★★★★★ Views: 1 492

Beždžionė. Zodiako ženklo savybės

Beždžionė simbolizuoja Metalo elementą, pietvakarius, rugpjūčio mėn., 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016, 2028 m., laiką tarp 15:00 – 17:00 val.. Visose Rytų mokslų sistemose Beždžionės draugas yra Gyvatė, o labiausiai Beždžionė nekenčia Tigro. Todėl, jei gimėte Beždžionės metais ar mėnesį, nepradėkite svarbių reikalų Tigro dienomis. Pažiūrėti savaitės dienas galite puslapyje Scenarijai. O žemiau aprašyti tam tikri dalykai, siejami su Beždžionės metais gimusiais žmonėmis.
Beždžionė zodiako ženklo savybės

Beždžionė. Savybės ir suderinamumas

Beždžionės metai – laimingi ir kūrybingi. Kinai mano, kad Beždžionė simbolizuoja gudrumą, intelektą, judrumą ir kūrybiškumą. Tokiais metais „nėra nieko neįmanomo“. Beždžionės turi linksmą ir žavų charakterį bei puikų humoro jausmą, nepereinantį į sarkazmą, nes Beždžionės retai pašiepia kitus. Šio ekstravagantiškiausio, gundančio ir žavingiausio Rytų zodiako ženklo atstovus sunku priversti ramiai sėdėti. Beždžionės yra dosnios (ypač materialiomis dovanomis), tačiau niekada ir niekam nedovanos savęs: jos labai skrupulingai saugo savo laisvę ir nepriklausomybę. Tinkamiausią bendram gyvenimui partnerį Beždžionės turėtų rinktis iš gimusių Gaidžio, Šuns, Žiurkės, Drakono ar Gyvatės metais.
Beždžionė Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 27.18 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


soltiseg send e-mail

Beždžionė pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Beždžionė yra energinga ir trokštanti gyventi, pasižymi atkaklumu, ambicijomis ir ryžtu. Šios kraujo grupės Beždžionės mėgsta vadovauti ir yra labai išradingos. Šioje vietoje senovės kinų patarlė sako: „Kalnuose, kur nėra tigro, beždžionė save vadina karaliumi“.

A kraujo grupės Beždžionė viską atsimena net iki smulkmenų. Šios kraujo grupės Beždžionė yra puikus redaktorius ar buhalteris, į viską gilinasi net iki šleikštulio. Ji turi daug įsipareigojimų draugams ir pažįstamiems, bet negali susitaikyti su tais, kurie bando kėsintis į jos nepriklausomybę.

B kraujo grupės Beždžionei gana dažnai tenka gintis, todėl ji ir yra judri bei gudri. Ji niekada negaili jėgų visiems, kam reikia jos pagalbos. Ir tai padeda jai išeikvoti jos perteklinę energiją ne tik svarbiems reikalams, bet ir nereikšmingiems dalykams.

AB kraujo grupės Beždžionė geba būti nesavanaudiškomis ir visiškai atsidavusiomis savo gyvenimo partneriui. Jos yra gerbiamos už išmintį ir intuiciją, yra stiprios bet švelnios, greitai mąstančios ir išradingos. Šios kraujo grupės Beždžiones lengva mylėti, tačiau jos pačios į meilę žiūri nelabai rimtai.


Beždžionė Zodiako ženklas

Beždžionės aprašymas (klasikinis variantas)

Beždžionė (申). Novatorius, „aš galvoju“. Beždžionės yra pačios nepatikimiausios ir prieštaringiausios natūros, sumanios, išradingos ir originalios, lengvai sprendžia pačias sudėtingiausias problemas. Tikriausiai nėra konkrečios vienos veiklos srities, kurioje Beždžionės būtų pasiekusios sėkmės. Jas lengva nukreipti kita linkme, pakeisti jų įsitikinimus. Jos nori viską padaryti tuoj pat, tačiau bet kokia, net mažiausia kliūtis, gali Beždžionei sugadinti nuotaiką ir sugriauti jos planus. Beždžionės moka priimti sprendimus ir gali būti adekvačios. Smalsios, daug skaito, žino, pas jas gera atmintis, gerai įsisavina pateiktą medžiagą, smerkia silpnumą ir kvailumą. Energingos, temperamentingos, leidžia sau savivaliauti, dauguma Beždžionių pasiekia pripažinimo ir garbės, o šalia jų esantys žmonės, netrukdo joms visame tame. Beždžionėms patinka eksperimentuoti, jos nenusimena, yra bebaimės, nepraranda realybės jausmo, turi gerą reakcija, moka pralaimėti, moka manipuliuoti žmonėmis, jas sunku apgauti.

Visi Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir paršiuku, pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su gulbėmis, pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumas. Rytų technikosSuderinamumo analizė ir korekcijos

Beždžionė. Pastaba dėl zodiako ženklo

Kai kurie skaitytojai nesutiks su kai kuriais Beždžionės aprašymais. Ir bus teisūs, nes žmogaus gimimo datoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo metų hieroglifas (rytų zodiako ženklas) yra tik vienas iš aštuonių. Ir jei to elemento Ci fazė silpna ar jis gimimo datoje išreikštas silpnai, vargu ar jis pretenduoja bent jau į 30% viršuje aprašytų savybių. Todėl kai kuriuose savo straipsniuose aš parašiau, kad niekada negalima spręsti apie žmogų tik pagal vieną gimimo datos elementą. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės jo nesugebės identifikuoti. O kur dar fizinės ar psichologinės traumos gyvenimo eigoje, netektys, visokios priklausomybės, ezoterikų įsikišimai ir t.t. Visko ir neišvardinsi, kas žmogų pakeisti gali. Todėl, jei randate neatitikimų tarp realaus žmogaus savybių ir aprašytų, gali būti, kad žmogus tikrai buvo pakliuvęs po įtakomis. Ir jei Jūs matote, kad taip būti gali, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui), ir mes kartu kai ką patikslinsime.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail