★★★★★ Views: 1 554

Triušis. Zodiako ženklo savybės

Triušis simbolizuoja Medžio elementą, rytus, kovo mėnesį, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023 metus, laiką tarp 05:00 – 07:00 val.. Visose Rytų mokslų sistemose Triušio draugas yra Šuo, o labiausiai Triušis nekenčia – Gaidžio. Todėl, jei gimėte Triušio metais ar mėnesį, nepradėkite svarbių reikalų Gaidžio dienomis. Pažiūrėti savaitės dienas galite puslapyje Scenarijai. O žemiau esančiuose tekstuose aprašyti tam tikri dalykai, susiję su Triušio metais gimusiais žmonėmis.
Triušis zodiako ženklo savybės

Triušis. Savybės ir suderinamumas

Triušis yra labai gabus, jam būdingos tokios savybės kaip apdairumas, diplomatija ir nuolankumas likimui. Jis žino, kaip apsupti dėmesiu svarbius jam žmones. Triušis visada dėvi draugiškumo kaukę, slėpdamas tikruosius ketinimus.

Moteris Triušis turi taikų, ramų ir švelnų charakterį. Draugystė jai turi didelę reikšmę, ji žino, kaip tinkamu metu rasti tinkamus žodžius. Ji siekia geros santuokos, svajoja apie gražius namus, sėkmingą vyrą ir idealią šeimą. Jei Moteris Triušis nori gyventi ilgalaikėje meilėje, jai reikėtų rinktis Tigro, Drakono, Kiaulės, Ožkos ar Šuns metais gimusį vyriškį.


Triušis Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 27.18 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


soltiseg send e-mail

Triušis pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Triušis turi stulbinantį humoro jausmą, yra išradingas, turi daug teigiamo charakterio bruožų, atviresnis nei kitų kraujo grupių Triušiai. Jis lengvai randa savo antrąją pusę. Šios kraujo grupės Triušis sunkiai dirba, kad pasiekti kaip galima daugiau. Tačiau tuo pat metu jis nelabai žino, kad iš tikrųjų jis tiesiog siekia asmeninės naudos!

A kraujo grupės Triušis į meilę žiūri labai rimtai. Jei jis ką nors myli, jis tikrai niekur neskubės. Prieš pradėdamas kurti šeimą, jis iš pradžių palauks, viską įvertins ir gerai apgalvos. Šios kraujo grupės Triušis neįsimyli iš pirmo žvilgsnio, yra paslaptingo charakterio. Tačiau jei jis pasirinks linksmą ir optimistišką sutuoktinį, sukurs labai linksmą ir laimingą šeimą.

B kraujo grupės Triušis turi gerą humoro jausmą ir puikius organizacinius įgūdžius. Kaip subtilus psichologas, jis gerai išmano žmones, todėl jam nėra sunku užkariauti tuos, kurie yra malonūs konkrečiai jam. Į meilę šios kraujo grupės Triušis žiūri rimtai, todėl santuokoje viskas būna gerai.

AB kraujo grupės Triušis yra sudėtingo charakterio. Kartais jis būna labai linksmas, o kartais liūdnas ir tylus. Jis nuolat abejoja visais, bet niekada apie nieką blogai nekalba, vengia ginčų ir nemalonumų. Pakankamai kasdieniškas, visą gyvenimą gyvena ramiai.


Triušis Zodiako ženklas

Triušio aprašymas (klasikinis variantas)

Triušis (卯). Diplomatas, „aš sutinku“. Individualistai. Talentingi, turintys potencialo, ambicingi ir mylintys laisvę. Gyvenime jiems dažniausiai sekasi. Jie geraširdžiai, santūrūs, moka laikyti save rankose, turi nepriekaištingą skonį. Kiti žmonės šiais žmonėmis pasitiki ir žavisi jais. Šių žmonių materialūs reikalai klostosi sėkmingai, nes Triušis sėkmės niekada nepraleis. Triušiai moka prisitaikyti, atvirai neprieštarauja, bet ir nemėgsta pralaimėti ar ginčytis, įžeidūs, kerštingi. Triušiai mėgsta aptarinėti kitus, bet ir nepamiršta prisilaikyti takto. Pykčio nerodo tiems, kuriuos myli, bet tuo pat metu retai būna prisirišę prie giminių. Moka saugoti paslaptis. Šie žmonės beveik niekada „neišeina iš savęs“, turi puikių dalykinių savybių, sąžiningi, pareigingi, bet kartais būna pedantiški ir linkę į melancholiją.

Visi Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir paršiuku, pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su gulbėmis, pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumas. Rytų technikosSuderinamumo analizė ir korekcijos

Triušis. Pastaba dėl zodiako ženklo

Kai kurie skaitytojai nesutiks su kai kuriais Triušio aprašymais. Ir bus teisūs, nes žmogaus gimimo datoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo metų hieroglifas (rytų zodiako ženklas) yra tik vienas iš aštuonių. Ir jei to elemento Ci fazė silpna ar jis gimimo datoje išreikštas silpnai, vargu ar jis pretenduoja bent jau į 30% viršuje aprašytų savybių. Todėl kai kuriuose savo straipsniuose aš parašiau, kad niekada negalima spręsti apie žmogų tik pagal vieną gimimo datos elementą. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės jo nesugebės identifikuoti. O kur dar fizinės ar psichologinės traumos gyvenimo eigoje, netektys, visokios priklausomybės, ezoterikų įsikišimai ir t.t. Visko ir neišvardinsi, kas žmogų pakeisti gali. Todėl, jei randate neatitikimų tarp realaus žmogaus savybių ir aprašytų, gali būti, kad žmogus tikrai buvo pakliuvęs po įtakomis. Ir jei Jūs matote, kad taip būti gali, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui), ir mes kartu kai ką patikslinsime.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail