Gyvatė. Zodiako ženklo savybės

Gyvatė. Gyvatės metais gimę žmonės: 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025 m. (po vasario 4-os). Gyvatės draugas – Beždžionė, priešas – Kiaulė. Jei gimėte Gyvatės metais ar dieną, nepradėkite reikalų Kiaulės dienomis. Savaitės dienas rasite puslapyje Scenarijai.
Gyvatė zodiako ženklo savybės

Gyvatė. Savybės ir suderinamumas

Gyvatės metais gimę žmonės laikomi giliais mąstytojais, pasižymi išmintimi, turi stiprią intuiciją. Tokie žmonės paprastai būna labai patrauklūs. Jiems lemta pakilti aukščiau tos socialinės klasės, kurioje jie gimė. Moterys Gyvatės yra žavios ir dažniausiai elgiasi bohemiškai. Kai kurios iš jų žino kaip pritraukti vyrus meiliais žodžiais ir žavia seksualine išvaizda. Todėl su Moterimis Gyvatėmis vyrai turėtų būti itin atsargūs. Gyvatės vyrai yra atsargūs ir apdairūs, retai tampa gerais verslininkais. Jie yra žavūs ir siekia valdžios, turi didžiulę valią, sugeba apsupti save gerbėjų ir rėmėjų dėmesiu. Gyvenimo partnerį Gyvatėms geriausia rinktis iš gimusių Gaidžio, Jaučio ar Beždžionės metais.
Gyvatė Zodiako ženklas

Gyvatės aprašymas (klasikinis variantas)

Gyvatė (巳). Strategas, „aš planuoju“. Gyvatės – sudėtingos natūros. Kalba mažai, bet nuo gimimo apdovanotos išmintimi, moka stipriai išreikšti užuojautą bei padėti mažiau sėkmingoms Gyvatėms. Jos, dažnai perlenkdamos lazdą, nepasitiki kitų sprendimais ir pasikliauja tik savimi. Gyvatės yra ryžtingos ir atkakliai siekiančios tikslo, giliai pergyvena savo nesėkmes. Išoriškai – ramios. Gyvatės yra aistringos natūros, patrauklios ir šiek tiek vėjavaikiškos, kas gana dažnai nuveda prie problemų šeimoje. Gyvatės visada planuoja ir viską kruopščiai paskaičiuoja, įtakingos, kantrios, moka valdyti emocijas, atkaklios, kerštingos, moka išlaukti ir tik tada suduoti netikėtą smūgį, neprašo pasigailėti ir pačios nesigaili, puola tik tada, kai nėra kitos išeities, paslaptingos, nerodo emocijų, turi analitinį mąstymą, linkę savianalizei, intrigantės, niekada nepraranda budrumo, dažnai dviveidės, skeptikės, savarankiškos.
Gyvatė Zodiako ženklas

Gyvatė pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Gyvatė veikiau yra mąstytoja nei aktyvistė. Ji yra labai principinga ir pakankamai drąsi, kas leidžia jai turėti ir apginti savo įsitikinimus. Ji mąsto filosofiškai ir giliai, yra ištikima vienam partneriui. Nekenčia tų, kurie įžeidinėja jos mylimąjį.

A kraujo grupės Gyvatė yra svajinga, bet labai praktiška darbe, karjeroje, mėgsta kalbėti arogantiškai. Jos puoselėjamas noras yra šlovė ir sėkmė, tačiau ji skausmingai reaguoja į bėdas ir pavydą. Jei šios kraujo grupės Gyvatė blogai atsiliepė apie kažkada bandžiusius jai pasiekti savo tikslą, likusį gyvenimą ji kenčia nuo vienatvės baimės.

B kraujo grupės Gyvatė yra stipri ir talentinga, tačiau dažnai patiria likimo smūgius – praranda brangius jai žmones ir/ar šeimos turtus. Ji tiki tik savo jėgomis ir talentu. Nors jos gyvenime didelių problemų nėra, tačiau be draugų pagalbos ji nesugeba pasiekti reikšmingų rezultatų bei sėkmės.

AB kraujo grupės Gyvatė yra puikus savireklamos ir sveiko proto derinys. Ji kompetentingai reguliuoja savo laiką ir planus, tačiau retai juos sieja su pašaliniais asmenimis, todėl nuolat jaučia dvasinę tuštumą.


Gyvatė Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


soltiseg send e-mail

Visi Rytų zodiako ženklai

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį pateksite į puslapį su visų Rytų zodiako ženklų aprašymais.
Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį pirmą paveikslėlį pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį antrą paveikslėlį pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumasSuderinamumo analizė