★★★★★ Views: 910

Gaidys. Zodiako ženklo savybės

Gaidys simbolizuoja Metalo elementą, vakarus, rugsėjo mėnesį, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029 metus, laiką tarp 17:00 – 19:00 val.. Visose Rytų mokslų sistemose Gaidžio draugas yra Drakonas, o labiausiai Gaidys nekenčia Triušio. Todėl, jei gimėte Gaidžio metais ar mėnesį, nepradėkite svarbių reikalų Triušio dienomis. Pažiūrėti savaitės dienas galite puslapyje Scenarijai. O žemiau esančiuose tekstuose aprašyti tam tikri dalykai, siejami su Gaidžio metais gimusiais žmonėmis.
Gaidys zodiako ženklo savybės

Gaidys. Savybės ir suderinamumas

Gaidžiai dažniausiai būna tiesmuki, mėgsta valdžią ir per daug didžiuojasi savo sąžiningumu – tai yra jų silpnybė. Jie mėgsta pasirodyti, yra efektyvūs ir kūrybingi darbuotojai, pasižymi puikiais analitiniais ir organizaciniais įgūdžiais. Moteris Gaidys turi praktinių ir organizacinių gabumų tvirtai valdyti savo šeimą, rimtai vertina gyvenimą ir niekina kitų žmonių garsius išsireiškimus ar žodžius. Gaidžio ženklo žmonės sudaro nepriekaištingų ir neįveikiamų asmenybių įvaizdį. Tinkamiausią bendram gyvenimui partnerį Gaidžiai turėtų rinktis iš gimusių Beždžionės, Šuns, Gyvatės, Jaučio ar Drakono metais.
Gaidys Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 27.18 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


soltiseg send e-mail

Gaidys pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Gaidys turi didžiulius organizacinius įgūdžius, yra rimtas ir atsakingas šeimos gyvenime bei darbe, tačiau kenčia nuo nepilnavertiškumo komplekso, kuris gali pakenkti jo karjerai ar pergalėms meilėje. Jei šios kraujo grupės Gaidžiui pavyksta nugalėti savo Ego, jis gali tapti labai geru draugu.

A kraujo grupės Gaidys labai teisingai elgiasi su pinigais. Paprastai jis yra labai geras partneris, tačiau mėgsta aplodismentus ir netoleruoja kritikos. Jis kalba tiesiai, tačiau retai atskleidžia tikruosius savo jausmus. Todėl santuokos žlugimo stadijoje, visi šios kraujo grupės Gaidžio trūkumai išlenda į paviršių. Veikiausiai vien dėl šios priežasties apie santuoka su šio tipo Gaidžiu geriau net nesvarstyti, nes jei reikalai nueis iki skyrybų, teks paskęsti nesibaigiančių ginčų ir kovų maratonuose.

B kraujo grupės Gaidys myli sociumą ir dažnai yra įmonės siela. Jis tiki, kad visada yra dėmesio centre, mėgsta savireklamą. Todėl aplink jį yra daugybė priešininkų, kurie visada linkę pažeisti jo autoritetą. Jis visada stengiasi sutaupyti (nors ir ne dėl savęs). Šios kraujo grupės Gaidys labai vertina šeimą ir meilę.

AB kraujo grupės Gaidys yra išradingas, intelektualus ir protingas, lengvai prisitaiko prie aplinkybių, moka pasiekti gerų rezultatų ir didelės sėkmės. Nuolat sunkiai dirbdami, jis taip tobulina save. Moteris Gaidys turi daug talentų, todėl turi pelnytą pasisekimą tarp vyrų, tačiau meilužio neturės niekada. Didelės sėkmės ir pripažinimo šios grupės Gaidys sulaukia antroje savo gyvenimo pusėje.


Gaidys Zodiako ženklas

Gaidžio aprašymas (klasikinis variantas)

Gaidys (酉). Administratorius „aš manau“. Giliai mąstančios, talentingos, darbščios ir atsidavusios savo darbui asmenybės. Gaidžiai stengiasi įvykdyti bet kokią jiems pateiktą užduotį, net jei ta užduotis jiems persunki. Jie labai nusimena, jei kame nors nepasisekė. Gaidžiams patinka, kai viskas veikia „kaip laikrodis“. Atsakingi, kruopštūs, kartais iki šleikštulio, smulkmeniški, per daug geros nuomonės apie save. Gaidžiai šiek tiek ekscentriški ir ne visada randa bendrą kontaktą su kitais. Gaidžiai visada įsitikinę savo teisingumu. Jie vieniši, užsisklendę, tačiau gali sudaryti ryžtingos personos įvaizdį. Natūroje – vangūs. Jų planai niekada nebūna realizuoti iki galo, gyvenime pas juos būna staigių kritimų arba staigių kilimų, būna ryškių sėkmių arba nesėkmių, jie egoistai, tačiau įdomūs ir pasirengę patiems ryžtingiausiems poelgiams. Takto Gaidžiai – neturi, gyvena pagal savo taisykles, mėgsta girtis, greitai susierzina, nemėgsta kritikos, gali dirbti monotonišką darbą.

Visi Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir paršiuku, pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su gulbėmis, pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumas. Rytų technikosSuderinamumo analizė ir korekcijos

Gaidys. Pastaba dėl zodiako ženklo

Kai kurie skaitytojai nesutiks su kai kuriais Gaidžio aprašymais. Ir bus teisūs, nes žmogaus gimimo datoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo metų hieroglifas (rytų zodiako ženklas) yra tik vienas iš aštuonių. Ir jei to elemento Ci fazė silpna ar jis gimimo datoje išreikštas silpnai, vargu ar jis pretenduoja bent jau į 30% viršuje aprašytų savybių. Todėl kai kuriuose savo straipsniuose aš parašiau, kad niekada negalima spręsti apie žmogų tik pagal vieną gimimo datos elementą. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės jo nesugebės identifikuoti. O kur dar fizinės ar psichologinės traumos gyvenimo eigoje, netektys, visokios priklausomybės, ezoterikų įsikišimai ir t.t. Visko ir neišvardinsi, kas žmogų pakeisti gali. Todėl, jei randate neatitikimų tarp realaus žmogaus savybių ir aprašytų, gali būti, kad žmogus tikrai buvo pakliuvęs po įtakomis. Ir jei Jūs matote, kad taip būti gali, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui), ir mes kartu kai ką patikslinsime.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail