. Pažiūrės perspektyvas, parodys sunkesnius periodus, duos korekcijų. O jei situacija bus sunki, uždės apsaugas (bent metams). Tai standartinės profilaktikos priemonės, kuriomis šiais laikais naudojasi ne tik elitas, bet ir paprasti žmonės. Taip yra dėl to, kad tokio tipo paslaugos šiais laikai jau nėra tokios brangios, kaip buvo anksčiau. Jau nebereikia karvutės iš namų išvesti, kad nuimti kolegės „baltus palinkėjimus“ nuo savo Likimo. Todėl, jei tuokiatės ir norite, kad kiekvieni ateinantys metai santuokai būtų geresni nei gali būti įrašyta Likimuose, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui), ir mes tikrai viską sutvarkysim.

Vestuvių datos parinkimas. Reziumė

Pabaigai noriu pasakyti, kad ne mažiau svarbu yra ir tai, su kuo į vestuvių ceremoniją ateinama. Pavyzdžiui, svetainėje yra straipsnis Poros suderinamumas, kuriame rasite tikrai įdomių dalykų apie poros suderinamumą. Į straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Poros suderinamumas