★★★★★ Views: 1 055

Likimo knygos analizė

Likimo knygos analizė atliekama naudojant Baczy sistemą. Žiūrima gimimo datos ir kalendorinių periodų elementų sąveika, suderinamumas ir pan. Darbui su Likimo knyga naudojamas Kinų Saulės kalendorius. Likimo knygos analizei reikia gimimo datos, laiko, gimimo vietos ir kelių rimtesnių gyvenimo įvykių datų. Pastarųjų reikia dėl to, kad Likimo knygos analizė tikrai gerokai skiriasi nuo gimimo datos analizės. Daugiau apie visa tai skaitykite straipsnyje.
Likimo knygos analizė

Likimo knygos analizė. Įvadas

Šiais laikais internete yra daug kalkuliatorių, kurių pagalba labai lengva bet kokią gimimo datą transformuoti į datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu. Vieną iš tokių kalkuliatorių rasite paspaudę šią nuorodą: Likimo analizė savarankiškai. Tačiau tai, ką parodys kalkuliatorius, tikrai nebus panašu į knygą ar Astrologinį horoskopą. Trumpiau sakant, kalkuliatoriai duoda tik orientyrus ir markerius, kurių pagalba įmanoma kurti tam tikrus Likimo knygos epizodus. O kokius epizodus savo Likimo knygoje nori matyti žmogus, pasirenka jis pats. Tai tikrai unikalu, nes pats žmogus renkasi, ką jis nori matyti ar žinoti.

Pagrindiniai dalykai, nuo ko viskas Likimo knygoje priklauso, yra Asmenybės elementas ir jo jėga. Viso to nustatymui reikia turėti tam tikrų žinių, kurios gaunamos tam skirtuose mokymuose;

Dar vienas dalykas, be kurio neįmanoma dirbti nė su viena Rytų sistema, yra U-SIN koncepcijos išmanymas. Ko jau ko, bet nežinant pagrindinių U-SIN dėsnių, net neverta bandyti ką nors analizuoti. O kaip gali atrodyti gimimo data Baczy stiliumi, parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje. Tuo tarpu ką tokioje datoje gali matyti bet kuris Rytų mokslų pradedantysis, žiūrėkite sekančiuose skyreliuose.

Likimo knygos analizė su U-SIN Pentagrama

Likimo knygos analizė. Asmenybės elementas

Viršuje esančiame paveikslėlyje parodyti tokie dalykai:

1. Žmogaus gimimo data Kinų Saulės kalendoriaus formatu (aštuoni hieroglifai paveikslėlio viršuje);

2. Žmogaus asmenybės elementas (Ugnis Jan). Į jį iš Pentagramos ateina raudona rodyklė;

3. Žmogaus Rytų zodiako ženklas (Gyvatė). Ją rasite gimimo datos metų stulpelyje;

4. Pentagrama. Jos viršuje visada vaizduojama asmenybės elemento stichija;

5. Žmogaus Sėkmės dešimtmečiai (dvi eilės hieroglifų paveikslėlio apačioje).

6. Žmogaus gimimo datoje yra 3 stiprios Ugnys ir 2 stiprūs Medžiai, nes žmogus gimė Medžio sezone, kuris palaiko Ugnį. Todėl galima sakyti, kad šios gimimo datos savininkas yra labai stipri Ugnis;

7. Jei žmogus yra stipri Ugnis, naudingiausiu elementu jam bus Žemė. Tokių Žemių pas žmogų gimimo datoje – dvi. O kad Žemės elementas žmogui yra naudingas, įrodymu būti gali ryškūs pokyčiai šio žmogaus gyvenime 2009 – 2013 m. laikotarpiu. Tai buvo 5-ių metų trukmės Žemės laikotarpis žmogaus Sėkmės cikluose (viršuje esančio paveikslėlio apačioje). Šiuo laikotarpiu žmogus išsikapstė iš gyvenimo pragaro, sutiko savo antrąją puselę, nustojo rūkyti, vartoti alkoholį, antidepresantus, įkūrė įmonę;

8. Antras pagal naudingumą elementas stipriai Ugniai yra Metalas. Jis žmogui simbolizuoja antrąją puselę ir pinigus. Daugiau apie Asmenybės elementus sužinosite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.


