Arklys. Zodiako ženklo savybės

Arklys simbolizuoja Ugnies elementą, pietus, birželio mėnesį, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014 ir 2026 metus, laiką tarp 11:00 – 13:00 val.. Arklio draugas yra Ožka, o priešas – Žiurkė. Jei gimėte Arklio metais ar dieną, nepradėkite reikalų Žiurkės dienomis. Savaitės dienas rasite puslapyje Scenarijai.
Arklys zodiako ženklo savybės

Arklys. Savybės ir suderinamumas

Arkliai yra draugiški ir malonūs. Jie yra natūraliai linksmi ir yra mėgstami visuomenės. Arkliai gali sulaukti didžiulės sėkmės, tačiau jie gali būti švaistūnais. Arklys yra nepriklausomas, tiesus ir iškalbingas, dažnai būna sportiškos išvaizdos, gana dažnai mėgsta keliauti ir ieškoti naujų patirčių. Jis siekia valdžios, turi tvirtus įsitikinimus. Moteris Arklys visada didžiuojasi savo principingumu. Ji valdinga, bet tuo pat metu gali būti gana tolerantiška svetimai nuomonei. Moteris Arklys yra pakankamai užsispyrusi ir atkakli. Jei ji priėmė sprendimą, vargu ar jį kada nors pakeis. Gyvenimo partnerius Arkliams geriausia rinktis iš gimusių Gyvatės, Ožkos, Tigro ar Šuns metais.

Arklys Zodiako ženklas

Arklio aprašymas (klasikinis variantas)

Arklys (午). Avantiūristas, „aš veikiu“. Populiarūs, linksmo charakterio, nerūpestingi, moka elgtis su pinigais, protingi, įžvalgūs, daug kalba, talentingi. Jiems sekasi, kai kurie iš jų atkreipia į save dėmesį per savo nesukaustytą elgesį. Impulsyvūs, persigalvoti gali net procese, sunkiai valdomi, patinka daryti viską pagal save, eina paskui širdį, emocingi. Savimi pasitiki, žino savo kainą, neabejingi priešingos lyties atstovams. Jei užkliudomi jų jausmai, Arkliai gali pamiršti viską, kas liečia juos, išskyrus savo kasdienius darbus. Į meilės žaidimus Arkliai įdeda maksimalų kiekį azarto ir aistros. Šiems žmonėms patinka pramogos, žmonių susibūrimai, patinka būti įvykių centre, gerai supranta žmones, atviri. Arkliai savarankiški ir labai retai įsiklauso į kitų patarimus, visada elgiasi ir veikia savo nuožiūra, sąžiningi ir mylintys laisvę, nemėgsta monotoniško darbo, bet tuo pat metu labai darbštūs. Negalvoja apie ateitį, gali klaidingai įvertinti arba pervertinti savo galimybes.
Arklys Zodiako ženklas

Arklys pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Arklys yra ugningas, staigus ir laisvas. Jis didžiuojasi ir pasitiki savimi, jį sunku suprasti, tačiau lengva išvesti iš savęs. Jis vaikšto pakėlęs galvą, kupiną puikios nuomonės apie save. Šios kraujo grupės Arklys yra nuostabus ir stiprus, myli savo antrąją puselę bei vaikus.

A kraujo grupės Arklio charakteris yra tiesus ir naivus. Jis atkaklus ir apdovanotas daugybe talentų, skuba pametęs galva į priekį, neturi tikro tikslo, todėl dažnai kenčia nuo išsekimo. Jo nuotaika yra permaininga, meilėje dažnai būna labai aistringas, o kartais – pasyvus ir nestabilus. Jei kas nors myli tokį žmogų, jis turi būti pasirengęs gana dažniems nežabotos Arklio energijos proveržiams.

B kraujo grupės Arklys yra linksmas ir nuoširdus, geraširdis ir draugiškas. Jis moka paklusti jėgai ir žaisti pagal taisykles. Kolegos jį gerbia ir myli, jis laikosi įstatymų ir yra rimtas, viską daro teisingai ir atsargiai, slepia tikruosius savo jausmus.

AB kraujo grupės Arklys labai myli laisvę, jo neįmanoma palaužti, pavergti ar įsprausti į rėmus. Kai jis yra įsimylėjęs, jis pasirengęs bet kokiems beprotiškiems poelgiams. Šios kraujo grupės Arkliui jo partneris ne šiaip patinka, jis tiesiog įsimyli akimirksniu savo partnerį. Labai dažnai šios kraujo grupės Arklys visą savo gyvenimą širdyje nešioja meilės ugnį tik vienam partneriui.


Arklys Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


soltiseg send e-mail

Visi Rytų zodiako ženklai

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį pateksite į puslapį su visų Rytų zodiako ženklų aprašymais.
Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį pirmą paveikslėlį pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį antrą paveikslėlį pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumasSuderinamumo analizė

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail