★★★★★ Views: 1 324

Kiaulė. Zodiako ženklo savybės

Kiaulė simbolizuoja Vandens elementą, šiaurės vakarus, lapkričio mėn., 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031 m., laiką tarp 21:00 – 23:00 val.. Visose Rytų mokslų sistemose Kiaulės draugas yra Tigras, o labiausiai Kiaulė nekenčia Gyvatės. Todėl, jei gimėte Kiaulės metais ar mėnesį, nepradėkite svarbių reikalų Gyvatės dienomis. Pažiūrėti savaitės dienas galite puslapyje Scenarijai. O žemiau esančiuose tekstuose aprašyti tam tikri dalykai, siejami su Kiaulės metais gimusiais žmonėmis.
Kiaulė zodiako ženklo savybės

Kiaulė. Savybės ir suderinamumas

Kiaulės metai paprastai būna ramūs ir turtingi. Versle yra daugybė galimybių gauti nemažas pajamas, klesti prekyba. Kiaulės metais gimę žmonės paprastai būna malonūs ir paprasti. Jie turi linksmą ir nerūpestingą prigimtį bei pernelyg paviršutinišką pasaulio viziją. Kiaulė mėgsta atsipalaidavimą ir pramogas, nesiekia prestižo ir galios, mėgsta skaniai pavalgyti. Tinkamiausią bendram gyvenimui partnerį Kiaulės turėtų rinktis iš gimusių Žiurkės, Jaučio, Triušio, Ožkos ar Tigro metais.
Kiaulė Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 27.18 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


soltiseg send e-mail

Kiaulė pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Kiaulė yra draugiškesnė ir energingesnė nei kiti žmonės. Šios kraujo grupės Kiaulė yra drąsi būtent kritinėse situacijose. Tai egocentriška ir pasitikinti savimi, užsispyrusi ir maištaujanti asmenybė. Dažnai kovoja su socialine neteisybe. Bet ji per daug atvira meilėje: įsimyli iš pirmo žvilgsnio, nepaisydama savo aistros objekto požiūrių bei norų, aršiai kovoja dėl pasirinkto objekto. Jei ji mato, kad nepasieks savo tikslo, ji verčiau visai nepastebės to, kas jai patinka..

A kraujo grupės Kiaulė ne tokia protinga ir sumani, kaip kitos Kiaulės, bet ji labai geranoriška ir dosni kolegoms bei draugams, draugystėje ir meilėje. Jei šios kraujo grupės Kiaulę apgaubti turtais ir prabanga, jos pasitikėjimas savimi labai stipriai auga, ir būtent šis gerovės jausmas pažadina joje geriausias savybes.

B kraujo grupės Kiaulė yra sąžininga, nuoširdi ir beveik hipertrofuota teisingumo prasme. Ji labai stengiasi išvengti konfliktų ir su niekuo nesiginčyti. Jos gyvenimas yra tinkamai sutvarkytas, ji mėgsta komfortą ir jaukumą, kuriems turi pakankamai pinigų. Didžiuojasi savo pažintimis su garsiais žmonėmis. Ji nieko negaili savo meilės objektui – nei materialiame, nei dvasiniame plane.

AB kraujo grupės Kiaulė visada šypsosi, tačiau tuo pat metu turi tvirtą valią, sentimentalų ir svajingą charakterį. Jei ji mano, kad turėtų judėti pirmyn, ji niekada nekreipia dėmesio į kritiką. Šios kraujo grupės Kiaulė į meilę ir šeimą žiūri labai rimtai.


Kiaulė Zodiako ženklas

Kiaulės aprašymas (klasikinis variantas)

Kiaulė (亥). Integratorius (sudarantis visumą), „aš apjungiu“. Kiaulės yra drąsios, kai kurios net nesusimąstančios ir pasirengusios pasiaukojimui, galinčios kristi į kraštutinumus ir eiti paskui iliuzijas. Į bet kokį reikalą įdeda visa jėgas, joms egzistuoja tik vienas tiesus kelias be jokių atsitraukimų. Tai stiprios ir drąsios asmenybės, draugų jos bėdoje nepalieka, nedaugžodžiauja bet smalsios, daug skaito ir gerai informuotos. Kiaulės dėmesingos tiems, ką myli, šeimyniniuose reikaluose pas jas viskas gerai, jos netoleruoja ilgų išsiskyrimų, net jei dėl ko nors būna kilę sudėtingų problemų, jos nesudeda ginklų iki pačio galo, nors dažnai veikia pagautos minutinio efekto. Paprastos, sąžiningos, išlaidžios, optimistiškos, nerūpestingos, drovios sielos, mėgsta komfortą ir gerą gyvenimą, joms patinka jų nuopelnų įvertinimas. Kiaulės mėgsta atidėti reikalus vėlesniam laikui, gero linkinčios, dažnai elgiasi kiek neadekvačiai, problemas linkusios spręsti paskutiniu momentu, joms nepatinka savidisciplina, turi polinkį į depresiją.

Visi Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir paršiuku, pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su gulbėmis, pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumas. Rytų technikosSuderinamumo analizė ir korekcijos

Kiaulė. Pastaba dėl zodiako ženklo

Kai kurie skaitytojai nesutiks su kai kuriais Kiaulės aprašymais. Ir bus teisūs, nes žmogaus gimimo datoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo metų hieroglifas (rytų zodiako ženklas) yra tik vienas iš aštuonių. Ir jei to elemento Ci fazė silpna ar jis gimimo datoje išreikštas silpnai, vargu ar jis pretenduoja bent jau į 30% viršuje aprašytų savybių. Todėl kai kuriuose savo straipsniuose aš parašiau, kad niekada negalima spręsti apie žmogų tik pagal vieną gimimo datos elementą. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės jo nesugebės identifikuoti. O kur dar fizinės ar psichologinės traumos gyvenimo eigoje, netektys, visokios priklausomybės, ezoterikų įsikišimai ir t.t. Visko ir neišvardinsi, kas žmogų pakeisti gali. Todėl, jei randate neatitikimų tarp realaus žmogaus savybių ir aprašytų, gali būti, kad žmogus tikrai buvo pakliuvęs po įtakomis. Ir jei Jūs matote, kad taip būti gali, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui), ir mes kartu kai ką patikslinsime.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail