Suderinamumo analizė

Suderinamumo analizė būtina žiūrint gimimo datų elementų suderinamumą, bendro gyvenimo perspektyvas, ar žmogus nėra paženklintas vienatvės. Pavyzdžiui, jei vyriškio gimimo datoje yra Vienišas Feniksas, jis turės problemų santykiuose, nemokės gyventi šeimoje. Daugiau apie viską – straipsnyje.
Suderinamumo analizė

Suderinamumo analizė. Įvadas

Pradėsiu nuo to, kad puikus suderinamumas nereiškia geros buvimo kartu kokybės. Pavyzdžiui, interneto platybėse galima rasti tokią vakarų astrologijos atstovo parašytą eilutę „Zodiako ženklų suderinamumas vienu sakiniu! Avinas + Skorpionas = puikus seksualinis suderinamumas“. Kadangi žinau, kad vakarų Zodiako ženklas nustatomas pagal gimimo mėnesį, man kyla klausimų, ar pakanka suderinamumui nustatyti tik gimimo mėnesio, jei žmogui duodami gimimo metai, mėnuo, diena, valanda ir gimimo geografinės koordinatės. Daugiau apie viską skaitykite kitose pastraipose.
Suderinamumo analizė. Tuštuma gimimo valandoje

Suderinamumo analizė. Tuštuma gimimo valandoje

Viršuje esančiame paveikslėlyje parodyta vyriškio gimimo data pagal Kinų saulės kalendorių. Paveikslėlyje matosi, kad vyriškio gimimo valandos žemiškasis elementas yra tamsesniame fone (Tuštumoje). Jei pagal Kinų Saulės kalendorių vyriškis bus gimęs Tuštumos valandą, daugeliu atvejų jis:

• Bus lytiškai šaltas;

• Lytinių santykių norės labai retai;

• Nenorės arba negalės turėti vaikų.


Suderinamumo analizė. Tuštuma gimimo dienoje

Suderinamumo analizė. Tuštuma gimimo dienoje

Viršuje esančiame paveikslėlyje parodyta vyriškio gimimo data pagal Kinų saulės kalendorių. Paveikslėlyje matosi, kad vyriškio gimimo dienos žemiškasis elementas yra tamsesniame fone (Tuštumoje). Tai reiškia, kad vyriškis gali turėti:

1. Sunkumų ilgalaikio bendravimo su Moterimi srityje;

2. Problemų pagalbos vienas kitam srityje ir supratimo kas yra šeima;

3. Nepasitenkinimą santuoka ar neigiamą požiūrį į pačią santuokos idėją;

4. Nemokėjimą ar nenorą būti santuokoje, skirti Moteriai ilgalaikį dėmesį ir t.t.;

5. Nemažai problemų su sveikata (bet ne būtinai lytinėje srityje);

6. Neigiamą požiūrį į nuosavą būstą arba neturi galimybių (resursų) būstą įsigyti.


Vienišas Feniksas

Vienišas Feniksas gimimo datoje

Jei pagal Kinų saulės kalendorių vyriškio gimimo datoje bus „Vienišas Feniksas“, tai gali reikšti::

• Rimtas kliūtis santuokoje, santykiuose ar net Meilėje;

• Disharmoniją santykiuose, sunkumus rasti antrąją puselę arba nenorą vesti;

• Gali turėti daug Moterų, nes ilgalaikiuose santykiuose ilgai išbūti negalės;

• Su kitais nepalankiais ženklais gimimo datoje gali reikšti nevaisingumą;

• Gali pilnai pasinerti į darbą, karjeros darymą, bet ne į santykius;

• Galimos labai dažnos ir staigios nuotaikų kaitos santykių srityje.

Tai tik pagrindiniai žvaigždės parametrai, kurių poveikio sritys priklauso nuo visos gimimo datos elementų sąveikų. Todėl, jei norite ištirti savo ar sutiktų partnerių gimimo datas, skaitykite sekantį skyrelį.

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie jį paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį;

2. Galite užsakyti Baczy bazinių žinių modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Užsakymą siųskite man į el. paštą soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal.


Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Suderinamumo analizė pagal GUA skaičių

Žemiau esančioje lentelėje surašytos palankios gyvenimui kryptys pagal gimimo datos GUA skaičių. Kryptis žiūrima gimimo vietos atžvilgiu. Gimimo datos GUA skaičių galite sužinoti internetinių kalkuliatorių pagalba. Žemiau esančiame paveikslėlyje matosi, kad Moters gimimo GUA yra 2. Tai reiškia, kad Moteriai palanku gyventi Šiaurės rytuose, Vakaruose, Šiaurės vakaruose arba Pietvakariuose (gimimo vietos atžvilgiu).

Žemiau esančiame paveikslėlyje matosi, kad vyro gimimo datos GUA taip pat yra 2. Todėl kur jie benuvažiuos kartu, visur jų laukia vienodo tipo energijos. O tai dar vienas Moters ir vyro suderinamumo ženklas. Bet jei vyras išvažiuos ilgiau kaip 4 mėnesiams dirbti ir gyventi į Pietus (gimimo vietos atžvilgiu), joks vyro ir Moters suderinamumas šiuo konkrečiu atveju tikrai negelbės.

Tačiau kas būtų, jei vyro GUA būtų 2, 6, 7 ar 8, o Moters GUA būtų 1, 3, 4 ar 9, ir jie iš Lietuvos būtų imigravę į Pietvakarius? Praėjus kažkuriam laikui po išvažiavimo iš Lietuvos, vyrui vis dažniau šypsotųsi sėkmė, atsirastų geri uždarbiai, gera mašina, namai ir t.t.. Tuo tarpu Moteris su kiekvienais metais vis labiau vystų, vis labiau jaustų psichologinį diskomfortą, prasidėtų ligos, depresija ir t.t.. Dar daugiau, be specialių Fengšui technikų, dažniausiai pora net negalės turėti kokybiškų santykių vienoje lovoje.


Suderinamumo analizė GUA skaičius

Suderinamumo analizė pagal U-SIN koncepciją. Moteris

Moters gimimo datoje (paveikslėlyje žemiau) parodyta, kad tiksliai po Moters elementu , yra Medžio elementas Triušis . Tai Moters antrosios puselės hieroglifas. Iš Triušio į Moterį eina žalia rodyklė. Tai reiškia, kad pagal U-SIN koncepciją, Moteriai savo Likime numatyta būti mylimai savo antrosios puselės. Tai panašu į gamtos reiškinį, kai Medžio ir Ugnies sąjunga duoda šviesą ir šilumą.
Suderinamumas Moters gimimo datoje

Suderinamumo analizė pagal U-SIN koncepciją. Vyras

Vyriškio gimimo datoje (paveikslėlyje žemiau) parodyta, kad tiksliai po vyriškio elementu , yra Medžio elementas Tigras . Tai yra vyriškio antrosios puselės hieroglifas jo gimimo datoje. Iš vyriškio elemento į antrosios puselės elementą Tigrą , eina mėlyna rodyklė. Tai lyg gėlės laistymas vandeniu. Ir tai reiškia, kad pagal U-SIN koncepciją, vyriškis atidavinės Ci savo Moteriai, mylės ją.

Paėmus abiejų prieš tai buvusių punktų išvadas gauname, kad savo Likime Moteriais nustatyta būti mylimai vyro, o vyriškio Likime nustatyta savo Moterį mylėti. O tai, kad ir kas ką sakytų, yra puikus suderinamumas pagal U-SIN koncepciją.


Suderinamumas vyro gimimo datoje

Reziumė

Straipsnio pabaigai parašysiu tik kelis sakinius:

1. Šiame straipsnyje parodyti tik keli suderinamumo variantai. Paimti lengviausi, kad Jums lengviau būtų susigaudyti profesionalioje suderinamumo analizės srityje;

2. Nelabai dažnai žmonėms tenka girdėti apie suderinamumo korekcijas. Tai štai, suderinamumo korekcijų dažniausiai tenka imtis poros namuose. Gal ir nepatikėsite, bet tikrai labai daug visų skyrybų įvyksta būtent dėl poros nesuderinamumo su jų gyvenamąja aplinka;

3. Jei straipsnis Jus sudomino, bent pabandykite patyrinėti suderinamumą su savo antrąja pusele. Patikėkite, pamatysite tikrai įdomių ir visai netikėtų dalykų. O jei kas nors nesigaus, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.