QMDJ 5.3 Professional

QMDJ 5.3 Professional Dzi Run sukurta 2016 m., skirta QMDJ aktyvacijoms. O 2017 m. sukurta Chai Bu versija, skirta situacijų analizei ir datų parinkimui. Programos sukurtos naudojant spec. algoritmus, kurie viešai – neskelbiami. Algoritmus man perdavė mano Mokytoja, kai studijavau trečiame Rytų metafizikos akademijos kurse. Plačiau apie visa tai – tekstuose žemiau.
QMDJ 5.3 Professional

QMDJ 5.3 Professional. Įvadas

Sukurti kompiuterinę programą idėja kilo tada, kai atsirado daug klientų, norinčių aktyvacijas turėti iš karto visam ateinančiam mėnesiui. Tam reikia ne tik gerai žinoti visas qmdj struktūras (jų yra 1.080), bet ir tų struktūrų kombinacijas, elementų jėgas, U-SIN (wikipedia.org/wiki/Wu_Xing) elementų santykių tipus ir t.t. Be to, kad mėnesyje yra 30 dienų, o kiekvienoje dienoje yra 12 kiniškų valandų, turinčių vieną iš 1.080 kombinacijų, kiekviena iš kombinacijų savyje turi apie 10 – 15 struktūrų. O kiekviena iš tų struktūrų, eina su papildoma puokšte taisyklių bei išimčių. Ir visa tai perrenkant rankomis, tekdavo užtrukti labai ilgai. Galų gale, nė viename internetiniame QMDJ struktūrų kalkuliatoriuje nėra funkcijos, filtruojančios struktūras pasirinktam laikotarpiui.

QMDJ 5.3 Professional. Instrumentai

Programa QMDJ 5.3 Professional parašyta per pusę metų, naudojant Delphi (XE6), šiek tiek Assembler kodo, MySQL DBVS ir MS Excel. Neoptimizuoto kodo kiekis ~ 67.320 eilučių. Duomenims iš MS Excel eksportuoti į MySQL DB, naudotas Navicat MySQL. Šio straipsnio rašymo dienai (2019.11.26), programa jau atsipirko 6 ar 7 kartus, įskaitant ir mokslų kainą.

2019 m. balandį, studijuodamas Baltijos Technologijų Institute, sukūriau programos QMDJ 5.3 Professional supaprastintą versiją. Ši supaprastinta versija vietoj MySQL DB, naudoja *.txt failus. Programą pristačiau dėstytojams ir grupiokams. Atsiliepimai – teigiami.

2019 m. lapkritį su JavaScript parašyta programa QMDJ 5.3 Pro JS, taip pat vietoj MySQL DB, naudoja *.txt failus. Ir tai buvo geras sprendimas, nes ši programa puikiai veikia ne tik bet kokios architektūros kompiuteriuose, bet ir bet kokio tipo ir OS išmaniuose telefonuose bei planšetėse. O ten *.txt failai, „jaučiasi“ puikiai. Susipažinti su šia programa galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

QMDJ 5.3 Pro JS fragmentas

QMDJ 5.3 Professional. Formulės

Kaip jau rašiau programos pristatyme, spec. algoritmus ir formules aš gavau iš savo Mokytojos. Jos tikrai neįtikėtinai sudėtingos. Todėl, norint tiksliai žinoti kuri iš minėtų 1.080 struktūrų kuriuo metu yra ir kur, teko formules surašyti į MS Excel failus. Juose yra visi kalendoriai su visomis formulėmis iki šiol. O į MySQL DB sukelti tik tų MS Excel failų suvestiniai duomenys (skaičių arba hieroglifų formatu). Tai net jei programa ir DB bus pasisavinti, ji korektiškai veiks tik tiek, kiek duomenų yra MySQL duomenų bazėje. O ten duomenys dedami tik vieneriems kalendoriniams metams. O be to, startuojant programai, suveikia Assembler-iu parašytas kodas. Jis nuskaito kompiuterio procesoriaus tam tikrus duomenis, iš kurių suformuoja tam tikrą skaičių kodą. Ir jei to kodo nėra parduotų programų duomenų bazėje, programa – neveikia.

Reziumė

Su programa dirbu jau daugiau kaip 3 metus. Taisyti logines klaidas teko, bet nelabai dažnai. Juolab, visada galėjau ir galiu pasitikrinti savo programos veikimo korektiškumą savo Mokytojos svetainės kalkuliatorių pagalba. Veikiančią programą pristačiau ir savo Mokytojai. Ji programą ir jos GUI įvertino labai netgi teigiamai + pasiūlė bendradarbiauti.