★★★★★ Views: 1 294

Vestuvių datos parinkimas

Vestuvių datos parinkimas atliekamas naudojant Likimo knygos analizę ir datų parinkimo algoritmus. Tokiu būdu randama geriausia data konkrečiai jauniesiems. Datų parinkimui naudojamos trys Rytų sistemos – QMDJBaczy ir Dzeži, o Likimo knygos analizei – Baczy. Jei jaunieji pageidauja sužinoti būsimų bendrų namų jiems poveikį, už papildomą mokestį atliekamas ir minėtų bendrų namų energetinis auditas. Tam naudojama Fengšui sistema. Reikalui esant, parodoma kaip ir ką namuose keisti, kad aktyvuojamos būtų tik gerosios namų energijos. Daugiau apie visa tai skaitykite tekstuose žemiau.
Vestuvių datos parinkimas

Vestuvių datos parinkimas. Instrumentai

1. Instrumentų sąrašą pradėti norėčiau nuo paprastų civilizuotų dalykų. Tai jaunųjų fizinio ir psichologinio suderinamumo analizė bei korekcijos ne ezoterinėmis priemonėmis. Trumpiau sakant, reikėtų abiem kartu praeiti med. komisiją, apsilankyti pas psichoterapeutą, seksologą ir t.t.;

2. Antras instrumentas, galintis padėti rasti datą vestuvėms, yra minėti Baczy ir Dzeži. Baczy sistemos pagalba žiūrimos jaunųjų Likimo knygos. Jose esanti informacija padeda nustatyti Griovėjus ir kitus negatyvius dalykus, kurie vestuvių dieną neturi būti aktyvuoti. O Dzeži sistemos pagalba randamos papildomos spec. žvaigždės, kurios į naujai sukurtą šeimą atneša daug ir labai gerų energijų;

3. Trečias instrumentas, galintis padėti rasti tinkamiausią laiką vestuvėms, yra QMDJ sistema. Šios sistemos pagalba randamas maksimaliai tikslus laikas pagrindinei ceremonijai Bažnyčioje ar Civilinės metrikacijos skyriuje. Bet viskas tuo dar nesibaigia, nes jei pagrindinė ceremonija bus atlikta surasto laiko diapazone, skaitysis, kad jaunieji atliko spec. ritualą. Trumpiau sakant, pagrindinė ceremonija aktyvuos tam tikras gerąsias energijas naujai sukurtai šeimai. Patikėkite, tai veikia tikrai neįtikėtinai stipriai.


Suderinamumo analizė

Suderinamumo analizė

Jei paspausite aukščiau esantį paveikslėlį su gulbėmis, pateksite į straipsnį, kuris padės nustatyti kai kuriuos poros suderinamumo kriterijus. Patikėkite, labai dažnai tokia analizė padeda apgludinti ne vieną aštrų poros bendravimo kampą. Juolab, žiūrint suderinamumą Rytų technikų pagalba, gana lengva nustatyti kokiose kryptyse (gimimo vietos atžvilgiu) porai gyventi bus komfortiška, o kokiose – nelabai.

Jei vestuvių datos parinkimo specialisto nerandate arba turite klausimų, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui), ir aš kartu su Jumis viską sutvarkysime. Jei norėsite, kad vestuvių datą parinkčiau aš, tuomet būkite pasirengę šiek tiek padirbėti su savo ir savo antrosios puselės Likimo knyga. Dar gali tekti imtis kaip kokių korekcijų (jei matysis, kad jų reikia). O paspaudę žemiau esantį paveikslėlį, pateksite į straipsnį, kuriame rašoma, kaip ir ką dar būtina žiūrėti iki vestuvių.


Asmenybės elementas

Vestuvių datos parinkimas. Kiti instrumentai

Prie šio tipo instrumentų priskiriami Rytų metafizikos specialistai (dirbantys su korekcijomis), ekstrasensai, mediumai, aiškiaregiai ir t.t.. Jie, jei mato miglotas poros bendro gyvenimo perspektyvas, dažniausiai siūlo korekcijas. Tai, žinoma, nebus idealus variantas, kai žmonės vienas kitam tinka pagal visus parametrus, bet vis tiek tai geriau negu nieko. Pavyzdžiui, jei matosi, kad pas vieną iš poros po 5-ių metų ateis dešimties metų trukmės vienatvės periodas, korekcijos tiems dešimčiai metų – būtinos. Be jų – skyrybos. Net įrodinėti to nebandysiu. O jei paklausite, ar yra priemonių tiems vienatvės periodams suvaldyti, atsakysiu – taip, yra. Ir ne bet kur, o Rytų metafizikos sistemose, nes Rytų metafizika yra tame pačiame lygmenyje, kaip ir minėti ekstrasensai, mediumai, aiškiaregiai ir t.t.. Daugiau apie vienatvės požymius gimimo datoje paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Moterimi ir vilku.
Vienatvės požymiai likime

Profilaktikos priemonės

Čia viskas paprasta: jei bent kartą per metus nueinate pasitikrinti sveikatą, apsilankot pas savo teisininką, mokesčių specialistą ir t.t., keliasdešimt eurų per metus skirti galima ir kitiems specialistams. Pažiūrės perspektyvas, parodys sunkesnius periodus, duos korekcijų. O jei situacija bus sunki, uždės apsaugas (bent metams). Tai standartinės profilaktikos priemonės, kuriomis šiais laikais naudojasi ne tik elitas, bet ir paprasti žmonės. Taip yra dėl to, kad tokio tipo paslaugos šiais laikai jau nėra tokios brangios, kaip buvo anksčiau. Jau nebereikia karvutės iš namų išvesti, kad nuimti kolegės „baltus palinkėjimus“ nuo savo Likimo. Todėl, jei tuokiatės ir norite, kad kiekvieni ateinantys metai santuokai būtų geresni nei gali būti įrašyta Likimuose, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui), ir mes tikrai viską sutvarkysim.

Vestuvių datos parinkimas. Reziumė

Straipsnio pabaigai noriu pasakyti, kad ne mažiau svarbu yra ir tai, su kuo į vestuvių ceremoniją ateinama. Pavyzdžiui, svetainėje yra straipsnis Poros suderinamumas, kuriame rasite informaciją apie tam tikrus sociume nusistovėjusius mitus, trukdančius žmonių sąjungai. Į straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir paršiuku. Dar svetainėje yra straipsnis Žmonių suderinamumas, kuriame taip pat rasite informaciją, ką dar reikia žinoti apie partnerį iki vedybų. Patekti ten galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir berniuku, laikančius rožę.

Poros suderinamumas

Vestuvių datos parinkimas - Poros suderinamumas. Rytų technikos

Žmonių suderinamumas

Vestuvių datos parinkimas - Žmonių suderinamumas

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail