★★★★★ Views: 2 133

Drakonas. Zodiako ženklo savybės

Drakonas simbolizuoja Žemės elementą, pietryčius, balandžio mėn., 1964, 1976, 1988, 2000, 2012 ir 2024 metus, laiką tarp 07:00 – 09:00 val.. Visose Rytų mokslų sistemose Drakono draugas yra Gaidys, o labiausiai Drakonas nekenčia Šuns. Todėl, jei gimėte Drakono metais ar mėnesį, nepradėkite jokių reikalų Šuns dienomis. Pažiūrėti savaitės dienas galite puslapyje Scenarijai. O žemiau esančiuose tekstuose aprašyti tam tikri dalykai, susiję su Drakono metais gimusiais žmonėmis.
Drakonas zodiako ženklo savybės

Drakonas. Savybės ir suderinamumas

Drakono metai apibūdinami kaip didingi ir ryškūs. Kinai, kuriuos vadina Rytinio drakono palikuonimis, šiems metams teikia ypatingą reikšmę, nes kinai Drakono metus laiko puikiais metais santuokai ir vaikų gimimui. Kinijoje drakonas simbolizuoja imperatorių ir yra susijęs su galia bei prestižu. Fengšui Drakonas pasirodo kaip žaliasis Rytų drakonas, o jo kvėpavimas – laikomas kosmine Ci energija. Drakono metais gimę žmonės dažnai būna temperamentingi ir energingi. Jų teigiamos savybės yra plačiai pripažįstamos, o jų kūrybinis pobūdis ir talentas užsidirbti pinigų, suteikia pagrindo manyti, kad pasaulis sukasi aplink juos. Jie turi gerą skonį ir didelį pasitikėjimą savimi, mėgsta šlovę ir nepriklausomybę, geba išsiskirti minioje savo spindesiu. Tinkamą gyvenimo partnerį Drakonui reikėtų rinktis iš žmonių, gimusių Tigro, Triušio, Beždžionės, Žiurkės ar Gaidžio metais.

Drakonas Zodiako savybės

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 27.18 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


soltiseg send e-mail

Drakonas pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Drakonas labai pasitiki savimi, kolektyve dažniausiai „groja pirmuoju smuiku“, mėgsta atvirai kritikuoti draugus. Žmonės, grynai iš pagalbos Drakonui, ištikimai palaiko jo valdymą ir galią. Šios kraujo grupės Drakono talentas ir kūrybinis polėkis padeda jam pasiekti puikių rezultatų net ir sunkiais laikais. Drakono dvasia visada jį įkvepia pergalei

A kraujo grupės Drakonas į meilę žvelgia gana pasyviu žvilgsniu. Jis yra asmenybė, kuri visas savo jėgas ir energiją atiduoda savo reikalams, verslui. Šios kraujo grupės Drakonas nepripažįsta poligamijos – jei jau jis įsimyli, tai tik vieną kartą ir visiems laikams. Net ir po skyrybų jis sugeba išlikti ištikimas buvusiai porai. Milžiniškas Drakono pasitikėjimas savimi pasireiškia arogantišku jo elgesiu, todėl jam ypač rūpi jo karjera ir socialinė padėtis.

B kraujo grupės Drakonas turi optimistišką charakterį, kuris suteikia jam ištvermės ir didžiulio žavesio. Su juo lengva bendrauti, jam niekada netrūksta draugų ir rėmėjų, jis mėgsta laisvą gyvenimą pagal savo skonį. Šios kraujo grupės Drakonas yra labai ambicingas, kartais žinomas dėl savo neištikimybės meilėje.

AB kraujo grupės Drakonas yra jautrus, labai rimtai žiūri į darbą ir meilę, sugeba aukotis vardan meilės ir skrupulingai dirbti dėl savo šeimos ir vaikų. Jis yra šiltas ir geranoriškas žmogus, malonus, puikiai moka įgyvendinti savo planus ir atkreipti dėmesį į save kaip asmenybę. Šios kraujo grupės Drakonas nenulenkia galvos ir drąsiai tvarkosi su sunkumais net tada, kai situacija pradeda keistis į blogąją pusę.


Drakonas Zodiako savybės

Drakono aprašymas (klasikinis variantas)

Drakonas (辰). Vadas, „aš vadovauju“. Drakonai turi gerą sveikatą, energingi, lengvai užsiplieskiantys, kartais staigūs ir užsispyrę. Jie sąžiningi, emocionalūs, ryžtingi, jais dažniausiai galima pasitikėti. Lyderiai nuo gimimo, pasirengę konkuruoti, su gera komanda – Drakonai nenugalimi. Jiems patinka nuolankumas, pagrindiniai vaidmenys, Drakonai reiklūs sau ir kitiems. Drakonai mėgsta savivaliauti ir yra atviresni už kitus. Jų nuomonė visada turi po savimi pagrindą, jie eina paskui savo idealus ir brangina reputaciją. Drakonai neatleidžia sau klaidų ir nemoka pralaimėti. Jie gabūs, bet linkę į minkštaširdiškumą, kas leidžia kitiems kartais paimti juos po kontrole. Bet ne ilgam, nes Drakonai geba greitai atsikratyti savo klydimų. Dažniausiai Drakonus myli, bet jie patys tuo abejoja. Kaip taisyklė, Drakonai tuokiasi ankstyvoje jaunystėje arba nedaro to visai. Taip pat Drakonai nelabai skiria daug dėmesio materialinėms vertybėms.

Visi Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir paršiuku, pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su gulbėmis, pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumas. Rytų technikosSuderinamumo analizė ir korekcijos

Drakonas. Pastaba dėl zodiako ženklo

Kai kurie skaitytojai nesutiks su kai kuriais Drakono aprašymais. Ir bus teisūs, nes žmogaus gimimo datoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo metų hieroglifas (rytų zodiako ženklas) yra tik vienas iš aštuonių. Ir jei to elemento Ci fazė silpna ar jis gimimo datoje išreikštas silpnai, vargu ar jis pretenduoja bent jau į 30% viršuje aprašytų savybių. Todėl kai kuriuose savo straipsniuose aš parašiau, kad niekada negalima spręsti apie žmogų tik pagal vieną gimimo datos elementą. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės jo nesugebės identifikuoti. O kur dar fizinės ar psichologinės traumos gyvenimo eigoje, netektys, visokios priklausomybės, ezoterikų įsikišimai ir t.t. Visko ir neišvardinsi, kas žmogų pakeisti gali. Todėl, jei randate neatitikimų tarp realaus žmogaus savybių ir aprašytų, gali būti, kad žmogus tikrai buvo pakliuvęs po įtakomis. Ir jei Jūs matote, kad taip būti gali, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui), ir mes kartu kai ką patikslinsime.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail