Triušis. Zodiako ženklo savybės

Triušis. Triušio metais gimę žmonės: 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023 m. (po vasario 4-os). Triušio draugas – Šuo, priešas – Gaidys. Jei gimėte Triušio metais ar dieną, nepradėkite reikalų Gaidžio dienomis. Savaitės dienas rasite puslapyje Scenarijai.
Triušis zodiako ženklo savybės

Triušis. Savybės ir suderinamumas

Triušis yra labai gabus, jam būdingas apdairumas, diplomatija ir nuolankumas. Jis žino kaip apsupti dėmesiu svarbius jam žmones. Triušis visada dėvi draugiškumo kaukę, slėpdamas tikruosius ketinimus, turi taikų, ramų ir švelnų charakterį. Draugystė Triušiui turi didelę reikšmę, jis žino kaip tinkamu metu rasti tinkamus žodžius. Triušis svajoja apie gražius namus, sėkmingą partnerį ir idealią šeimą. Gyvenimo partnerį Triušiui reikėtų rinktis iš gimusių Kiaulės, Ožkos ar Šuns metais.

Triušis Zodiako ženklas

Triušio aprašymas (klasikinis variantas)

Triušis (卯). Diplomatas, „aš sutinku“. Individualistai. Talentingi, turintys potencialo, ambicingi ir mylintys laisvę. Gyvenime jiems dažniausiai sekasi. Jie geraširdžiai, santūrūs, moka laikyti save rankose, turi nepriekaištingą skonį. Kiti žmonės šiais žmonėmis pasitiki ir žavisi jais. Šių žmonių materialūs reikalai klostosi sėkmingai, nes Triušis sėkmės niekada nepraleis. Triušiai moka prisitaikyti, atvirai neprieštarauja, bet ir nemėgsta pralaimėti ar ginčytis, įžeidūs, kerštingi. Triušiai mėgsta aptarinėti kitus, bet ir nepamiršta prisilaikyti takto. Pykčio nerodo tiems, kuriuos myli, bet tuo pat metu retai būna prisirišę prie giminių. Moka saugoti paslaptis. Šie žmonės beveik niekada „neišeina iš savęs“, turi puikių dalykinių savybių, sąžiningi, pareigingi, bet kartais būna pedantiški ir linkę į melancholiją.
Triušis Zodiako ženklas

Triušis pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Triušis turi stulbinantį humoro jausmą, yra išradingas, turi daug teigiamo charakterio bruožų, atviresnis nei kitų kraujo grupių Triušiai. Jis lengvai randa savo antrąją pusę. Šios kraujo grupės Triušis sunkiai dirba, kad pasiekti kaip galima daugiau. Tačiau tuo pat metu jis nelabai žino, kad iš tikrųjų jis tiesiog siekia asmeninės naudos!

A kraujo grupės Triušis į meilę žiūri labai rimtai. Jei jis ką nors myli, jis tikrai niekur neskubės. Prieš pradėdamas kurti šeimą, jis iš pradžių palauks, viską įvertins ir gerai apgalvos. Šios kraujo grupės Triušis neįsimyli iš pirmo žvilgsnio, yra paslaptingo charakterio. Tačiau jei jis pasirinks linksmą ir optimistišką sutuoktinį, sukurs labai linksmą ir laimingą šeimą.

B kraujo grupės Triušis turi gerą humoro jausmą ir puikius organizacinius įgūdžius. Kaip subtilus psichologas, jis gerai išmano žmones, todėl jam nėra sunku užkariauti tuos, kurie yra malonūs konkrečiai jam. Į meilę šios kraujo grupės Triušis žiūri rimtai, todėl santuokoje viskas būna gerai.

AB kraujo grupės Triušis yra sudėtingo charakterio. Kartais jis būna labai linksmas, o kartais liūdnas ir tylus. Jis nuolat abejoja visais, bet niekada apie nieką blogai nekalba, vengia ginčų ir nemalonumų. Pakankamai kasdieniškas, visą gyvenimą gyvena ramiai.


Triušis Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


soltiseg send e-mail

Visi Rytų zodiako ženklai

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį pateksite į puslapį su visų Rytų zodiako ženklų aprašymais.
Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį pirmą paveikslėlį pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį antrą paveikslėlį pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumasSuderinamumo analizė