★★★★★ Views: 2 258

Gyvatė. Zodiako ženklo savybės

Gyvatė simbolizuoja Ugnies elementą, pietryčius, gegužės mėnesį, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013 ir 2025 metus, laiką tarp 09:00 – 11:00 val.. Visose Rytų mokslų sistemose Gyvatės draugas yra Beždžionė, o labiausiai Gyvatė nekenčia Kiaulės. Todėl, jei gimėte Gyvatės metais ar mėnesį, nepradėkite reikalų Kiaulės dienomis. Pažiūrėti savaitės dienas galite puslapyje Scenarijai. O žemiau esančiuose tekstuose aprašyti tam tikri dalykai, siejami su Gyvatės metais gimusiais žmonėmis.
Gyvatė zodiako ženklo savybės

Gyvatė. Savybės ir suderinamumas

Gyvatė yra stipriausia tarp In tipo zodiako ženklų (kaip ir Drakonas tarp Jan tipo zodiako ženklų). Žmonės, gimę Gyvatės metais, laikomi giliais mąstytojais. Remiantis kinų astrologija, jie dažnai yra gabūs paslaptinga išmintimi, turi stiprią intuicijos galią. Tokie žmonės paprastai būna arba labai patrauklūs, arba gražūs, jiems lemta pakilti aukščiau tos socialinės klasės, kurioje jie gimė. Moterys Gyvatės yra žavios ir dažniausiai elgiasi bohemiškai. Kai kurios iš jų žino, kaip pritraukti vyrus meiliais žodžiais ir žavia seksualine išvaizda, todėl su Moterimis Gyvatėmis vyrai turėtų būti itin atsargūs. Skirtingai nuo Moterų Gyvačių, Gyvatės vyrai yra atsargūs ir apdairūs, retai tampa gerais verslininkais. Jie yra žvalūs ir siekia valdžios. Jie turi didžiulę valią, sugeba apsupti save gerbėjų ir rėmėjų dėmesiu bei lengvai susirasti ir išlaikyti draugus. Gyvenimo partnerius Gyvatėms geriausia rinktis iš gimusių Arklio, Ožkos, Gaidžio, Jaučio ar Beždžionės metais.
Gyvatė Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 27.18 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


soltiseg send e-mail

Gyvatė pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Gyvatė veikiau yra mąstytoja nei aktyvistė. Ji yra labai principinga ir pakankamai drąsi, kas leidžia jai turėti ir apginti savo įsitikinimus. Ji mąsto filosofiškai ir giliai, yra ištikima vienam partneriui. Nekenčia tų, kurie įžeidinėja jos mylimąjį.

A kraujo grupės Gyvatė yra svajinga, bet labai praktiška darbe, karjeroje, mėgsta kalbėti arogantiškai. Jos puoselėjamas noras yra šlovė ir sėkmė, tačiau ji skausmingai reaguoja į bėdas ir pavydą. Jei šios kraujo grupės Gyvatė blogai atsiliepė apie kažkada bandžiusius jai pasiekti savo tikslą, likusį gyvenimą ji kenčia nuo vienatvės baimės.

B kraujo grupės Gyvatė yra stipri ir talentinga, tačiau dažnai patiria likimo smūgius – praranda brangius jai žmones ir/ar šeimos turtus. Ji tiki tik savo jėgomis ir talentu. Nors jos gyvenime didelių problemų nėra, tačiau be draugų pagalbos ji nesugeba pasiekti reikšmingų rezultatų bei sėkmės.

AB kraujo grupės Gyvatė yra puikus savireklamos ir sveiko proto derinys. Ji kompetentingai reguliuoja savo laiką ir planus, tačiau retai juos sieja su pašaliniais asmenimis, todėl nuolat jaučia dvasinę tuštumą.


Gyvatė Zodiako ženklas

Gyvatės aprašymas (klasikinis variantas)

Gyvatė (巳). Strategas, „aš planuoju“. Gyvatės – sudėtingos natūros. Kalba mažai, bet nuo gimimo apdovanotos išmintimi, moka stipriai išreikšti užuojautą bei padėti mažiau sėkmingoms Gyvatėms. Jos, dažnai perlenkdamos lazdą, nepasitiki kitų sprendimais ir pasikliauja tik savimi. Gyvatės yra ryžtingos ir atkakliai siekiančios tikslo, giliai pergyvena savo nesėkmes. Išoriškai – ramios. Gyvatės yra aistringos natūros, patrauklios ir šiek tiek vėjavaikiškos, kas gana dažnai nuveda prie problemų šeimoje. Gyvatės visada planuoja ir viską kruopščiai paskaičiuoja, įtakingos, kantrios, moka valdyti emocijas, atkaklios, kerštingos, moka išlaukti ir tik tada suduoti netikėtą smūgį, neprašo pasigailėti ir pačios nesigaili, puola tik tada, kai nėra kitos išeities, paslaptingos, nerodo emocijų, turi analitinį mąstymą, linkę savianalizei, intrigantės, niekada nepraranda budrumo, dažnai dviveidės, skeptikės, savarankiškos.

Visi Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir paršiuku, pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su gulbėmis, pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumas. Rytų technikosSuderinamumo analizė ir korekcijos

Gyvatė. Pastaba dėl zodiako ženklo

Kai kurie skaitytojai nesutiks su kai kuriais Gyvatės aprašymais. Ir bus teisūs, nes žmogaus gimimo datoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo metų hieroglifas (rytų zodiako ženklas) yra tik vienas iš aštuonių. Ir jei to elemento Ci fazė silpna ar jis gimimo datoje išreikštas silpnai, vargu ar jis pretenduoja bent jau į 30% viršuje aprašytų savybių. Todėl kai kuriuose savo straipsniuose aš parašiau, kad niekada negalima spręsti apie žmogų tik pagal vieną gimimo datos elementą. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės jo nesugebės identifikuoti. O kur dar fizinės ar psichologinės traumos gyvenimo eigoje, netektys, visokios priklausomybės, ezoterikų įsikišimai ir t.t. Visko ir neišvardinsi, kas žmogų pakeisti gali. Todėl, jei randate neatitikimų tarp realaus žmogaus savybių ir aprašytų, gali būti, kad žmogus tikrai buvo pakliuvęs po įtakomis. Ir jei Jūs matote, kad taip būti gali, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui), ir mes kartu kai ką patikslinsime.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail