Asmenybės elemento jėga

Asmenybės elemento jėga nustatoma Rytų sistemos pagalba. Tai svarbiausias kriterijus, naudojamas tiriant žmogaus gyvenimą, Likimą, sėkmę ir t.t.. Asmenybės elemento jėgai įtakos neturi žmogaus horoskopo gyvūnas ar Asmenybės elementas. Pavyzdžiui, jei sutikto vyriškio Asmenybės elementas yra silpnas, sukurtoje šeimoje gimę vaikai jį sekins.
Asmenybės elemento jėga

Asmenybės elemento jėga. Kaip nustatyti

Apie Asmenybės elementų tipus paskaityti galite straipsnyje Asmenybės elementas, paspaudę žemiau esantį paveikslėlį. Tame straipsnyje yra du pavyzdžiai, kuriuose nedetaliai aprašyti stipraus ir silpno Asmenybės elemento atvejai. Bet yra vienas „bet“ – Asmenybės elemento jėgos nustatymui reikia ne internetinio kalkuliatoriaus, o rimto darbo su pačiu žmogumi. Tiksliau sakant, reikia žiūrėti, ar sutampa žmogaus gyvenimo įvykių datos su jo Likimo knygos įrašais. Jei koreliacija yra ir žmogaus gyvenime viskas vyko kaip parašyta jo Likimo knygoje, tada galima fiksuoti žmogaus Asmenybės elemento jėgą. Visa tai turint, labai paprasta ir į ateitį pasižiūrėti. Ir be jokios magijos ar ekstrasensų pagalbos.

Asmenybės elementas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


soltiseg send e-mail

Asmenybės elemento jėga. Elementas – stiprus

Jei Jūsų Asmenybės elementas yra stiprus, tuomet reikia žinoti kelis esminius dalykus:

1. Jei esate stipri Ugnis, naudingiausi Jums elementai bus Žemė ir Metalas. Jei ieškosite srities, kurioje Jums dirbti geriausia, pirmiausiai žiūrėkite kokios veiklos sritys priklauso būtent Žemės elementui. Tai padaryti galite svetainės straipsnyje Angelas sargas ir kaip jį rasti, paspaudę žemiau esantį paveikslėlį;

2. Jei esate stipri Žemė, naudingiausi Jums elementai bus Metalas ir Vanduo;

3. Jei esate stiprus Metalas, naudingiausi Jums elementai bus Vanduo ir Medis;

4. Jei esate stiprus Vanduo, naudingiausi Jums elementai bus Medis ir Ugnis;

5. Jei esate stiprus Medis, naudingiausi Jums elementai bus Ugnis ir Žemė.

Pastaba: net jei ir nežinote ką kokia Stichija simbolizuoja, kai kada pakanka įjungti mąstymą. Pavyzdžiui, jei esate stiprus Metalas, naudingiausi Jums elementai bus Vanduo ir Medis. Ir tai reiškia, kad jei gyvensite kur nors šalia miško, pievos ir vandens, Jums tai bus labai ir net labai naudinga.


Angelas sargas Likimo analizė

Asmenybės elemento jėga. Elementas – silpnas

Jei Jūsų Asmenybės elementas yra silpnas, tuomet reikia žinoti kelis esminius dalykus:

1. Jei esate silpna Ugnis, naudingiausi Jums elementai bus Medis ir Ugnis. Todėl, pavyzdžiui, Jums taip pat labai gerai bus gyventi šalia miško ar pievų;

2. Jei esate silpna Žemė, naudingiausi Jums elementai bus Ugnis ir Žemė;

3. Jei esate silpnas Metalas, naudingiausi Jums elementai bus Žemė ir Metalas;

4. Jei esate silpnas Vanduo, naudingiausi Jums elementai bus Metalas ir Vanduo;

5. Jei esate silpnas Medis, naudingiausi Jums elementai bus Vanduo ir Medis.

Pastaba: net jei ir nežinote ką kokia Stichija simbolizuoja, kai kada pakanka įjungti mąstymą. Pavyzdžiui, jei esate silpnas Medis, naudingiausi Jums elementai bus Vanduo ir Medis. Ir tai reiškia, kad jei gyvensite kur nors šalia miško ar vandens, Jums tai bus labai naudinga. Daugiau apie silpną Medį sužinosite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su U-SIN Pentagrama.


Kas yra u-sin-arba penkių elementų koncepcija

Reziumė

Kadangi asmenybės elementas ir jo jėga yra labai svarbūs analizuojant žmogaus Likimą, straipsnio pabaigai noriu pasakyti kelis labai svarbius dalykus:

• Tiksliai nustatyti asmenybės elemento jėgą galima tik po spec. Mokslų ir ištyrus bent 100 gimimo datų;

• Tiksliai nustatyti asmenybės elementą ir jo jėgą galima tik turint žmogaus gimimo datą, laiką ir vietą;

• Asmenybės elementui ir jo jėgai nustatyti patartina visada naudoti tik profesionalams skirtą resursą;

• Asmenybės elemento jėga gyvenimo eigoje – kinta. Tai matosi žemiau esančiame paveikslėlyje. Tokius grafikus generuoja kompiuterinė programa Sėkmės FS – 4. Apie programą paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su U-SIN stichijų grafikais.

Jei norite sužinoti asmenybės elementą ir Jums kažkas nesigauna ar straipsnyje pateiktos informacijos nesupratote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


Asmenybės elemento jėga U-SIN Stichijų grafikai