★★★★★ Views: 1 655

Žiurkė. Zodiako ženklo savybės

Žiurkė simbolizuoja Vandens elementą, šiaurę, gruodį, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 ir 2020 metus, laiką tarp 23:00 – 01:00 val.. Visose Rytų mokslų sistemose Žiurkės draugas yra Jautis, o labiausiai Žiurkė nekenčia Arklio. Todėl, jei gimėte Žiurkės metais ar mėnesį, nepradėkite svarbių reikalų Arklio dienomis. Pažiūrėti savaitės dienas galite puslapyje Scenarijai. O žemiau esančiuose tekstuose aprašyti tam tikri dalykai, siejami su Žiurkės metais gimusiais žmonėmis.
Žiurkė zodiako ženklo savybės

Žiurkė. Savybės

Moteris Žiurkė yra protinga, judri ir aktyvi. Ji visada siekia patikimumo, kurį jai suteikia jos padėtis visuomenėje. Ji turi nedaug artimų draugų, nes nuolat kritikuoja kitus. Ji pasitiki savimi, sąžininga, geba pelnyti aplinkinių palankumą. Tai leidžia jai per trumpą laiką susirasti daug naujų draugų ir klientų. Moteris Žiurkė palaiko savo vyrą, tačiau jai būdingas dažnas nuotaikų svyravimas. Moteris Žiurkė priklauso Vandens elementui, ji yra protinga ir maloni, slepia norą išsimaudyti savo vyro šlovės spinduliuose. Ji labai darbšti ir rimtai imasi darbo, mėgsta padėti kitiems.

Žiurkė. Suderinamumas

Labiausiai Moteriai Žiurkei tinka Jaučio metais gimęs vyras, nes Jautis vyras dažniausiai būna darbštus ir kantrus. Taip pat Jaučio metais gimęs vyras ypač retai savo pyktį išlies ant Moters Žiurkės, net jei jis ir bus stipriai suerzintas draugų ar kolegų elgesiu.

Moteris Žiurkė taip pat gali pasirinkti vyrą, gimusį Kiaulės metais, nes Kiaulės labai myli savo šeimą ir vertina artimųjų meilę.

Dar Moteris Žiurkė gali pasirinkti vyrą, gimusį Drakono ar Beždžionės metais, nes jie yra protingi, sąžiningi ir tolerantiški savo žmonai bei jos draugams.
Žiurkė Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 27.18 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


soltiseg send e-mail

Žiurkė pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Žiurkės yra atviros širdies, sąžiningos ir teisingos, bet išdidžios. Jos protingos (ypač versle). Antroje gyvenimo pusėje nuoširdžiai džiaugiasi turtais, yra optimistiškos ir draugiškos;

A kraujo grupės Žiurkės yra padorios, ištikimos partneriui, savo žmonėms, draugams ir artimiesiems, darbščios, tvarkingos, geros šeimininkės, rūpinasi aplinkiniais, švelnios, malonios, gerbia tėvus;

B kraujo grupės Žiurkės yra nebendraujančios, galvoja tik apie save ir nuolat ginčijasi su kitais. Jos myli laisvę, nori viską daryti savaip, siekia būti madingomis. Po keturiasdešimties metų, jos pamažu keičia savo charakterį, gailisi praeities ir bus geromis žmonomis bei motinomis;

AB kraujo grupės Žiurkės yra apgaulingai malonios ir draugiškos, šaltos ir savanaudiškos širdimi. Niekada nepadarys nieko nenaudingo sau. Tokios Moterys labai tinka vyrams, gimusiems po tuo pačiu Žiurkės ženklu, nes jie myli vienas kitą iki gyvenimo galo.


Žiurkė Zodiako ženklas

Žiurkės aprašymas (klasikinis variantas)

Žiurkė (子). Iniciatorius, „aš darau“. Dažniausiai Žiurkės yra malonios išvaizdos, siekiančios tikslo, verslios ir darbščios asmenybės, linkusios kaupti nuosavybę, pasižymi kruopštumu (iki pedantiškumo), įkyrumu ir reiklumu. Žiurkės turi aštrų protą, viską apskaičiuoja, moka gauti reikiamą informaciją ir rasti išeitį iš sudėtingos situacijos. Jos taupios, joms patinka taupyti pinigus (taupymą jas priversti pamiršti gali tik labai stiprus jausmas). Žiurkei labai svaru yra garbė, valdžia ir pinigai, Žiurkė nemėgsta dirbti šiaip sau. Žiurkės dosnios tiems, ką jos myli, jos lengvai supyksta, bet moka išlaikyti išorinę rimtį. Kuklios. Daugelyje dalykų būna smulkmeniškos, bet tuo pat metu gali būti pakankamai ambicingos, kas gana dažnai leidžia joms pasiekti gerų rezultatų. Pradėjusios ką nors, Žiurkės nenurims, kol nepasieks savo. Dažnai Žiurkės būna sąžiningos ir atviros, tačiau nemaža dalis jų mėgsta kritikuoti ar apšnekėti kitus.

Visi Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir paršiuku, pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su gulbėmis, pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumas. Rytų technikosSuderinamumo analizė ir korekcijos

Žiurkė Pastaba dėl zodiako ženklo

Kai kurie skaitytojai nesutiks su kai kuriais Žiurkės aprašymais. Ir bus teisūs, nes žmogaus gimimo datoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo metų hieroglifas (rytų zodiako ženklas) yra tik vienas iš aštuonių. Ir jei to elemento Ci fazė silpna ar jis gimimo datoje išreikštas silpnai, vargu ar jis pretenduoja bent jau į 30% viršuje aprašytų savybių. Todėl kai kuriuose savo straipsniuose aš parašiau, kad niekada negalima spręsti apie žmogų tik pagal vieną gimimo datos elementą. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės jo nesugebės identifikuoti. O kur dar fizinės ar psichologinės traumos gyvenimo eigoje, netektys, visokios priklausomybės, ezoterikų įsikišimai ir t.t. Visko ir neišvardinsi, kas žmogų pakeisti gali. Todėl, jei randate neatitikimų tarp realaus žmogaus savybių ir aprašytų, gali būti, kad žmogus tikrai buvo pakliuvęs po įtakomis. Ir jei Jūs matote, kad taip būti gali, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui), ir mes kartu kai ką patikslinsime.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail