Ožka. Zodiako ženklo savybės

Ožka. Ožkos metais gimę žmonės: 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027 m. (po vasario 4-os). Ožkos draugas – Arklys, o priešas – Jautis. Jei gimėte Ožkos metais ar dieną, nepradėkite reikalų Jaučio dienomis. Savaitės dienas rasite puslapyje Scenarijai.
Ožka zodiako ženklo savybės

Ožka. Savybės ir suderinamumas

Ožkos metais gimę žmonės paprastai būna švelnių manierų, malonūs ir sąžiningi. Šis ženklas laikomas moteriškiausiu iš visų Rytų zodiako ženklų. Ožka sukuria meilaus, svajingo ir liekno žmogaus įspūdį. Beveik visi Ožkos ženklo žmonės stengiasi išvengti konfliktų, nesiginčija. Ožkos nėra silpnos, bet gali būti kaprizingos. Todėl jos gali be didesnės priežasties sudaužyti širdį net ir be išankstinių ketinimų. Ožkos trokšta galios, įtakos ir turtų, tačiau atidžiai stebi, kad pasaulis nesužinotų apie jų ambicingus planus. Ožkos niekada nepraranda budrumo. Meilėje jos yra drąsios, išradingos ir romantiškos. Jei jos kažko nori, jos pasieks savo tikslą tyliai ir atkakliai įveikdamos bet kokį pasipriešinimą. Gyvenimo partnerį Ožkos turėtų rinktis iš gimusių Kiaulės, Triušio ar Arklio metais.
Ožka Zodiako ženklas

Ožkos aprašymas (klasikinis variantas)

Ožka (未). Taikdarys (aš myliu). Ožkos apdovanotos gabumais meno srityje. Dažnai atrodo, kad Ožkoms sekasi labiau nei kitiems. Tačiau jos yra drovios ir linkusios į depresiją, dažnai bejėgės prieš gyvenimo sunkumus, nežino kokiu keliu reikia eiti. Dažniausiai Ožkos yra religingos, neryžtingos, pasižymi iškalbingumu ir visada gina savo įsitikinimus. Pinigų Ožkos turi, mėgsta komfortą. Turi gera skonį, mąstančios, minkštos ir gero linkinčios asmenybės. Joms patinka ir jos vertina vidinį komfortą, jų negraužia sąžinė, jei jos kažko nepadarė. Jautrios permainoms, blogai perneša kritines situacijas, nesikiša į kitų žmonių gyvenimus. Ožkos blogai prisitaiko prie aplinkos, nelinkusios atvirai kovai, tingios, nemėgsta įsitempti, gerai išmano taktiką, patinka leisti pinigus, užsispyrusios, geba užjausti.
Ožka Zodiako ženklas

Ožka pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Ožka yra žavi ir jaudinanti, bijo daryti žalą, visada pasirengusi padaryti ką nors gero, bet jautriai reaguoja net į švelniai peršamą svetimą nuomonę. Šios kraujo grupės Ožkos gana lengvai pasiekia gerų rezultatų bet kurioje pasirinktoje srityje.

A kraujo grupės Ožka visada ir su visais elgiasi taikiai bei draugiškai. Tačiau esant reikalui, ji gana atvirai rodo jėgą. Bet „žaidžia atviromis kortomis“. Ji labai bijo prarasti tai ką myli. Todėl nuolatos sekioja paskui savo meilės objektą, pavyduliauja ir t.t…

B kraujo grupės Ožka yra lengvabūdė, geraširdė ir dėmesinga. Bet vis tiek ji yra tvirta ir turinti tikslą. Kalbant apie Moterį Ožką, ji yra išdidi ir jautri, tikra fatališka Moteris, kuri gali dirbti sėkmingai, pasikliaudama aplinkinių palaikymu bei dosnumu, tuo pat metu išsaugodama stiprų savivertės jausmą.

AB kraujo grupės Ožka nuolat sulaukia didžiulės sėkmės visuomenėje ir turi antgamtinių gebėjimų, padedančių jai susirasti nuostabių draugų. Tačiau šios kraujo grupės Ožka yra slapukė, kuri niekada kitiems neatvers savo širdies, nepasidalins mintimis bei planais ir t.t..


Ožka Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


soltiseg send e-mail

Visi Rytų zodiako ženklai

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį pateksite į puslapį su visų Rytų zodiako ženklų aprašymais.
Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį pirmą paveikslėlį pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį antrą paveikslėlį pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumasSuderinamumo analizė