Kur stoti, ką rinktis?

Kur stoti, ką studijuoti, kokią mokslo įstaigą pasirinkti, ką daryti, jei šansų įstoti mažai. Daug atsakymų į šiuos klausimus duoda internetas, spauda ir t.t.. Dar daugiau patarimų kur stoti, duoda pažįstami, draugai, giminės ir artimieji. Tai ką gi daryti, nuo ko pradėti, kaip viską sudėlioti taip, kad klausimų nebekiltų nei dabar, nei ateityje, kai reikės dirbti pagal pasirinktą specialybę? Kaip Rytų mokslų atstovas, problemą siūlyčiau spręsti kompleksiškai. Plačiau apie tai skaitykite tekstuose po paveikslėliu.
Kur stoti, ką rinktis

Kur stoti. Pradėsime nuo Baczy

Ši sistema padeda nustatyti žmogaus įgimtas savybes, polinkius, talentus, pakilimų ir kritimų periodus, savęs realizacijos sritis, galimybes ir t.t. Pavyzdžiui, paauglystėje žmogus perspektyvas ir prioritetus mato vienokius, o būdamas antrame ar trečiame studijų kurse, jau ir kitaip viską matyti gali. O padirbę kelis metus pagal pasirinktą studijų specialybę, apskritai dažnas/dažna savęs paklausia: „ką aš čia veikiu?“. Kad tokių dalykų nebūtų, geriausia kaip galima anksčiau ištirti visus žmogaus instrumentus, kuriuos jis atsinešė į šį gyvenimą gimdamas. Baczy sistemos pagalba tai atlikti nėra sunku nei pačiam, nei konsultantui. O naudos iš to – daug. Matosi ne tik tai, kame žmogus gabus, bet ir jo būsima darbinė sritis, ar žmogui palanku dirbti sau ar dirbti samdomą darbą, kur jis save geriausiai realizuos, kur daugiausiai turi šansų užsidirbti ir t.t. Galų gale, galima ir korekcijų imtis (kai ką sustiprinti, kai ką – susilpninti).
Kas yra Baczy

Kur stoti. Fengšui

Fengšui, kaip parašyta puslapyje Mokymai (žiūrėti » čia), tiria žmogaus gyvenamąją aplinką, tos aplinkos poveikį. Fengšui – tai Žemiškosios žmogaus Sėkmės analizė ir korekcijos. Ir, kaip jau įsitikino ne vienas skaitytojas (net skeptikai), po tam tikrų perstatymų namuose, pas žmones ne tik sveikata sugrįžta, bet ir kiti dalykai susitvarko. Vaikai, nei iš šio, nei iš to – mokytis pradeda, moterys – galų gale pastoja, merginos – antras puseles susiranda, ligos – retesnės pasidaro ar visai išnyksta. Visko ir neišvardinsi. O mokslų atvejais, pakanka ištirti kur yra vaiko miegamasis, kur stovi lova, darbo stalas, kokie objektai yra už lango, kurioje pusėje nuo namų mokykla, kiti dalykai.
Mokymai Fengšui kompasas

Jei atsirado klausimų

Jei pas Jus atsirado klausimų, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. Gavęs Jūsų klausimą, aš atsakysiu kaip galima greičiau. O jei klausimų neturite, tada skaitykite straipsnį toliau. Ten rasite informaciją apie itin stiprias technikas, galinčias spręsti bet kokio tipo problemas.
soltiseg send e-mail

Kur stoti. QMDJ

QMDJ sistema gali matyti žmogaus įgimtas savybes, bet ji efektyviau dirba su tuo, kas jai pateikta Užklausoje. Ir jei bus pateikta užklausa „Kur stoti, ką rinktis?“, QMDJ sistema be didelių problemų:

• Nustatys žmogaus potencialą klausimo momentui, studijų laikotarpiui, darbinantis, darant karjerą;

• Nustatys mokslo įstaigą, kuri iš pasirinktų tenkina pateiktos užklausos kriterijus;

• Nustatys būsimo studento galimybes įstoti;

• Nesant galimybės įstoti į norimą mokslo šventovę, bus rekomenduotos aktyvacijos, sustiprinančios būsimo studento šansus. Bet įstojus į mokslo įstaigą, studentas mokytis vis tiek turės pats. Todėl kai kas čia įžvelgia QMDJ sistemos trūkumą, nes sistema negarantuoja, kad studentas paskaitas lankys.


Kas yra QMDJ

Reziumė:

Trumpai reziumuojant viską viršuje pasakytą, kiekviena iš minėtų sistemų pajėgi išspręsti klausimą „Kur stoti, ką rinktis?“. Tačiau tam yra viena sąlyga: žmogus pats turi norėti kažką keisti ir dirbti su tuo, ką pats pasirinko. Kitaip – tai neveikia. Tik laisva žmogaus valia gali garantuoti puikius bet ko rezultatus.