Beždžionė. Zodiako ženklo savybės

Beždžionė. Beždžionės metais gimę žmonės: 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016 (po vasario 4-os). Beždžionės draugas – Gyvatė, priešas – Tigras. Jei gimėte Beždžionės metais ar dieną, nepradėkite reikalų Tigro dienomis. Savaitės dienas rasite puslapyje Scenarijai.
Beždžionė zodiako ženklo savybės

Beždžionė. Savybės ir suderinamumas

Beždžionė simbolizuoja intelektą, judrumą ir kūrybiškumą. Beždžionės turi linksmą ir žavų charakterį, puikų humoro jausmą, nepereinantį į sarkazmą. Šio žavingiausio Rytų zodiako ženklo atstovai nemėgsta ramiai sėdėti. Beždžionės yra dosnios (ypač materialiomis dovanomis), tačiau niekada ir niekam nedovanos savęs, nes jos labai skrupulingai saugo savo laisvę ir nepriklausomybę. Gyvenimo partnerį Beždžionės turėtų rinktis iš gimusių Žiurkės, Drakono ar Gyvatės metais.
Beždžionė Zodiako ženklas

Beždžionės aprašymas (klasikinis variantas)

Beždžionė (申). Novatorius, „aš galvoju“. Beždžionės yra pačios nepatikimiausios ir prieštaringiausios natūros, sumanios, išradingos ir originalios, lengvai sprendžia pačias sudėtingiausias problemas. Tikriausiai nėra konkrečios vienos veiklos srities, kurioje Beždžionės būtų pasiekusios sėkmės. Jas lengva nukreipti kita linkme, pakeisti jų įsitikinimus. Jos nori viską padaryti tuoj pat, tačiau bet kokia, net mažiausia kliūtis, gali Beždžionei sugadinti nuotaiką ir sugriauti jos planus. Beždžionės moka priimti sprendimus ir gali būti adekvačios. Smalsios, daug skaito, žino, pas jas gera atmintis, gerai įsisavina pateiktą medžiagą, smerkia silpnumą ir kvailumą. Energingos, temperamentingos, leidžia sau savivaliauti, dauguma Beždžionių pasiekia pripažinimo ir garbės, o šalia jų esantys žmonės, netrukdo joms visame tame. Beždžionėms patinka eksperimentuoti, jos nenusimena, yra bebaimės, nepraranda realybės jausmo, turi gerą reakcija, moka pralaimėti, moka manipuliuoti žmonėmis, jas sunku apgauti.
Beždžionė Zodiako ženklas

Beždžionė pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Beždžionė yra energinga ir trokštanti gyventi, pasižymi atkaklumu, ambicijomis ir ryžtu. Šios kraujo grupės Beždžionės mėgsta vadovauti ir yra labai išradingos. Šioje vietoje senovės kinų patarlė sako: „Kalnuose, kur nėra tigro, beždžionė save vadina karaliumi“.

A kraujo grupės Beždžionė viską atsimena net iki smulkmenų. Šios kraujo grupės Beždžionė yra puikus redaktorius ar buhalteris, į viską gilinasi net iki šleikštulio. Ji turi daug įsipareigojimų draugams ir pažįstamiems, bet negali susitaikyti su tais, kurie bando kėsintis į jos nepriklausomybę.

B kraujo grupės Beždžionei gana dažnai tenka gintis, todėl ji ir yra judri bei gudri. Ji niekada negaili jėgų visiems, kam reikia jos pagalbos. Ir tai padeda jai išeikvoti jos perteklinę energiją ne tik svarbiems reikalams, bet ir nereikšmingiems dalykams.

AB kraujo grupės Beždžionė geba būti nesavanaudiškomis ir visiškai atsidavusiomis savo gyvenimo partneriui. Jos yra gerbiamos už išmintį ir intuiciją, yra stiprios bet švelnios, greitai mąstančios ir išradingos. Šios kraujo grupės Beždžiones lengva mylėti, tačiau jos pačios į meilę žiūri nelabai rimtai.


Beždžionė Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


soltiseg send e-mail

Visi Rytų zodiako ženklai

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį pateksite į puslapį su visų Rytų zodiako ženklų aprašymais.
Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį pirmą paveikslėlį pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį antrą paveikslėlį pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumasSuderinamumo analizė