Asmenybės elementas

Jei kilo klausimų

Jei kilo neaiškumų ar klausimų, tuomet yra tokie problemos sprendimo būdai:

1. Paskaityti straipsnį Likimo analizė savarankiškai;

2. Savarankiškai padirbėti su kalkuliatoriumi, kuris bet kokią gimimo datą paverčia į gimimo datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu. Nuoroda į kalkuliatorių yra čia: Baczy kalkuliatorius;

3. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

4. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.


soltiseg send e-mail

Likimo knygos analizė. Santykių ir turtų vagys

Tęsiame darbą su žmogumi, kurio Asmenybės elementas yra (Ugnis Jan). Šiam žmogui Santykių ir turtų vagis simbolizuoja hieroglifas (Ugnis In). Šis hieroglifas gali būti ne tik žmogaus gimimo datoje, bet ir ateiti su kalendoriniais periodais. Žemiau esančiame paveikslėlyje pavaizduotas momentas, kuris labai stipriai pakeitė šio žmogaus gyvenimą. Panagrinėkime, kas gi įvyko 2004.12.04 dieną:

1. Žemiau esančio paveikslėlio viršuje matosi, kad žmogus yra (Ugnis Jan);

2. Žmogui (Ugnis Jan) Santykių ir turtų vagį simbolizuoja (Ugnis In);

3. Paveikslėlio apačioje pavaizduota minėta data 2004.12.04 ir net valanda, kurios metu vyriškiui buvo praneštos trys naujienos: ji sudaužė jo mašiną, ji sutiko kitą vyriškį ir ji išeina gyventi pas draugę. Ir visa tai labai aiškiai matosi paveikslėlyje, kur dvi (dvi Ugnys In) puola vyriškio Asmenybės elementą (Ugnį Jan). Visa tai parodyta dvejomis raudonomis rodyklėmis. Nežinau, ar patikėsite, bet jie išsiskyrė. Ir nors dar 2,5 metų jie studijavo tą pačią specialybę tose pačiose auditorijose, po diplomų įteikimo jie daugiau nesusitiko. Nei gatvėje, nei socialiniuose tinkluose, nei dar kur nors.


Likimo knygos analizė su Santykių vagimi

Likimo knygos analizė. Mokslų ir darbo sritys

Nustačius, kad žmogui (Ugnis Jan) naudingiausias elementas yra Žemė, mokslo, darbo ir veiklos sričių minėtam žmogui ieškoti reikėtų taip pat su Žemės elementu siejamose srityse:

• Statyba; • Nekilnojamas turtas (NT); • Darbas, susijęs su nekilnojamuoju turtu (NT); • Architektūra; • Draudimas; • Saugumas; • Valstybinis aparatas; • Geologinė žvalgyba, kalnakasybos pramonė; • Sodininkystė, landšafto dizainas; • Sandėlis; • Bankininkystė (saugojimas); • Vertybiniai popieriai; • Akmens gamyba ir apdirbimas; • Puodininkystė; • Žemės ūkis, pašarų gamyba; • Gyvulininkystė; • Notaras; • Paslapčių saugojimas; • Buhalterija; • Darbas su personalu (personalo vadovas); • Fengšui (darbas su gyvenamosiomis patalpomis); • Masažas (ypač masažas su akmenimis).

Ir iš tikrųjų, straipsnyje aprašytas žmogus (Ugnis Jan) beveik visą savo gyvenimą dirbo ir dirba kurioje nors iš ką tik minėtų sričių. Net mokyklos pradinėse klasėse anketose jis rašė, kad nori būti geologu. Jautė vaikas, kas yra naudingiausias jo elementas.

Reziumė

Straipsnio pabaigai noriu pasakyti, kad analizuojant Likimo knygą matosi ženkliai daugiau, nei parašyta šiame straipsnyje. O ir pasekmes sušvelninti galima, kai žinai kada blogas laikotarpis ateiti ruošiasi. Minėtos 2004 metų krizės metu žmogus nepažinojo nė vieno Rytų metafizikos konsultanto, kuris būtų jam tada padėjęs. Todėl ir maišė žmogus pragarus apie 5 metus. Tuo tarpu kai 2014 metais atėjo antra tokia banga, žmogus jau turėjo kas jam galėjo padėti. Rezultate, antrą kartą skyrybos – neįvyko. Ar verta mokytis skaityti Likimo knygą, ar verta kreiptis pagalbos pas Rytų metafizikos specialistą, ar verta išleisti keliasdešimt eurų, jei nori gyventi kartu su savo antrąja pusele, palieku spręsti Jums.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail