★★★★★ Views: 643

Šuo. Zodiako ženklo savybės

Šuo yra Žemės Jan elementas, simbolizuoja šiaurės vakarus, spalio mėnesį, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030 metus, laiką tarp 19:00 – 21:00 val.. Visose Rytų mokslų sistemose Šuns draugas yra Triušis, o labiausiai Šuo nekenčia Drakono. Todėl, jei gimėte Šuns metais ar mėnesį, nepradėkite svarbių reikalų Drakono dienomis. Pažiūrėti savaitės dienas galite puslapyje Scenarijai. O žemiau esančiuose tekstuose aprašyti tam tikri dalykai, siejami su Šuns metais gimusiais žmonėmis.
Šuo zodiako ženklo savybės

Šuo. Savybės ir suderinamumas

Šuns metai būna ramūs ir kažkuo neišsiskiriantys. Todėl būkite kantrūs – šiais metais atlikti pokyčiai bus veiksmingi ir naudingi. Kinijos astrologijoje Šuo yra sąžiningumo, ištikimybės, teisingumo ir padorumo simbolis. Žmonės, gimę Šuns metais, yra geri draugai ir garsėja ištikimybe bei sąžiningumu. Jei Jums pavyko įgyti šių žmonių pasitikėjimą, tada susiradote draugą visam gyvenimui. Tinkamiausią bendram gyvenimui partnerį Šunys turėtų rinktis iš gimusių Beždžionės, Gaidžio, Tigro, Arklio ar Triušio metais.
Šuo Zodiako ženklas

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote ar norėtumėte sužinoti kaip Likimą analizuoja Rytų mokslų sistemos, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.


soltiseg send e-mail

Šuo pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Šuo yra kuklus, idealistiškas, jo nuoširdumas ir rimtumas vilioja draugus ir pažįstamus, yra iškalbus, palaikydamas pamėgtas idėjas, jis kalba gana įtikinamai. Jis atkakliai juda į priekį ir niekada nenusimena dėl sunkumų ar pasipriešinimo. Jis ištikimai ir lojaliai elgiasi su šeima ir draugais. Šios kraujo grupės Šuo asmeniniams santykiams atiduoda save visą.

A kraujo grupės Šuo yra šiltas, rūpestingas ir patikimas, bet silpnos valios. Jis atiduos visas jėgas tiems, kuriems jis rūpi ir kuriais jis tiki. Jis yra ištikimas ir atsidavęs, labai rimtai bei atsakingai žiūri į darbą ir meilę. Trumpiau sakant, šios kraujo grupės Šuo yra tikras teigiamų savybių sandėlis. Pasirinkite šį vyrą į gyvenimo partnerius, ir jis Jums atsilygins ilgu tarnavimu bei ištikimybe.

B kraujo grupės Šuo ne tik kalba, bet ir daro. Jis yra protingiausias iš visų kraujo grupių Šunų, todėl jam daug dažniau sekasi. Tačiau jam trūksta drąsos ir savivertės. Bet jei šios kraujo grupės Šuo įsimylės, jis šį jausmą savyje neš iki savo gyvenimo pabaigos.

AB kraujo grupės Šuo yra santūrus, uždaras, nemėgsta sociumo. Nors jis turi gerą ir šiltą širdį, išoriškai jis atrodo šaltas. Jis gali būti per daug jautrus ir matyti tik tamsias spalvas. Jis visada su visais elgiasi atsargiai: darbe, gyvenime, meilėje. Būtent apie šios kraujo grupės Šunis sakoma: „Jis surišo uodegą“. Todėl jam reikia stiprių draugų, kurie padėtų jam sustiprinti savivertę, autoritetą bei pasitikėjimą savimi.


Šuo Zodiako ženklas

Šuns aprašymas (klasikinis variantas)

Šuo (戌). Sargybinis, „aš tarnauju“. Šunys turi pačius žmogiškiausius bruožus. Jie ištikimi, sąžiningi, jais galima pasitikėti, moka saugoti paslaptis. Tačiau Šunys šiek tiek egoistai, užsispyrę ir ekscentriški, jie atkakliai siekia turtų, todėl pinigų pas juos visada yra. Šunys į daug ką žiūri kritiškai, pasižymi „kandžiu liežuviu“. Jų pasitikėjimą sunku įgyti, tačiau dėl draugų Šunys gali padaryti labai daug. Šunys visada gina teisingumą, jie drąsūs kovotojai, jie visada kovoja iki paskutinio ir visada žino dėl ko kovoja. Pradėję darbą, jie visada jį užbaigia. Pergalė dažniausiai atitenka jiems. Gana dažnai jie tampa vadovais, jie dėmesingi, rūpestingi, nesavanaudžiai, kuklūs, vertina saugumą, dažnai – dvasingos asmenybės.

Visi Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir paršiuku, pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su gulbėmis, pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumas. Rytų technikosSuderinamumo analizė ir korekcijos

Šuo. Pastaba dėl zodiako ženklo

Kai kurie skaitytojai nesutiks su kai kuriais Šuns aprašymais. Ir bus teisūs, nes žmogaus gimimo datoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo metų hieroglifas (rytų zodiako ženklas) yra tik vienas iš aštuonių. Ir jei to elemento Ci fazė silpna ar jis gimimo datoje išreikštas silpnai, vargu ar jis pretenduoja bent jau į 30% viršuje aprašytų savybių. Todėl kai kuriuose savo straipsniuose aš parašiau, kad niekada negalima spręsti apie žmogų tik pagal vieną gimimo datos elementą. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės jo nesugebės identifikuoti. O kur dar fizinės ar psichologinės traumos gyvenimo eigoje, netektys, visokios priklausomybės, ezoterikų įsikišimai ir t.t. Visko ir neišvardinsi, kas žmogų pakeisti gali. Todėl, jei randate neatitikimų tarp realaus žmogaus savybių ir aprašytų, gali būti, kad žmogus tikrai buvo pakliuvęs po įtakomis. Ir jei Jūs matote, kad taip būti gali, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui), ir mes kartu kai ką patikslinsime.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail