Kiaulė. Zodiako ženklo savybės

Kiaulė. Kiaulės metais gimę žmonės: 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031 m. (po vasario 4-os). Kiaulės draugas – Tigras, o priešas – Gyvatė. Jei gimėte Kiaulės metais ar dieną, nepradėkite reikalų Gyvatės dienomis. Savaitės dienas rasite puslapyje Scenarijai.
Kiaulė zodiako ženklo savybės

Kiaulė. Savybės ir suderinamumas

Kiaulės yra malonūs ir paprasti, turi linksmą, nerūpestingą prigimtį, bet paviršutinišką pasaulio viziją. Kiaulė mėgsta atsipalaidavimą ir pramogas, nesiekia prestižo ir galios, mėgsta skaniai pavalgyti. Gyvenimo partnerį Kiaulėms geriausia rinktis iš gimusių Triušio, Ožkos ar Tigro metais.
Kiaulė Zodiako ženklas

Kiaulės aprašymas (klasikinis variantas)

Kiaulė (亥). Integratorius (sudarantis visumą), „aš apjungiu“. Kiaulės yra drąsios, kai kurios net nesusimąstančios ir pasirengusios pasiaukojimui, galinčios kristi į kraštutinumus ir eiti paskui iliuzijas. Į bet kokį reikalą įdeda visa jėgas, joms egzistuoja tik vienas tiesus kelias be jokių atsitraukimų. Tai stiprios ir drąsios asmenybės, draugų jos bėdoje nepalieka, nedaugžodžiauja bet smalsios, daug skaito ir gerai informuotos. Kiaulės dėmesingos tiems, ką myli, šeimyniniuose reikaluose pas jas viskas gerai, jos netoleruoja ilgų išsiskyrimų, net jei dėl ko nors būna kilę sudėtingų problemų, jos nesudeda ginklų iki pačio galo, nors dažnai veikia pagautos minutinio efekto. Paprastos, sąžiningos, išlaidžios, optimistiškos, nerūpestingos, drovios sielos, mėgsta komfortą ir gerą gyvenimą, joms patinka jų nuopelnų įvertinimas. Kiaulės mėgsta atidėti reikalus vėlesniam laikui, gero linkinčios, dažnai elgiasi kiek neadekvačiai, problemas linkusios spręsti paskutiniu momentu, joms nepatinka savidisciplina, turi polinkį į depresiją.
Kiaulė Zodiako ženklas

Kiaulė pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Kiaulė yra draugiškesnė ir energingesnė nei kiti žmonės. Šios kraujo grupės Kiaulė yra drąsi būtent kritinėse situacijose. Tai egocentriška ir pasitikinti savimi, užsispyrusi ir maištaujanti asmenybė. Dažnai kovoja su socialine neteisybe. Bet ji per daug atvira meilėje: įsimyli iš pirmo žvilgsnio, nepaisydama savo aistros objekto požiūrių bei norų, aršiai kovoja dėl pasirinkto objekto. Jei ji mato, kad nepasieks savo tikslo, ji verčiau visai nepastebės to, kas jai patinka..

A kraujo grupės Kiaulė ne tokia protinga ir sumani, kaip kitos Kiaulės, bet ji labai geranoriška ir dosni kolegoms bei draugams, draugystėje ir meilėje. Jei šios kraujo grupės Kiaulę apgaubti turtais ir prabanga, jos pasitikėjimas savimi labai stipriai auga, ir būtent šis gerovės jausmas pažadina joje geriausias savybes.

B kraujo grupės Kiaulė yra sąžininga, nuoširdi ir beveik hipertrofuota teisingumo prasme. Ji labai stengiasi išvengti konfliktų ir su niekuo nesiginčyti. Jos gyvenimas yra tinkamai sutvarkytas, ji mėgsta komfortą ir jaukumą, kuriems turi pakankamai pinigų. Didžiuojasi savo pažintimis su garsiais žmonėmis. Ji nieko negaili savo meilės objektui – nei materialiame, nei dvasiniame plane.

AB kraujo grupės Kiaulė visada šypsosi, tačiau tuo pat metu turi tvirtą valią, sentimentalų ir svajingą charakterį. Jei ji mano, kad turėtų judėti pirmyn, ji niekada nekreipia dėmesio į kritiką. Šios kraujo grupės Kiaulė į meilę ir šeimą žiūri labai rimtai.


Kiaulė Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


soltiseg send e-mail

Visi Rytų zodiako ženklai

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį pateksite į puslapį su visų Rytų zodiako ženklų aprašymais.
Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį pirmą paveikslėlį pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį antrą paveikslėlį pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumasSuderinamumo analizė