★★★★★ Views: 1 552

Suderinamumo analizė

Suderinamumo analizė atliekama tiriant Likimo knygas Rytų sistemų pagalba. Žiūrima poros gimimo datų temperatūra, elementų sąveika ir t.t.. Pavyzdžiui, jei žmogaus gimimo data yra šalta, žmogus ieškos antros puselės, kurios gimimo datoje bus daug stiprios Ugnies. O kur dar kiti kriterijai, apie kuriuos žmogus gal net nėra girdėjęs. Todėl prieš kelis tūkstančius metų ir atsirado Baczy sistema, kurios pagalba suderinamumą nustatyti gana paprasta. Daugiau apie tai skaitykite tekstuose žemiau.
Suderinamumo analizė

Suderinamumo analizė. Moters gimimo data

Kaip jau rašiau straipsnio pradžioje, vienas iš pagrindinių suderinamumo kriterijų yra poros gimimo datų elementų balansas. Jis nustatomas vakarietišką gimimo datą transformavus į datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu. Pradėsime nuo Moters gimimo datos. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kad Moteris yra Ugnis In (), gimusi Medžio sezone, kuris palaiko Ugnį. Dar Moters gimimo datoje yra daug Ugnies (raudonų) hieroglifų. Visa tai reiškia, kad Moters gimimo data yra karšta.
Suderinamumo analizė Moters gimimo data

Suderinamumo analizė. Vyriškio gimimo data

Žemiau esančiame paveikslėlyje yra vyriškio gimimo data. Paveikslėlyje matosi, kad vyriškis yra stiprus Vanduo Jan (), gimęs Žiemos sezonu. Vyriškio gimimo datoje yra tik vienas Ugnies (raudonas) hieroglifas, o mėlynų Vandens (šalčio) hieroglifų – net trys. Tai reiškia, kad šio vyriškio gimimo data – šalta. Kadangi vyro gimimo data yra šalta, jį kaip magnetas trauks prie žmonių, kurių gimimo datoje yra daug ir stiprios Ugnies. O kadangi Moters gimimo datoje stiprios Ugnies labai daug, galima drąsiai sakyti, kad pas minėtus vyriškį ir Moterį suderinamumas tikrai yra. Tačiau visada tirti reikia ir kitus suderinamumo parametrus, nes profesionaliose praktikose niekada nesiremiama vienu kriterijumi. Todėl skaitykite suderinamumo analizės tęsinį tekstuose žemiau.
Suderinamumo analizė vyro gimimo data

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Paskaityti straipsnį Likimo analizė savarankiškai;

2. Savarankiškai padirbėti su kalkuliatoriumi, kuris bet kokią gimimo datą paverčia į gimimo datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu. Nuoroda į kalkuliatorių yra čia: Baczy kalkuliatorius;

3. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

4. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.


soltiseg send e-mail

Suderinamumo analizė pagal Asmenybės elementą

Jei pažiūrėsite į viršuje esančius paveikslėlius, pamatysite, kad: Moteris yra Ugnis In (), o vyriškis yra Vanduo Jan (). Pagal Dangiškųjų elementų sąjungų lentelę (esančią žemiau), elementas Ugnis In () visada jungiasi į Dangiškąją sąjungą su elementu Vanduo Jan (). Tai sako, kad minėtos Moters ir vyriškio suderinamumas, pagal Asmenybės elementus, yra tiesiog puikus. O žemiau įdedu ir Dangiškųjų elementų sąjungų lentelę, jei norėsite savarankiškai pasitikrinti savo suderinamumą su antrąja pusele.
Dangiškųjų elementų sąjungos

Suderinamumas pagal Meilės tipus

Psichologas Sternbergas ir filosofas Aristotelis išskiria 7 meilės tipus. O Rytų mokslai gali tuos tipus nustatyti pagal gimimo datą. Pavyzdžiui, skaitydami apie meilės tipus www.15min.lt Jūs sužinosite, kad yra 7 meilės tipai. Bet iš straipsnio Jūs nesužinosite, kokiam meilės tipui galima priskirti Jūsų vyrą ar žmoną, draugą, draugę, partnerį. Tuo tarpu Rytų sistemos per gimimo datą nustato Asmenybės elementą, o po to ir meilės tipą, būdingą tam elementui. Daugiau apie tai rasite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Meilės tipai

Suderinamumo analizė pagal GUA skaičių

Žemiau esančioje lentelėje surašytos palankios gyvenimui kryptys pagal gimimo datos GUA skaičių. Kryptis žiūrima gimimo vietos atžvilgiu. Nagrinėjamos Moters GUA yra 2. Tai reiškia, kad Moteriai palanku gyventi Šiaurės rytuose, Vakaruose, Šiaurės vakaruose arba Pietvakariuose (gimimo vietos atžvilgiu). Šiaurės rytuose Moters laukia Sėkmė, Vakarai – puikiai tiks jei bus ieškoma Sveikatos, Šiaurės vakaruose Moteris lengviau pasieks Harmonijos, o Pietvakariuose – Stabilumo.

Vyro gimimo datos skaičius GUA yra toks pats kaip ir Moters – 2. Todėl kur jie benuvažiuos kartu, visur jų laukia vienodo tipo energijos (tiek geros, tiek nelabai). O tai dar vienas Moters ir vyro suderinamumo ženklas. Bet jei vyras išvažiuos ilgiau kaip 4 mėnesiams dirbti ir gyventi į Pietus (gimimo vietos atžvilgiu), joks vyro ir Moters suderinamumas šiuo konkrečiu atveju tikrai negelbės.

Tačiau kas būtų, jei vyro GUA būtų Vakarų grupės (2, 6, 7 ar 8), o Moters GUA būtų Rytų grupės (1, 3, 4 ar 9), ir jie iš Lietuvos būtų imigravę į Pietvakarius (kažkur į Europą). O būtų štai kas: praėjus kažkuriam laikui po išvažiavimo iš Lietuvos, vyrui vis dažniau šypsotųsi sėkmė, atsirastų geri uždarbiai, gera mašina, namai ir t.t.. Tuo tarpu Moteris, esant tam tikroms papildomoms aplinkybėms, su kiekvienais metais vis labiau vystų, vis labiau jaustų psichologinį diskomfortą (švelniai tariant), prasidėtų ligos, depresija ir t.t..


Suderinamumo analizė GUA skaičius

Jei dirbti su informacija nesiseka

Jei pas Jus daugėja nesuprastų straipsnio vietų, nenusiminkite – beveik visiems taip būna. Tiesiog Rytų mokslai unikalūs tuo, kad sugeba matyti žmonėms „ant akių gulinčias“ paslaptis, kurių žmonės nemato. Todėl parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas. Dar galite užsakyti pas mane Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai rasite puslapiuose Mokymai ir Kainos.
soltiseg send e-mail

Suderinamumo analizė pagal U-SIN koncepciją. Moteris

Moters gimimo datoje (paveikslėlyje žemiau) parodyta, kad tiksliai po Moters elementu (), yra Medžio elementas Triušis (). Tai Moters antrosios puselės hieroglifas. Iš Triušio () į Moterį () eina žalia rodyklė. Tai reiškia, kad pagal U-SIN koncepciją, Moteriai savo Likime numatyta būti mylimai savo antrosios puselės. Tai panašu į gamtos reiškinį, kai Medžio ir Ugnies sąjunga duoda šviesą ir šilumą.
Suderinamumas Moters gimimo datoje

Suderinamumo analizė pagal U-SIN koncepciją. Vyras

Vyriškio gimimo datoje (paveikslėlyje žemiau) parodyta, kad tiksliai po vyriškio elementu (), yra Medžio elementas Tigras (). Tai yra vyriškio antrosios puselės hieroglifas jo gimimo datoje. Iš vyriškio elemento () į antrosios puselės elementą Tigrą (), eina mėlyna rodyklė. Tai lyg gėlės laistymas vandeniu. Ir tai reiškia, kad pagal U-SIN koncepciją, vyriškis atidavinės Ci savo Moteriai, mylės ją.

Paėmus abiejų prieš tai buvusių punktų išvadas gauname, kad savo Likime Moteriais nustatyta būti mylimai vyro, o vyriškio Likime Moteriai taip pat nustatyta būti mylimai. O tai, kad ir kas ką sakytų, yra puikus suderinamumas pagal U-SIN koncepciją.
Suderinamumas vyro gimimo datoje

Reziumė

Straipsnio pabaigai parašysiu tik kelis sakinius:

1. Šiame straipsnyje parodyti tik keli suderinamumo variantai. Paimti lengviausi, kad Jums lengviau būtų susigaudyti profesionalioje suderinamumo analizės srityje;

2. Nelabai dažnai žmonėms tenka girdėti apie suderinamumo korekcijas. Tai štai, suderinamumo korekcijų dažniausiai tenka imtis poros namuose. Gal ir nepatikėsite, bet tikrai labai daug visų skyrybų įvyksta būtent dėl poros nesuderinamumo su jų gyvenamąja aplinka;

3. Jei straipsnis Jus sudomino, bent pabandykite patyrinėti suderinamumą su savo antrąja pusele. Patikėkite, pamatysite tikrai įdomių ir visai netikėtų dalykų. O jei kas nors nesigaus, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail