Projektas soltiseg

Projektas soltiseg apima gimimo datų ir suderinamumo analizes, patalpų Fengšui, sėkmės ir verslo sėkmės aktyvavimą, datų parinkimą, mokymus. Kol kas projekte dirbu vienas. Todėl jei kreipsitės su kokiu nors reikalu, analizes, atsakymus bei sprendimų variantus matysite tik Jūs ir aš.
Apie projekt1 soltiseg

Projektas soltiseg. Gimimo datų analizė

Gimimo datų analizei naudoju Rytų sistemą Baczy, Kinų Saulės kalendorių, programą Sėkmės FS-4 ir Numerologiją. Kai reikia tirti žmogaus gimimo datos sąveikas su buvusių ar būsimų kalendorinių periodų elementais, tokia analizė vadinama žmogaus Likimo knygos analize. Jei žmogaus praeities įvykiai sutampa su jo Likimo knygoje parašytais įvykiais, skaitosi, kad žmogus gyvena pagal savo Likimo knygą. Tai leidžia pasižiūrėti ir žmogaus ateities įvykius. Trumpiau sakant, jei žmogaus praeitis dėliojosi pagal jo Likimo knygą, žmogaus ateitis taip pat gali formuotis pagal jo Likimo knygą. Visa tai žinant, galima pasiruošti gerų gyvenimo periodų atėjimui ir pasistatyti apsaugas nuo negatyvių periodų ar įtakų. Daugiau apie Likimo knygos analizę galite paskaityti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

Likimo analizė savarankiškai

Projektas soltiseg. Patalpų Fengšui

Kai kalbu apie Patalpų Fengšui projekte „Soltiseg“, kalbu apie patalpų energijų analizę pagal „Skriejančių žvaigždžių“ sistemą (https://wikipedia.org/Flying_Star). Ši sistema padeda nustatyti kur patalpose įsikurs meilės, pinigų, nelaimų, ligų, neištikimybių ir kitos žvaigždės. Taip pat minėta sistema pasako kaip aktyvuoti gerąsias patalpose įsikūrusias energijas ir kaip silpninti blogąsias. Patalpų energijų nustatymui reikia kompaso ir patalpų schemos. Daugiau apie viską skaitykite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

Patalpų Fengšui 2023

Projektas soltiseg. Sėkmės aktyvavimas

Rytų metafizikos priemonėmis sėkmę aktyvuoti galima keliai būdais:

1. Atlikus Likimo knygos analizę, aktyvuoti Kilniųjų pagalbą ir sėkmę nešančius kalendorinius periodus;

2. Naudojant suderinamumo analizę galima nustatyti ne tik tinkamą verslo partnerį ar darbuotoją, bet ir gyvenimo partnerį. Daugiau apie suderinamumą rasite paspaudę nuorodą Poros suderinamumas;

3. Tinkamai sutvarkyti gyvenamųjų ar verslo patalpų Fengšui ir sudėlioti patalpose sėkmės aktyvatorius;

4. Svarbių reikalų pradžiai taikyti datų ir laiko parinkimą. Apie tai skaitykite paspaudę nuorodą Paslaugos;

5. Užsakyti bazinių žinių mokymo modulį. Apie tai skaitykite paspaudę nuorodą Mokymai ir Kainos;

6. Jei visada norite žinoti kokias mėnesio dienas naudoti svarbiems reikalams, skaitykite sekantį skyrelį.

Gimimo datos analizė

Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Patikrinęs Jūsų atvejį, analizę ir rekomendacijas atsiųsiu į Jūsų el. paštą. Parašyti man galite į soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal. Papildomai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Reziumė

Straipsnio pabaigai noriu pasakyti, kad jei Jūs kažko labai norite, vis tiek kada nors pas Jus ateis ir resursai Jūsų norams išsipildyti. O kurį Rytų metafizikos resursą pasirinksite, nėra labai svarbu. Svarbiausia – norėti ir tikėti.