Šuo. Zodiako ženklo savybės

Šuo. Šuns metais gimę žmonės: 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030 m. (po vasario 4-os). Šuns draugas – Triušis, o priešas – Drakonas. Jei gimėte Šuns metais ar dieną, nepradėkite reikalų Drakono dienomis. Savaitės dienas rasite puslapyje Scenarijai.
Šuo zodiako ženklo savybės

Šuo. Savybės ir suderinamumas

Šuo yra sąžiningumo, ištikimybės, teisingumo ir padorumo simbolis. Žmonės, gimę Šuns metais, yra geri draugai ir garsėja ištikimybe bei sąžiningumu. Jei Jums pavyko įgyti šių žmonių pasitikėjimą, tada susiradote draugą visam gyvenimui. Gyvenimo partnerį Šunims geriausia rinktis iš gimusių Tigro, Arklio ar Triušio metais.
Šuo Zodiako ženklas

Šuns aprašymas (klasikinis variantas)

Šuo (戌). Sargybinis, „aš tarnauju“. Šunys turi pačius žmogiškiausius bruožus. Jie ištikimi, sąžiningi, jais galima pasitikėti, moka saugoti paslaptis. Tačiau Šunys šiek tiek egoistai, užsispyrę ir ekscentriški, jie atkakliai siekia turtų, todėl pinigų pas juos visada yra. Šunys į daug ką žiūri kritiškai, pasižymi „kandžiu liežuviu“. Jų pasitikėjimą sunku įgyti, tačiau dėl draugų Šunys gali padaryti labai daug. Šunys visada gina teisingumą, jie drąsūs kovotojai, jie visada kovoja iki paskutinio ir visada žino dėl ko kovoja. Pradėję darbą, jie visada jį užbaigia. Pergalė dažniausiai atitenka jiems. Gana dažnai jie tampa vadovais, jie dėmesingi, rūpestingi, nesavanaudžiai, kuklūs, vertina saugumą, dažnai – dvasingos asmenybės.
Šuo Zodiako ženklas

Šuo pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Šuo yra kuklus, idealistiškas, jo nuoširdumas ir rimtumas vilioja draugus ir pažįstamus, yra iškalbus, palaikydamas pamėgtas idėjas, jis kalba gana įtikinamai. Jis atkakliai juda į priekį ir niekada nenusimena dėl sunkumų ar pasipriešinimo. Jis ištikimai ir lojaliai elgiasi su šeima ir draugais. Šios kraujo grupės Šuo asmeniniams santykiams atiduoda save visą.

A kraujo grupės Šuo yra šiltas, rūpestingas ir patikimas, bet silpnos valios. Jis atiduos visas jėgas tiems, kuriems jis rūpi ir kuriais jis tiki. Jis yra ištikimas ir atsidavęs, labai rimtai bei atsakingai žiūri į darbą ir meilę. Trumpiau sakant, šios kraujo grupės Šuo yra tikras teigiamų savybių sandėlis. Pasirinkite šį vyrą į gyvenimo partnerius, ir jis Jums atsilygins ilgu tarnavimu bei ištikimybe.

B kraujo grupės Šuo ne tik kalba, bet ir daro. Jis yra protingiausias iš visų kraujo grupių Šunų, todėl jam daug dažniau sekasi. Tačiau jam trūksta drąsos ir savivertės. Bet jei šios kraujo grupės Šuo įsimylės, jis šį jausmą savyje neš iki savo gyvenimo pabaigos.

AB kraujo grupės Šuo yra santūrus, uždaras, nemėgsta sociumo. Nors jis turi gerą ir šiltą širdį, išoriškai jis atrodo šaltas. Jis gali būti per daug jautrus ir matyti tik tamsias spalvas. Jis visada su visais elgiasi atsargiai: darbe, gyvenime, meilėje. Būtent apie šios kraujo grupės Šunis sakoma: „Jis surišo uodegą“. Todėl jam reikia stiprių draugų, kurie padėtų jam sustiprinti savivertę, autoritetą bei pasitikėjimą savimi.


Šuo Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


soltiseg send e-mail

Visi Rytų zodiako ženklai

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį pateksite į puslapį su visų Rytų zodiako ženklų aprašymais.
Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį pirmą paveikslėlį pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį antrą paveikslėlį pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumasSuderinamumo analizė