★★★★★ Views: 575

Asmenybės elemento jėga

Asmenybės elemento jėga nustatoma Rytų sistemos pagalba. Tai svarbiausias kriterijus, naudojamas tiriant žmogaus gyvenimą, Likimo knygą, sėkmę ir t.t.. Asmenybės elemento jėgai įtakos neturi nei žmogaus horoskopo gyvūnas, nei žmogaus Asmenybės elementas. Pavyzdžiui, jei žmogaus Asmenybės elementas yra silpnas, jam reikėtų laikytis draugų, daug mokytis, vengti saviraiškos ir žinoti periodus, kada jis pinigus valdyti gali. Daugiau apie Asmenybės elemento jėgą skaitykite tekstuose po paveikslėliu.
Asmenybės elemento jėga

Asmenybės elemento jėga. Kaip nustatyti

Apie Asmenybės elementų tipus paskaityti galite straipsnyje Asmenybės elementas, paspaudę žemiau esantį paveikslėlį. Straipsnyje yra du pavyzdžiai, kuriuose nedetaliai aprašyti stipraus ir silpno Asmenybės elemento atvejai. Tačiau tame straipsnyje nėra parašyta, kaip tą Asmenybės elemento jėgą nustatyti. O neparašyta dėl to, kad Asmenybės elemento jėgos nustatymui reikia ne internetinio kalkuliatoriaus, o rimto darbo su pačiu žmogumi. Tiksliau sakant, reikia žiūrėti, ar sutampa žmogaus gyvenimo įvykių datos su Likimo knygoje parašytomis datomis. Jei koreliacija yra ir gyvenime viskas vyko kaip parašyta Likimo knygoje, tada galima fiksuoti žmogaus Asmenybės elemento jėgą. Visa tai turint, labai paprasta ir į ateitį pasižiūrėti. Ir kas svarbiausia, be jokios magijos ar ekstrasensų pagalbos. Tačiau norint visa tai daryti savarankiškai, reikia baigti spec. Mokymus. Apie tai skaitykite tekstuose žemiau.

Asmenybės elementas

Asmenybės elemento nustatymas

Žinant gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių, nustatyti asmenybės elementą labai paprasta. Instrukcijas rasite paspaudę nuorodą Asmenybės elementas. Bet jei gimimo datos pagal Kinų saulės kalendorių nežinote, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Paskaityti straipsnį Likimo analizė savarankiškai;

2. Savarankiškai padirbėti su kalkuliatoriumi, kuris bet kokią gimimo datą paverčia į gimimo datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu. Nuoroda į kalkuliatorių yra čia: Baczy kalkuliatorius;

3. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

4. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.


soltiseg send e-mail

Asmenybės elemento jėga. Elementas – stiprus

Jei Jūsų Asmenybės elementas yra stiprus, tuomet reikia žinoti kelis esminius dalykus:

1. Jei esate stipri Ugnis, naudingiausi Jums elementai bus Žemė ir Metalas. Jei ieškosite srities, kurioje Jums dirbti geriausia, pirmiausiai žiūrėkite kokios veiklos sritys priklauso būtent Žemės elementui. Tai padaryti galite svetainės straipsnyje Angelas sargas ir kaip jį rasti, paspaudę žemiau esantį paveikslėlį;

2. Jei esate stipri Žemė, naudingiausi Jums elementai bus Metalas ir Vanduo;

3. Jei esate stiprus Metalas, naudingiausi Jums elementai bus Vanduo ir Medis;

4. Jei esate stiprus Vanduo, naudingiausi Jums elementai bus Medis ir Ugnis;

5. Jei esate stiprus Medis, naudingiausi Jums elementai bus Ugnis ir Žemė.

Pastaba: net jei ir nežinote ką kokia Stichija simbolizuoja, kai kada pakanka įjungti mąstymą. Pavyzdžiui, jei esate stiprus Metalas, naudingiausi Jums elementai bus Vanduo ir Medis. Ir tai reiškia, kad jei gyvensite kur nors šalia miško, pievos ir vandens, Jums tai bus labai ir net labai naudinga.


Angelas sargas Likimo analizė

Asmenybės elemento jėga. Elementas – silpnas

Jei Jūsų Asmenybės elementas yra silpnas, tuomet reikia žinoti kelis esminius dalykus:

1. Jei esate silpna Ugnis, naudingiausi Jums elementai bus Medis ir Ugnis. Todėl, pavyzdžiui, Jums taip pat labai gerai bus gyventi šalia miško ar pievų;

2. Jei esate silpna Žemė, naudingiausi Jums elementai bus Ugnis ir Žemė;

3. Jei esate silpnas Metalas, naudingiausi Jums elementai bus Žemė ir Metalas;

4. Jei esate silpnas Vanduo, naudingiausi Jums elementai bus Metalas ir Vanduo;

5. Jei esate silpnas Medis, naudingiausi Jums elementai bus Vanduo ir Medis.

Pastaba: net jei ir nežinote ką kokia Stichija simbolizuoja, kai kada pakanka įjungti mąstymą. Pavyzdžiui, jei esate silpnas Medis, naudingiausi Jums elementai bus Vanduo ir Medis. Ir tai reiškia, kad jei gyvensite kur nors šalia miško ar vandens, Jums tai bus labai naudinga. Daugiau apie silpną Medį sužinosite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su U-SIN Pentagrama.


Kas yra u-sin-arba penkių elementų koncepcija

Reziumė

Kadangi asmenybės elementas ir jo jėga yra labai svarbūs analizuojant žmogaus Likimą, straipsnio pabaigai noriu pasakyti kelis labai svarbius dalykus:

• Tiksliai nustatyti asmenybės elemento jėgą galima tik po spec. Mokslų ir ištyrus bent 100 gimimo datų;

• Tiksliai nustatyti asmenybės elementą ir jo jėgą galima tik turint žmogaus gimimo datą, laiką ir vietą;

• Asmenybės elementui ir jo jėgai nustatyti patartina visada naudoti tik profesionalams skirtą resursą;

• Asmenybės elemento jėga gyvenimo eigoje – kinta. Tai matosi žemiau esančiame paveikslėlyje. Tokius grafikus generuoja kompiuterinė programa Sėkmės FS – 4. Apie programą paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su U-SIN stichijų grafikais.

Jei norite sužinoti asmenybės elementą ir Jums kažkas nesigauna ar straipsnyje pateiktos informacijos nesupratote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.


Asmenybės elemento jėga U-SIN Stichijų grafikai

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail