★★★★★ Views: 1 436

Žmonių suderinamumas

Žmonių suderinamumas Rytų sistemose tiriamas ne tik pagal Zodiakų ženklus, žvaigždes ar stichijas, bet ir pagal suderinamumą laike. Tiksliau sakant, viskas mūsų Visatoje negali trukti amžinai. Suderinamumas taip pat, nes jis turi ir aktyvumo periodus, ir pasyvumo. Šiame straipsnyje kaip tik tai ir nagrinėjama. Tik analizei imamas ne vien gimimo mėnuo, bet ir gimimo metai, mėnuo, diena, laikas bei gimimo vieta.
Žmonių suderinamumas

Žmonių suderinamumas. Įvadas

Žmonių suderinamumo problemų analizę pradėsiu nuo antrame Google paieškos rezultatų puslapyje surasto šūkio su šauktuku „Zodiako ženklų Suderinamumas – vienu sakiniu! Avinas + Skorpionas = puikus seksualinis suderinamumas, tačiau buitiniai santykiai tokie, kad blogiau nebėra kur“. Kadangi žinau, kad vakarų Zodiako ženklas nustatomas pagal gimimo mėnesį, man kyla klausimų, ar pakanka suderinamumui nustatyti tik gimimo mėnesio, jei žmogui duodami gimimo metai, mėnuo, diena, valanda ir gimimo geografinės koordinatės. Koks šimtaprocentinis suderinamumas gali būti nustatytas, kai analizei naudojamas tik gimimo mėnuo, tik vienas komponentas bent jau iš penkių? Juk kiekviena šeimininkė žino, kad „silkei pataluose“ pagaminti reikia ne tik silkės, bet ir burokėlių, morkų, svogūnų, majonezo, kiaušinių ir t.t. Žinoma, galima valgyti tik silkę, ir net skanu bus, bet jei gaminamas konkretus patiekalas, jam reikia daugiau komponentų. Taip ir su žmonių suderinamumu – tirti reikia visus suderinamumą įtakojančius kriterijus. Daugiau apie tai skaitykite kitose pastraipose.
Žmonių suderinamumas Tuštuma Moters gimimo valandoje

Žmonių suderinamumas. Tuštuma valandoje

Kad tapti QMDJ konsultantu, man iš pradžių teko penkis metus studijuoti Rytų Astrologiją. Tuos pirmus penkis metus pagrinde studijavau Baczy sistemą. O ji, ši sistema, mato ne tik suderinamumą, bet ir kitus dalykus. Šioje pastraipoje pakalbėsiu apie Tuštumą žmogaus Likime, kuri gali sunaikinti bet kokius viršutinėje pastraipoje aprašytus šūkius „Avinas + Skorpionas = puikus seksualinis suderinamumas“. Pavyzdžiui paimkime Moters gimimo datą, kurią rodau viršuje esančiame paveikslėlyje. Jame labai aiškiai matosi, kad Moters gimimo valandos žemiškasis elementas – Tuštumoje (tamsesniame fone). Tuo tarpu žmogaus gimimo valanda Baczy sistemoje kalba ne tik apie asmeninius projektus, darbą sau, emigraciją, vaikus ir t.t., bet ir apie žmogaus seksualinę sritį. Tai štai, kai Moters gimimo valanda yra Tuštumoje, Moteris gali būti lytiškai šalta arba beveik visai nenorėti lytinių santykių. Todėl, esant tokiai situacijai, visai nesvarbu, ar Moteris ir jos partneris bus Avinas su Skorpionu, seksualinio suderinamumo pas juos nebus visiškai (išskyrus tam tikrus kalendorinius periodus).

Gimimo datos analizė

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 27.18 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas.


soltiseg send e-mail

Žmonių suderinamumas. Tuštuma dienoje

Šioje pastraipoje aprašomas atvejis, kai Tuštumoje atsiduria vyro gimimo datos dienos elementas. Paveikslėlį su vyro gimimo data ir Tuštuma gimimo datos dienoje žiūrėkite žemiau. Čia tamsesniame fone yra dienos elementas. Ir tai sako, kad šios gimimo datos savininkas gali turėti:

1. Sunkumų bendravimo su antrąja pusele srityje;

2. Problemų pagalbos vienas kitam srityje ir supratimo kas yra šeima;

3. Nepasitenkinimą santuoka ar neigiamą požiūrį į pačią santuokos idėją;

4. Nemokėjimą ar nenorą būti santuokoje, skirti dėmesį antrajai puselei ir t.t.;

5. Nemažai problemų su sveikata (bet ne būtinai lytinėje srityje);

6. Neigiamą požiūrį į nuosavą būstą arba neturi galimybių (resursų) būstą įsigyti.

Kaip matote, net ir esant super suderinamumui pagal minėtą „Avinas + Skorpionas = puikus seksualinis suderinamumas“, vargu ar Moteriai padės tas suderinamumas, jei ji norės šeimos ir namų savo vaikams.


Žmonių suderinamumas Tuštuma Vyro gimimo dienoje

Žmonių suderinamumas. Korekcijos

Kadangi apie negatyvią Tuštumą jau rašiau, šioje pastraipoje parašysiu apie pozityvią Tuštumą ir apie tai, kaip negatyvią Tuštumą panaikinti. Pradėsiu nuo to, kad jei gimimo datos nepalankūs elementai patenka į Tuštumą, dalis gyvenimo problemų taip pat į tą Tuštumą prapuola. Tik šioje vietoje reikia žiūrėti, kokie kalendoriniai periodai tas minėtas Tuštumas panaikina. Kitaip sakant, jei pastebėjote, kad kažkas negero labai staigiai atsitiko versle, darbe, santykiuose ir t.t., gali būti, kad Tuštumoje prapuolęs negatyvas išlindo iš Tuštumos. Žinoma, tai ne amžiams, bet kai kada ir trumpas periodas bėdų pridaro. Todėl, jei taip atsitiko, būtinai žiūrėkite su kuo tai susiję, kur priežastys.

Tais atvejais, kai Tuštumoje atsiduria palankūs gimimo datos elementai, situaciją gelbėja tas pats ką tik minėtas Tuštumos panaikinimas. Kitaip sakant, jei viršuje minėtos Moters seksualumas Tuštumoje pasislėpė ar minėto vyro noras vesti irgi Tuštumoje, pakanka rasti kalendorinius periodus, kuomet tos Tuštumo panaikinamos. Ir to tikrai pakaks normaliam gyvenimui. Tikrai pakaks.

Reziumė

Paskutinėje pastraipoje noriu užbaigti Tuštumos korekcijos temą. Tiksliau pasakius, duosiu užuominas mokiniams ir šiek tiek informacijos visiems tiems, kas straipsnį perskaitė iki galo:

1. Visos Tuštumos – užpildomos;

2. Tuštumos užpildytos gali būti gimimo datos, kalendorinių ar Sėkmės taktų elementais;

3. Tuštumas panaikinti gali Likimo knygos ir/ar kalendorinių periodų elementų sąjungos. Tik reikia žiūrėti, kad naujai susidariusios Žemiškosios sąjungos elementas, turėtų Dangiškųjų elementų palaikymą.

O dabar instrukcijos Moterims: Jei matote, kad Jūsų išrinktasis turi Tuštumą gimimo datos dienoje, kažką iš to vis tiek paimti galite. Trumpiau sakant, tiesiog pasižiūrėkite, kada pas Jūsų vyriškį noras vesti iš Tuštumos išeina, ir tada jau veikite. Pavyzdžiui, jei planuojate imti jautį už rago, iš pradžių pažiūrėkite, kad pasirinktoje kalendorinėje datoje nebūtų jokių Griovėjų, nes efektas bus trumpas. Dar labai gerai būtų, kad iki rimto pasimatymo, pavaikščiotumėte į QMDJ aktyvacijas ir/ar aktyvuotumėte savo Romantikos žvaigždę. Patikėkite – veikia puikiai. O nuorodos-paveikslėliai į abu minimus straipsnius – žemiau.


Žmonių suderinamumas qmdj santykių aktyvacijaRomantikos žvaigždė Persiko žiedas

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail