★★★★★ Views: 2 015

Tigras. Zodiako ženklo savybės

Tigras simbolizuoja Medžio elementą, šiaurės rytus, vasarį, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022 metus, laiką tarp 03:00 – 05:00 val.. Visose rytų mokslų sistemose Tigro draugas yra Kiaulė, o labiausiai Tigras nekenčia – Beždžionės. Todėl, jei gimėte Tigro metais ar mėnesį, nepradėkite svarbių reikalų Beždžionės dienomis. Pažiūrėti savaitės dienas galite puslapyje Scenarijai. O žemiau esančiuose tekstuose aprašyti tam tikri dalykai, susiję su Tigro metais gimusiais žmonėmis.
Tigras zodiako ženklo savybės

Tigras. Savybės ir suderinamumas

Tigras yra linksmas ir išdidus, nemandagus ir nekantrus, laisvai jaučiasi svajonių pasaulyje, sugeba pasiekti savo, užsibrėžtų aukštumų. Pasak Fengšui, Tigras yra vienas iš Dangaus gyvūnų, stiprus sargybinis. Jis gali būti aršus ir karingas, užsispyręs ir kerštingas, myli pokyčius ir ilgisi naujų pergalių.

Moteris Tigras savyje turi laukinės ir nepriklausomos natūros savybių, kurių suvaldyti negali jokios taisyklės. Jos egzistavimas alsuoja aistra, o viskas, ką ji daro, yra dosniai pagardinta emocijomis ir entuziazmu. Beviltiškai ieškodama meilės, Moteris Tigras gali pradėti nuolat keisti partnerius. Moteris Tigras žino kaip užsidirbti pinigų, nes ji turi kūrybišką požiūrį ir turtingą vaizduotę. Ji mėgsta linksmybes ir gerą gyvenimą, todėl kartais švaisto pinigus. Tinkamą gyvenimo partnerį Moteriai Tigrui reikėtų rinktis iš vyrų, gimusių Triušio, Drakono, Arklio, Šuns ar Kiaulės metais.


Tigras Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 27.18 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


soltiseg send e-mail

Tigras pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Tigras turi nuoširdų, malonų ir tyrą charakterį. Susipažinti su juo lengva, bet sunku užmegzti artimus ryšius. Šios kraujo grupės Tigras mėgsta rinkti žmones į ekskursijas, yra nepaprastai patrauklus, moka bendrauti. Tačiau jo jausmai yra nestabilūs, todėl toks žmogus retai būna ištikimas partneris. Norėdami laimėti jo širdį, turite būti graži, talentinga, seksuali ir aistringa natūra.

A kraujo grupės Tigras turi dvejopą charakterį – teigiamą ir pasyvų. Kartais jis yra labai aktyvus, optimistiškas ir iniciatyvus, o kartais, kai sulaukia kritikos, tampa neryžtingas ir pasyvus, vertindamas kitus labai negatyviai. Todėl tarp vyro ir žmonos šeimoje pastoviai bus nesusipratimų.

B kraujo grupės Tigras yra optimizmo įkūnijimas. Jį supa daugybė abiejų lyčių draugų, jis myli laisvą gyvenimą ir sugeba mylėti du ar tris žmones tuo pačiu metu. Todėl šios kraujo grupės Tigrą, kaip antrąją puselę gyvenimo kelyje, rinktis labai rizikinga.

AB kraujo grupės Tigras yra malonus, teisingas, energingas ir labai rimtai vertina meilę. Jei jis yra įsimylėjęs, jis myli amžinai, todėl dažniausiai šeimą kuria būdamas vyresnio amžiaus.


Tigras Zodiako ženklas

Tigro aprašymas (klasikinis variantas)

Tigras (寅), idealistas, „aš jaučiu“. Jausmingi, linkę į pramogas. Geraširdžiai, optimistai, bet būna irzlūs. Juos gerbia, tačiau Tigras dažnai konfliktuoja su vyresniais ar vadovybe, nes kovoja dėl teisybės. Nemėgsta kritikos, agresyvūs, principingi ir staigiai užsiplieskiantys. Gali būti gerais oratoriais ir lyderiais, kilnūs, dosnūs. Šio tipo žmonės vertinami, jie ryžtingi, tačiau jie dažnai priima skubotus, neapsvarstytus ir kažkiek lengvabūdiškus sprendimus, jie gali veikti pagauti įkvėpimo, priiminėti teisingus, bet kartais gerokai pavėluotus, sprendimus. Tigrai gali būti per daug įtariais ir šiek tiek egoistiškais, tačiau – drąsiais ir stipriais žmonėmis.

Visi Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir paršiuku, pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su gulbėmis, pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumas. Rytų technikosSuderinamumo analizė ir korekcijos

Tigras. Pastaba dėl zodiako ženklo

Kai kurie skaitytojai nesutiks su kai kuriais Tigro aprašymais. Ir bus teisūs, nes žmogaus gimimo datoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo metų hieroglifas (rytų zodiako ženklas) yra tik vienas iš aštuonių. Ir jei to elemento Ci fazė silpna ar jis gimimo datoje išreikštas silpnai, vargu ar jis pretenduoja bent jau į 30% viršuje aprašytų savybių. Todėl kai kuriuose savo straipsniuose aš parašiau, kad niekada negalima spręsti apie žmogų tik pagal vieną gimimo datos elementą. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės jo nesugebės identifikuoti. O kur dar fizinės ar psichologinės traumos gyvenimo eigoje, netektys, visokios priklausomybės, ezoterikų įsikišimai ir t.t. Visko ir neišvardinsi, kas žmogų pakeisti gali. Todėl, jei randate neatitikimų tarp realaus žmogaus savybių ir aprašytų, gali būti, kad žmogus tikrai buvo pakliuvęs po įtakomis. Ir jei Jūs matote, kad taip būti gali, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui), ir mes kartu kai ką patikslinsime.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail