Darbo pasiūlymai

Darbo pasiūlymai. Kada ieškoti darbo, ar verta pasirinkti šį darbą, kaip išsirinkti vieną iš dviejų pasiūlymų? Tokie klausimai darbingą žmogų lydi kone visą jo gyvenimą. Kai kada žmogus į šiuos klausimus bando atsakyti pats, o kai kada kreipiasi į specialistus, įmones ir t.t. Nestovi nuošalyje šiuos klausimus sprendžiant ir QMDJ sistema. Žemiau tekstuose aprašyta, kaip ji tai daro.
Darbo pasiūlymai Kada ieškoti darbo

Darbo pasiūlymai. Pavyzdys

Duotajame pavyzdyje aprašytas atvejis, kai atėjęs Klientas tiesiog konkrečiai paklausė: „Kada man ieškoti darbo, pareigų“. Iš karto buvo sugeneruotas Užklausos laiko pjūvis (paveikslėlis žemiau). Iš karto į akis krito tai, kad Darbas (pareigos) – „Pilname Fu Inj“ (viskas lyg pelkėje, nejudru ir t.t.). Ir tai reiškia, kad artimiausiu metu situacija kisti tendencijų neturi. Dar laiko pjūvyje matosi, kad žmogus labai aktyvus (darbo ieško labai aktyviai), kad yra tam tikros aplinkybės, kurios verčia jį tai daryti neatsižvelgiant į nieką. Ir tai galutinai patvirtina, kad žmogus labai jau ne laiku susirūpino darbo paieška ir kad tai nežada nieko gero. Tokiai situacijai susidarius, geriausia papildomai tikrinti tokios situacijos priežastis.

Darbo pasiūlymai QMDJ laiko pjūvis

Darbo pasiūlymai. Tikrinam situaciją:

• Jei žmogus atsilieptų į bet kurią darbo poziciją dabar, jis pakliūtų į blogą situaciją. Tiek jį, tiek jo tiesioginį vadovą, kontroliuotų ne tik vyriausias įmonės vadovas, bet ir jo pavaldiniai. O tai reiškia labai žemas pareigas, su pastovia kelių lygių kontrole. Ir jei žmogus eitų į šį darbą, taip ir būtų;

• Bet žmogus turi taip vadinamą Angelą sargą (intuiciją), kuri bando žmogų apsaugoti nuo neteisingų žingsnių. Štai čia ir glūdi atsakymas, kodėl žmogus atėjo klausti dėl darbo perspektyvų;

• Pagal Ci fazes, problemas su darbo paieška spręsti reikia rugpjūčio/rugsėjo mėnesiais;

• Galutinis terminas, kada vis tiek aktyvuosis darbo paieškų problemų sprendimas – spalis/lapkritis.

Išvados: Viską trumpai reziumuojant, klientui su paieškomis geriau šiek tiek palaukti, kol ateis rugpjūčio mėnuo. Tada ir reikėtų pradėti. O patys stipriausi ir palankiausi darbo pasiūlymai – ateis rugsėjo mėnesį.

Jei atsirado klausimų

Jei pas Jus atsirado klausimų, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. Gavęs Jūsų klausimą, aš atsakysiu kaip galima greičiau. Dar galite užsukti į puslapį Paslaugos, kuriame sužinosite apie technikas, galinčias spręsti bet kokio tipo problemas.
soltiseg send e-mail

Pabaigai

Rudens pabaigoje klientas atėjo vėl. Jis pasakė, kad šiuo metu jis turi labai gerą darbą. Dar jis pasakė, kad tai jo antras darbas, ir jis jam labai patinka. O iš to pirmojo, į kurį jis įsidarbino nekreipdamas dėmesio į QMDJ specialisto rekomendacijas, teko išeiti. Ir būtent dėl tos dvigubos kontrolės. O be to, jau ne vienas skaitytojas gali patvirtinti, kad QMDJ konsultacijos iš tikrųjų jam padėjo išspręsti klausimus su darbu. Žmonės rašo, žmonės skambina, žmonės dėkoja. Ir žmonės turi tikrai gerus darbus.