Gaidys. Zodiako ženklo savybės

Gaidys. Gaidžio metais gimę žmonės: 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029 m. (po vasario 4). Gaidžio draugas – Drakonas, priešas – Triušis. Jei gimėte Gaidžio metais ar dieną, nepradėkite reikalų Triušio dienomis. Savaitės dienas rasite puslapyje Scenarijai.
Gaidys zodiako ženklo savybės

Gaidys. Savybės ir suderinamumas

Gaidžiai dažniausiai būna tiesmuki, mėgsta valdžią ir per daug didžiuojasi savo sąžiningumu. Tai yra jų silpnybė. Jie mėgsta pasirodyti, yra efektyvūs ir kūrybingi darbuotojai, pasižymi puikiais analitiniais ir organizaciniais įgūdžiais. Moteris Gaidys turi praktinių ir organizacinių gabumų valdyti savo šeimą, rimtai vertina gyvenimą ir niekina kitų žmonių garsius išsireiškimus ar žodžius. Gaidžio ženklo žmonės sudaro nepriekaištingų ir neįveikiamų asmenybių įvaizdį. Gyvenimo partnerį Gaidžiams geriausia rinktis iš gimusių Gyvatės, Jaučio ar Drakono metais.
Gaidys Zodiako ženklas

Gaidžio aprašymas (klasikinis variantas)

Gaidys (酉). Administratorius „aš manau“. Giliai mąstančios, talentingos, darbščios asmenybės. Gaidžiai stengiasi įvykdyti bet kokią jiems pateiktą užduotį, net jei ta užduotis jiems persunki. Jie labai nusimena, jei kame nors nepasisekė. Gaidžiams patinka kai viskas veikia „kaip laikrodis“. Atsakingi, kruopštūs, kartais iki šleikštulio smulkmeniški, per daug geros nuomonės apie save. Gaidžiai šiek tiek ekscentriški ir ne visada randa bendrą kontaktą su kitais. Gaidžiai visada įsitikinę savo teisingumu. Jie vieniši, užsisklendę, vangūs, tačiau gali sudaryti ryžtingos personos įvaizdį. Jų planai niekada nebūna realizuoti iki galo. Gyvenime pas juos būna staigių kritimų arba staigių kilimų, sėkmių arba nesėkmių. Jie egoistai, tačiau įdomūs ir pasirengę patiems ryžtingiausiems poelgiams. Takto Gaidžiai neturi, gyvena pagal savo taisykles, mėgsta girtis, greitai susierzina, nemėgsta kritikos, gali dirbti monotonišką darbą.
Gaidys Zodiako ženklas

Gaidys pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Gaidys turi didžiulius organizacinius įgūdžius, yra rimtas ir atsakingas šeimos gyvenime bei darbe, tačiau kenčia nuo nepilnavertiškumo komplekso, kuris gali pakenkti jo karjerai ar pergalėms meilėje. Jei šios kraujo grupės Gaidžiui pavyksta nugalėti savo Ego, jis gali tapti labai geru draugu.

A kraujo grupės Gaidys labai teisingai elgiasi su pinigais. Paprastai jis yra labai geras partneris, tačiau mėgsta aplodismentus ir netoleruoja kritikos. Jis kalba tiesiai, tačiau retai atskleidžia tikruosius savo jausmus. Todėl santuokos žlugimo stadijoje, visi šios kraujo grupės Gaidžio trūkumai išlenda į paviršių. Veikiausiai vien dėl šios priežasties apie santuoka su šio tipo Gaidžiu geriau net nesvarstyti, nes jei reikalai nueis iki skyrybų, teks paskęsti nesibaigiančių ginčų ir kovų maratonuose.

B kraujo grupės Gaidys myli sociumą ir dažnai yra įmonės siela. Jis tiki, kad visada yra dėmesio centre, mėgsta savireklamą. Todėl aplink jį yra daugybė priešininkų, kurie visada linkę pažeisti jo autoritetą. Jis visada stengiasi sutaupyti (nors ir ne dėl savęs). Šios kraujo grupės Gaidys labai vertina šeimą ir meilę.

AB kraujo grupės Gaidys yra išradingas, intelektualus ir protingas, lengvai prisitaiko prie aplinkybių, moka pasiekti gerų rezultatų ir didelės sėkmės. Nuolat sunkiai dirbdami, jis taip tobulina save. Moteris Gaidys turi daug talentų, todėl turi pelnytą pasisekimą tarp vyrų, tačiau meilužio neturės niekada. Didelės sėkmės ir pripažinimo šios grupės Gaidys sulaukia antroje savo gyvenimo pusėje.


Gaidys Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


soltiseg send e-mail

Visi Rytų zodiako ženklai

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį pateksite į puslapį su visų Rytų zodiako ženklų aprašymais.
Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį pirmą paveikslėlį pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį antrą paveikslėlį pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumasSuderinamumo analizė