Tigras. Zodiako ženklo savybės

Tigras. Tigro metais gimę žmonės: 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022 m. (po vasario 4-os). Tigro draugas – Kiaulė, priešas – Beždžionė. Jei gimėte Tigro metais ar dieną, nepradėkite reikalų Beždžionės dienomis. Savaitės dienas rasite puslapyje Scenarijai.
Tigras zodiako ženklo savybės

Tigras. Savybės ir suderinamumas

Tigras yra linksmas ir išdidus, nemandagus ir nekantrus, laisvai jaučiasi svajonių pasaulyje, sugeba pasiekti savo, užsibrėžtų aukštumų. Pasak Fengšui, Tigras yra vienas iš Dangaus gyvūnų, stiprus sargybinis. Jis gali būti aršus ir karingas, užsispyręs ir kerštingas, myli pokyčius ir ilgisi naujų pergalių.

Moteris Tigras savyje turi laukinės ir nepriklausomos natūros savybių, kurių suvaldyti negali jokios taisyklės. Jos egzistavimas alsuoja aistra, o viskas, ką ji daro, yra dosniai pagardinta emocijomis ir entuziazmu. Beviltiškai ieškodama meilės, Moteris Tigras gali pradėti nuolat keisti partnerius. Moteris Tigras žino kaip užsidirbti pinigų, nes ji turi kūrybišką požiūrį ir turtingą vaizduotę. Ji mėgsta linksmybes ir gerą gyvenimą, todėl kartais švaisto pinigus. Gyvenimo partnerį Tigrui reikėtų rinktis iš gimusių Arklio, Šuns ar Kiaulės metais.


Tigras Zodiako ženklas

Tigro aprašymas (klasikinis variantas)

Tigras (寅), idealistas, „aš jaučiu“. Jausmingi, linkę į pramogas. Geraširdžiai, optimistai, bet būna irzlūs. Juos gerbia, tačiau Tigras dažnai konfliktuoja su vyresniais ar vadovybe, nes kovoja dėl teisybės. Nemėgsta kritikos, agresyvūs, principingi ir staigiai užsiplieskiantys. Gali būti gerais oratoriais ir lyderiais, kilnūs, dosnūs. Šio tipo žmonės vertinami, jie ryžtingi, tačiau jie dažnai priima skubotus, neapsvarstytus ir kažkiek lengvabūdiškus sprendimus, jie gali veikti pagauti įkvėpimo, priiminėti teisingus, bet kartais gerokai pavėluotus, sprendimus. Tigrai gali būti per daug įtariais ir šiek tiek egoistiškais, tačiau – drąsiais ir stipriais žmonėmis.
Tigras Zodiako ženklas

Tigras pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Tigras turi nuoširdų, malonų ir tyrą charakterį. Susipažinti su juo lengva, bet sunku užmegzti artimus ryšius. Šios kraujo grupės Tigras mėgsta rinkti žmones į ekskursijas, yra nepaprastai patrauklus, moka bendrauti. Tačiau jo jausmai yra nestabilūs, todėl toks žmogus retai būna ištikimas partneris. Norėdami laimėti jo širdį, turite būti graži, talentinga, seksuali ir aistringa natūra.

A kraujo grupės Tigras turi dvejopą charakterį – teigiamą ir pasyvų. Kartais jis yra labai aktyvus, optimistiškas ir iniciatyvus, o kartais, kai sulaukia kritikos, tampa neryžtingas ir pasyvus, vertindamas kitus labai negatyviai. Todėl tarp vyro ir žmonos šeimoje pastoviai bus nesusipratimų.

B kraujo grupės Tigras yra optimizmo įkūnijimas. Jį supa daugybė abiejų lyčių draugų, jis myli laisvą gyvenimą ir sugeba mylėti du ar tris žmones tuo pačiu metu. Todėl šios kraujo grupės Tigrą, kaip antrąją puselę gyvenimo kelyje, rinktis labai rizikinga.

AB kraujo grupės Tigras yra malonus, teisingas, energingas ir labai rimtai vertina meilę. Jei jis yra įsimylėjęs, jis myli amžinai, todėl dažniausiai šeimą kuria būdamas vyresnio amžiaus.


Tigras Zodiako ženklas

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


soltiseg send e-mail

Visi Rytų zodiako ženklai

Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį pateksite į puslapį su visų Rytų zodiako ženklų aprašymais.
Rytų zodiako ženklai savybės suderinamumai

Dar apie suderinamumą

Paspaudę žemiau esantį pirmą paveikslėlį pateksite į straipsnį apie poros suderinamumą.

Paspaudę žemiau esantį antrą paveikslėlį pateksite į straipsnį, kuriame rasite keturias suderinamumo nustatymo technikas.


Poros suderinamumasSuderinamumo analizė