Dubliai, Vagys, Griovėjai

Dubliai, Vagys, Griovėjai. Kaip ir kada jų reikėtų saugotis. Dalį atsakymų rasite tekstuose žemiau. Ten taip pat rasite ir instrukcijas, kaip švelninti tų negatyvių personažų įtakas. Ir tai tikrai ne teorija, nes kelių tūkstančių metų statistika rodo, kad minėti personažai iš tikrųjų labai stipriai įtakoja žmogaus gyvenimą.
Dubliai Vagys Griovėjai Likimo analizė

Dubliai, Vagys, Griovėjai. Kas tai

Jei apie Griovėjus kalbėti trumpai, jų nesigaus priskirti prie pozityvių. Pavyzdžiui, kai kurie Meistrai sako, kad Griovėjų dienas galima naudoti santykių nutraukimui. Ir nors Griovėjas tai atliks puikiai, vis tiek santykių nutraukimas nėra pozityvus reiškinys. Arba kitas pavyzdys: sutarties pasirašymui parinkus dieną, kuri Jums bus palanki, o Jūsų verslo kolegai bus jo Asmeninio Griovėjo diena, po kažkurio laiko Jūs dirbsite su kitu kolega. Ir nors turėsite vienu konkurentu mažiau, buvusiam kolegai gyvenimas gali susidėlioti nelabai pozityviai. Patikėkite manimi, jau ne tik Lietuvoje, ir ne tik mažose įmonėse, tenka aptikti panašių technikų naudojimo faktų. Tiksliau pasakius, kartais tenka susidurti su labai didelių įmonių personalo atrankos specialistų „spec. technikomis“ (arabiškomis, indiškomis, afrikietiškomis ir t.t.). Skirtumas tik tas, kad užsienyje tai laikoma norma, o pas mus – nelabai. Tuo tarpu apie Dublius, Griovėjus, Santykių bei turtų vagis, detaliau paskaityti galite paspaudę žemiau esančius paveikslėlius.
Dubliai dienoje

Dubliai

Žemiau esančiame paveikslėlyje yra Anglų aktoriaus bei laidų vedėjo Ričardo Hammondo gimimo data ir avarijos, kurioje jis sudalyvavo, momentas. Datos užrašytos Kinų Saulės kalendoriaus formatu, naudojant Baczy sistemą. Daugiau apie Baczy parašyta puslapyje Kas yra Baczy. O dabar eikime prie datų ir laiko:

1. Paveikslėlio kairėje pusėje esantys šeši hieroglifai vaizduoja Ričardo gimimo datą;

2. Paveikslėlio dešinėje pusėje esantys aštuoni hieroglifai vaizduoja avarijos datą ir laiką;

3. Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su datomis, apie avariją ir Dublius galėsite paskaityti daugiau.

Santykių ir turtų vagys

Tai būtų asmenys, kurie gali kenkti Jūsų santykiams su Jūsų antrąja pusele, atiminėti turtus. Tai gali būti konkurentai versle, kolegos, tėvai, vaikai, broliai, seserys, draugai ir t.t. Dar daugiau, žmonės gali net nežinoti, kad jie Jums tokie yra ir kokiais periodais jie Jums kenkia. O viskas priklauso nuo to, kurioje vietoje yra Santykių ir turtų vagį Jums simbolizuojantis hieroglifas – Jūsų gimimo datoje ar atėjusiame kalendoriniame periode. Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį;

Tai būtų periodai, kurių metu žmogus gali prarasti santykius ir turtus. Pavyzdžiui, žmogus iš pačio ryto pradeda prisiminti nuoskaudas, kurias jis kažkada patyrė bendraudamas su savo antrąja pusele. Viduje pradeda viskas virti, norisi kibti antrajai puselei į atlapus. Arba, tarkim, be jokios priežasties tiesiog norisi pasitaškyti pinigais. Būtent tai ir yra Santykių bei turtų vagis, suveikęs savo periodu.


Santykių ir turtų vagys Likimo analizė

Griovėjai

Griovėjai žinomi beveik visose Rytų sistemose. Ir nors kai kada jie būna naudingi, dažniausiai jie neša blogus dalykus. Pavyzdžiui, 2013 metais tikrindamas poros pasirinktą laiką vestuvių ceremonijai, būsimai nuotakai parašiau, kad jei ji bažnytinei ceremonijai pasirinks Griovėjo valandą, ateityje ji turės problemų su pastojimu. Bet tada mergina atsakė, kad Meilė viską nugalės. O po kelių metų ji parašė, kad jau kelis metus mina pačių brangiausių klinikų slenksčius, o vaikelio gandras neatneša. Ir kas svarbiausia, ji neprisimena mano analizės, nes klausia, dėl ko pas ją taip yra. O kiek kartų žmonės prarado turtus vien dėl to, kad pasirašė sutartis per Griovėjo periodus, kiek nelaimingų atsitikimų įvyksta tokių periodų metu. Todėl, jei norite apie Griovėjus sužinoti daugiau, spauskite žemiau esantį paveikslėlį.
Griovėjai. Spec. rytų mokslai

Dubliai, Vagys, Griovėjai. Kaip nuo jų gintis

Jei skaitydami šio straipsnio informaciją užsukote į visus rekomenduojamus puslapius, Jūs tikrai jau žinote, kaip, bent dalinai, apsisaugoti nuo straipsnyje minimų grėsmių. O jei kas nors Jums bus neaišku, tiesiog parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. Tik klauskite kaip galima konkrečiau, nes į klausimą Kaip tapti laiminga, atsakyti – neįmanoma. Tuo tarpu informaciją, kuri padės išvengti dalies bėdų, įtakojančių gyvenimo kokybę, parinkti pagal Jūsų užklausą tikrai galima. Ir tai tikrai padeda.