Drakonas. Zodiako ženklo savybės

Drakonas. Drakono metais gimę žmonės: 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012 m. (po vasario 4-os). Drakono draugas – Gaidys, priešas – Šuo. Jei gimėte Drakono metais ar dieną, nepradėkite reikalų Šuns dienomis. Savaitės dienas rasite puslapyje Scenarijai.

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su žaliu Drakonu, pateksite į straipsnį Drakono metai 2024. Jame parašyta, kokių pokyčių ir su tuo susijusį stresą gali atnešti Drakono metai 2024. Labiausiai aktualu tiems, kas gimimo datoje turi Gaidį, Beždžionę, Žiurkę, Šunį, Drakoną, Jautį ar Triušį.


Drakonas zodiako ženklo savybėsDrakono metai 2024

Drakonas. Savybės ir suderinamumas

Kinijoje drakonas simbolizuoja imperatorių ir yra susijęs su galia. Drakono metais gimę žmonės dažnai būna temperamentingi ir energingi. Jų savybės yra plačiai pripažįstamos, o gebėjimas užsidirbti pinigų leidžia manyti, kad pasaulis sukasi aplink juos. Drakonai turi gerą skonį ir pasitikėjimą savimi, mėgsta šlovę ir nepriklausomybę, geba išsiskirti minioje savo spindesiu. Gyvenimo partnerį Drakonui reikėtų rinktis iš gimusių Beždžionės, Žiurkės ar Gaidžio metais.

Drakonas Zodiako savybės

Drakono aprašymas (klasikinis variantas)

Drakonas (辰). Vadas, „aš vadovauju“. Drakonai turi gerą sveikatą, energingi, lengvai užsiplieskiantys, kartais staigūs ir užsispyrę. Jie sąžiningi, emocionalūs, ryžtingi, jais dažniausiai galima pasitikėti. Lyderiai nuo gimimo, pasirengę konkuruoti, su gera komanda – Drakonai nenugalimi. Jiems patinka nuolankumas, pagrindiniai vaidmenys, Drakonai reiklūs sau ir kitiems. Drakonai mėgsta savivaliauti ir yra atviresni už kitus. Jų nuomonė visada turi po savimi pagrindą, jie eina paskui savo idealus ir brangina reputaciją. Drakonai neatleidžia sau klaidų ir nemoka pralaimėti. Jie gabūs, bet linkę į minkštaširdiškumą, kas leidžia kitiems kartais paimti juos po kontrole. Bet ne ilgam, nes Drakonai geba greitai atsikratyti savo klydimų. Dažniausiai Drakonus myli, bet jie patys tuo abejoja. Kaip taisyklė, Drakonai tuokiasi ankstyvoje jaunystėje arba nedaro to visai. Taip pat Drakonai nelabai skiria daug dėmesio materialinėms vertybėms.
Drakonas Zodiako savybės

Drakonas pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Drakonas labai pasitiki savimi, kolektyve dažniausiai „groja pirmuoju smuiku“, mėgsta atvirai kritikuoti draugus. Žmonės, grynai iš pagalbos Drakonui, ištikimai palaiko jo valdymą ir galią. Šios kraujo grupės Drakono talentas ir kūrybinis polėkis padeda jam pasiekti puikių rezultatų net ir sunkiais laikais. Drakono dvasia visada jį įkvepia pergalei

A kraujo grupės Drakonas į meilę žvelgia gana pasyviu žvilgsniu. Jis yra asmenybė, kuri visas savo jėgas ir energiją atiduoda savo reikalams, verslui. Šios kraujo grupės Drakonas nepripažįsta poligamijos – jei jau jis įsimyli, tai tik vieną kartą ir visiems laikams. Net ir po skyrybų jis sugeba išlikti ištikimas buvusiai porai. Milžiniškas Drakono pasitikėjimas savimi pasireiškia arogantišku jo elgesiu, todėl jam ypač rūpi jo karjera ir socialinė padėtis.

B kraujo grupės Drakonas turi optimistišką charakterį, kuris suteikia jam ištvermės ir didžiulio žavesio. Su juo lengva bendrauti, jam niekada netrūksta draugų ir rėmėjų, jis mėgsta laisvą gyvenimą pagal savo skonį. Šios kraujo grupės Drakonas yra labai ambicingas, kartais žinomas dėl savo neištikimybės meilėje.

AB kraujo grupės Drakonas yra jautrus, labai rimtai žiūri į darbą ir meilę, sugeba aukotis vardan meilės ir skrupulingai dirbti dėl savo šeimos ir vaikų. Jis yra šiltas ir geranoriškas žmogus, malonus, puikiai moka įgyvendinti savo planus ir atkreipti dėmesį į save kaip asmenybę. Šios kraujo grupės Drakonas nenulenkia galvos ir drąsiai tvarkosi su sunkumais net tada, kai situacija pradeda keistis į blogąją pusę.


Drakonas Zodiako savybės

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


soltiseg send e-mail

Visi Rytų zodiako ženklai

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį pateksite į puslapį su visų Rytų zodiako ženklų aprašymais.
Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį pirmą paveikslėlį pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį antrą paveikslėlį pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumasSuderinamumo analizė

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail