★★★★★ Views: 1 802

Arklys. Zodiako ženklo savybės

Arklys simbolizuoja Ugnies elementą, pietus, birželio mėnesį, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014 ir 2026 metus, laiką tarp 11:00 – 13:00 val.. Visose Rytų mokslų sistemose Arklio draugas yra Ožka, o labiausiai Arklys nekenčia Žiurkės. Todėl, jei gimėte Arklio metais ar mėnesį, nepradėkite svarbių reikalų Žiurkės dienomis. Pažiūrėti savaitės dienas galite puslapyje Scenarijai. O žemiau esančiuose tekstuose aprašyti tam tikri dalykai, siejami su Arklio metais gimusiais žmonėmis.
Arklys zodiako ženklo savybės

Arklys. Savybės ir suderinamumas

Arklio metų energija atspindi laisvą šio kilnaus gyvūno dvasią. Tai laikas, kai žmonės ir organizacijos gali sėkmingai padidinti savo darbo efektyvumą ir produktyvumą. Aktyvios Arklio metų savybės reikalauja, kad būtų priimti sprendimai ir įgyvendinami planai. Tai ryžtingų savarankiško darbo ir padidėjusio pasitikėjimo savo žingsniais, atsirandančių dėl nuoširdaus tikėjimo savimi, laikas.

Gimę Arklio metais yra draugiški ir malonūs aplinkiniams. Jie yra natūraliai linksmi ir yra mėgstami visuomenės. Arkliai gali įgyti turtų ir sulaukti didžiulės sėkmės, tačiau jie taip pat yra puikūs švaistūnai bei išlaidautojai. Kinai mano, kad Arklys, kaip ir Tigras bei Drakonas, labiau tinkama vyrams (kaip zodiako ženklas). Arklys yra nepriklausomas, tiesus ir iškalbingas, dažnai būna sportiškos išvaizdos. Savo nuotykių troškimą jis tenkina keliaudamas po tolimus kraštus, kur ieško naujos patirties. Jis siekia valdžios, turi tvirtus įsitikinimus, bet mėgsta pasigirti. Moteris Arklys visada didžiuojasi savo principingumu. Ji valdinga, bet tuo pat metu gali būti gana tolerantiška svetimai nuomonei. Moteris Arklys yra pakankamai užsispyrusi ir atkakli: jei priėmė sprendimą, vargu ar jį kada nors pakeis. Jėga ir atkaklumas, taip pat sugebėjimas įveikti sunkumus, suteikia Arkliui galimybę eiti savo keliu. Gyvenimo partnerius Arkliams geriausia rinktis iš gimusių Gyvatės, Ožkos, Tigro ar Šuns metais.


Arklys Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 27.18 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


soltiseg send e-mail

Arklys pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Arklys yra ugningas, staigus ir laisvas. Jis didžiuojasi ir pasitiki savimi, jį sunku suprasti, tačiau lengva išvesti iš savęs. Jis vaikšto pakėlęs galvą, kupiną puikios nuomonės apie save. Šios kraujo grupės Arklys yra nuostabus ir stiprus, myli savo antrąją puselę bei vaikus.

A kraujo grupės Arklio charakteris yra tiesus ir naivus. Jis atkaklus ir apdovanotas daugybe talentų, skuba pametęs galva į priekį, neturi tikro tikslo, todėl dažnai kenčia nuo išsekimo. Jo nuotaika yra permaininga, meilėje dažnai būna labai aistringas, o kartais – pasyvus ir nestabilus. Jei kas nors myli tokį žmogų, jis turi būti pasirengęs gana dažniems nežabotos Arklio energijos proveržiams.

B kraujo grupės Arklys yra linksmas ir nuoširdus, geraširdis ir draugiškas. Jis moka paklusti jėgai ir žaisti pagal taisykles. Kolegos jį gerbia ir myli, jis laikosi įstatymų ir yra rimtas, viską daro teisingai ir atsargiai, slepia tikruosius savo jausmus.

AB kraujo grupės Arklys labai myli laisvę, jo neįmanoma palaužti, pavergti ar įsprausti į rėmus. Kai jis yra įsimylėjęs, jis pasirengęs bet kokiems beprotiškiems poelgiams. Šios kraujo grupės Arkliui jo partneris ne šiaip patinka, jis tiesiog įsimyli akimirksniu savo partnerį. Labai dažnai šios kraujo grupės Arklys visą savo gyvenimą širdyje nešioja meilės ugnį tik vienam partneriui.


Arklys Zodiako ženklas

Arklio aprašymas (klasikinis variantas)

Arklys (午). Avantiūristas, „aš veikiu“. Populiarūs, linksmo charakterio, nerūpestingi, moka elgtis su pinigais, protingi, įžvalgūs, daug kalba, talentingi. Jiems sekasi, kai kurie iš jų atkreipia į save dėmesį per savo nesukaustytą elgesį. Impulsyvūs, persigalvoti gali net procese, sunkiai valdomi, patinka daryti viską pagal save, eina paskui širdį, emocingi. Savimi pasitiki, žino savo kainą, neabejingi priešingos lyties atstovams. Jei užkliudomi jų jausmai, Arkliai gali pamiršti viską, kas liečia juos, išskyrus savo kasdienius darbus. Į meilės žaidimus Arkliai įdeda maksimalų kiekį azarto ir aistros. Šiems žmonėms patinka pramogos, žmonių susibūrimai, patinka būti įvykių centre, gerai supranta žmones, atviri. Arkliai savarankiški ir labai retai įsiklauso į kitų patarimus, visada elgiasi ir veikia savo nuožiūra, sąžiningi ir mylintys laisvę, nemėgsta monotoniško darbo, bet tuo pat metu labai darbštūs. Negalvoja apie ateitį, gali klaidingai įvertinti arba pervertinti savo galimybes.

Visi Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir paršiuku, pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su gulbėmis, pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumas. Rytų technikosSuderinamumo analizė ir korekcijos

Arklys. Pastaba dėl zodiako ženklo

Kai kurie skaitytojai nesutiks su kai kuriais Arklio aprašymais. Ir bus teisūs, nes žmogaus gimimo datoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo metų hieroglifas (rytų zodiako ženklas) yra tik vienas iš aštuonių. Ir jei to elemento Ci fazė silpna ar jis gimimo datoje išreikštas silpnai, vargu ar jis pretenduoja bent jau į 30% viršuje aprašytų savybių. Todėl kai kuriuose savo straipsniuose aš parašiau, kad niekada negalima spręsti apie žmogų tik pagal vieną gimimo datos elementą. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės jo nesugebės identifikuoti. O kur dar fizinės ar psichologinės traumos gyvenimo eigoje, netektys, visokios priklausomybės, ezoterikų įsikišimai ir t.t. Visko ir neišvardinsi, kas žmogų pakeisti gali. Todėl, jei randate neatitikimų tarp realaus žmogaus savybių ir aprašytų, gali būti, kad žmogus tikrai buvo pakliuvęs po įtakomis. Ir jei Jūs matote, kad taip būti gali, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui), ir mes kartu kai ką patikslinsime.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail