Kada pastosiu, pagimdysiu

Kada pastosiu, pagimdysiu? 2016.12.19 teko dalyvauti vebinare, kurio metu Moterys klausė, kada pastosiu, pagimdysiu, ką daryti, kad padidėtų pastojimo, išnešiojimo, pagimdymo galimybės. Atsakyta buvo į labai daug klausimų. Juos suskirsčiau į kategorijas:
Kada pastosiu, kada pagimdysiu

Kada pastosiu, pagimdysiu?

Sprendžiant pastojimo problemą, daugelis Rytų mokslų meistrų pataria pirmiausiai dirbti su norinčios pastoti aplinka. Tai labai svarbu, nes visuose namuose yra vietų, kurios veikia kaip kontraceptikai. Ir jei tokioje vietoje stovi poros lova, bet kokie bandymai pastoti, nueis perniek. Dar daugiau, dažnai būna taip, kad kai tik Moteris pervažiuoja į kitą gyvenamąją vietą, ji vėl pataiko į tas „kontraceptines“ zonas. O kodėl taip yra ir ką su tuo daryti, vienu sakiniu ir neatsakysi. Čia, kaip taisyklė, reikalinga rimta situacijos analizė, kurioje dalyvauti turi ir pati Moteris. Juolab, yra ir tokių Rytų mokslų sistemų, kurios situaciją su vaikais gali matyti ir Moters Likimo knygoje. Plačiau apie tai, sekančiame skyrelyje.
Kada pastosiu, pagimdysiu. Fengšui priemonės

Kada pastosiu, pagimdysiu – 2

Šiame skyrelyje pakalbėsiu apie sistemą Baczy. Tai spec. Rytų technikos, kurios labai plačiai taikomos JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Italijoje, pietryčių Azijoje, Singapūre ir t.t. Daugelyje šalių Baczy disciplinos dėstomos Valstybiniuose universitetuose. Ir nors Baczy sistema kažkiek panaši į Astrologiją, Baczy sistemos pagalba galima ne tik „konstatuoti faktą“ Likime, bet ir taikyti tam tikras Likimo korekcijas. Tačiau dirbant su Baczy sistemos instrumentais, skirtingai nuo viršuje minėtos sistemos, reikia: Moters gimimo datos, gimimo laiko, vietos, informacijos apie mamos nešiojimo lengvumą, kiek truko nėštumas, ar nebuvo cezario, ar pirmas vaikas, ar pas mamą nebuvo minčių (bandymų) nutraukti nėštumą ir t.t.. Ir čia taip pat reikia rimto tiriamojo darbo.
Kas yra Baczy

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Kada pastosiu, pagimdysiu – 3

QMDJ, tai metodas-sistema, kuri dirba su laiko pjūviais. Šių laiko pjūvių pagalba randami atsakymai į bet kokias Užklausas. Tačiau šioje sistemoje klausimas ateiti pas Moterį turi iš jos vidaus ir spontaniškai. Tik su tokiais klausimais-užklausomis galima dirbti, nes į užklausas būna sudėti ne tik klausimai, bet ir atsakymai. Todėl, jei atsirado klausimas „Kada pastosiu, pagimdysiu?“, pirmiausiai reikia užfiksuoti klausimo atsiradimo datą ir laiką. Tai turint, atsakymas randamas beveik šimtaprocentinis. O „beveik“ dėl to, kad sprendimą gimdyti ar ne, priima pati Moteris. Ir jei ji pasakys NE, nepadės jokios sistemos.

Dar QMDJ sistemoje yra labai efektyvus įrankis tikslui pasiekti. Tai – QMDJ aktyvacijos. Tai nėra technikos, kurių reikia ilgus mėnesius mokytis, nes tai paprastas pasivaikščiojimas ar važiavimas nustatyta kryptimi bei nustatytu laiku. Minėtų aktyvacijų efektyvumą patvirtina žmonės, kurie nors kartą pas mane jas užsakė. Tiksliau sakant, pirmuose žmonių laiškuose būną susižavėjimas sistemos efektyvumu (su daugybe šauktukų ir šypsenėlių), o po to žmonės tiesiog jas užsakinėja. Daugiau apie QMDJ aktyvacijas galite paskaityti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su vaikinu ir mergina.

QMDJ aktyvacijos pasivaikščiojimaisPasivaikščiojimo instrukcija Rytų technikos QMDJ

Kas dar gali padėti

Dar yra Astrologija, Numerologija ir panašūs Mokslai, galintys pasakyti laikotarpius bei datas, kada Motulė Gamta neprieštaraus Moters pastojimui, gimdymui ir kada skatins tai daryti. Šiuo atveju Moteriai yra labai svarbu, kad ji pataikytų į tuos periodus. Kitaip sakant, jei Moteris bus nusiteikusi su nieko nebendrauti tais periodais, vargu ar ji turės galimybę tais laikotarpiais pastoti. Ir jokia Astrologija, Numerologija ar panašūs Mokslai, niekuo čia nepadės. O jei Moteris netiki Astrologija, Numerologija ir panašiais mokslais, bet yra imli įtaigai, turi duomenų pastojimui, išnešiojimui, gimdymui ir t.t., tada atsakymus į jos klausimus galėtų duoti būrėja, čigonė ir t.t..

Reziumė

Pabaigai norėčiau šiek tiek užsiminti ir apie datų parinkimą. Tiksliau sakant, noriu pakalbėti apie tam tikras technikas, kurioms nereikia specialaus pasiruošimo, ir kurias naudoti gali pati Moteris. Kalbu apie tam tikrų periodų radimą, kuomet negalima pradėti jokio reikalo. Pavyzdžiui, jei kalendoriuje Moteris pamato, kad tokią ir tokią dieną yra jos Asmeninis ar Bendras visiems Metų/Mėnesio Griovėjas, Moteris iš karto supranta, jog tokią dieną nereikia pradėti jokių reikalų, kad ir kokias puikias perspektyvas žadėtų vakarų horoskopų tekstai. Ir tai galiu sakyti su pilna atsakomybe už savo žodžius, nes vien per savo praktiką teko traukti iš Š ne vieną žmogų, kuris rimtus reikalus pradėjo tokiomis dienomis. Patikėkite, tikrai nejuokinga, kai jaunai porai tenka kelis metus minti stipriausių klinikų slenksčius, kad vaikelio susilaukti. O jis neateina, nes ištekėjo mergina būtent tokią dieną. Ir kas svarbiausia, aš ją apie tai perspėjau. Tačiau atsakymas buvo toks: „Meilė viską nugalės“…