Žmonių suderinamumas

Žmonių suderinamumas tiriamas ne tik pagal zodiakų ženklus, žvaigždes ar stichijas, bet ir pagal suderinamumą laike. Tai – svarbus kriterijus. Šiame straipsnyje kaip tik tai ir nagrinėjama. Tik analizei imamas ne tik gimimo mėnuo.
Žmonių suderinamumas

Žmonių suderinamumas. Moters gimimo data

Vienas iš pagrindinių poros suderinamumo kriterijų yra poros gimimo datų elementų balansas. Jis nustatomas vakarietišką gimimo datą transformavus į datą Kinų Saulės kalendoriaus formatu. Pradėsime nuo Moters gimimo datos. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kad Moteris yra Ugnis In , gimusi Medžio sezone, kuris palaiko Ugnį. Dar Moters gimimo datoje yra daug Ugnies (raudonų) hieroglifų. Visa tai reiškia, kad Moters gimimo data yra karšta.
Žmonių suderinamumas. Moters gimimo data

Žmonių suderinamumas. Vyriškio gimimo data

Žemiau esančiame paveikslėlyje yra vyriškio gimimo data. Paveikslėlyje matosi, kad vyriškis yra stiprus Vanduo Jan , gimęs Žiemos sezonu. Vyriškio gimimo datoje yra tik vienas Ugnies (raudonas) hieroglifas, o mėlynų Vandens (šalčio) hieroglifų – net trys. Tai reiškia, kad šio vyriškio gimimo data – šalta. Kadangi vyriškio gimimo data yra šalta, jį kaip magnetas trauks prie žmonių, kurių gimimo datoje yra daug stiprios Ugnies. O kadangi Moters gimimo datoje stiprios Ugnies daug, galima drąsiai sakyti, kad pas minėtus vyriškį ir Moterį suderinamumas tikrai yra. Tačiau visada tirti reikia ir kitus suderinamumo parametrus, nes profesionaliose analizėse niekada nesiremiama vienu kriterijumi.
Žmonių suderinamumas. Vro gimimo data

Žmonių suderinamumas pagal Dangiškuosius elementus

Jei pažiūrėsite į viršuje esančius paveikslėlius, pamatysite, kad, Moteris yra Ugnis In , o vyriškis – Vanduo Jan . Pagal Dangiškųjų elementų sąjungų lentelę (esančią žemiau), Ugnis In visada jungiasi į Dangiškąją sąjungą su Vandeniu Jan . Tai sako, kad pas minėtą Moterį ir vyriškį yra suderinamumas pagal Asmenybės elementus.
Dangiškųjų elementų sąjungos

Gimimo datos analizė

 • Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Po pavedimo nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie jį paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį;
 • Dar galite užsakyti Baczy bazinių žinių modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;
 • Užsakymą siųskite man į el. paštą soltiseg@gmail.com arba į FB Messenger Andrius Šal.

Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Žmonių suderinamumas. Tuštuma dienoje

Šioje pastraipoje aprašomas atvejis, kai Tuštumoje atsiduria vyro gimimo datos dienos elementas (paveikslėlis žemiau). Tai sako, kad šios gimimo datos savininkas gali turėti:

 • Sunkumų bendravimo su Moterimi srityje;
 • Problemų pagalbos vienas kitam srityje ir supratimo kas yra šeima;
 • Nepasitenkinimą santuoka ar neigiamą požiūrį į pačią santuokos idėją;
 • Nemokėjimą ar nenorą būti santuokoje, skirti dėmesį Moteriai ir t.t.;
 • Neigiamą požiūrį į nuosavą būstą arba neturi galimybių (resursų) būstą įsigyti.

Kaip matote, net ir esant puikiam suderinamumui pagal minėtą „Avinas + Skorpionas = puikus seksualinis suderinamumas“, vargu ar Moteriai padės tas suderinamumas, jei ji norės šeimos ir namų savo vaikams.
Žmonių suderinamumas Tuštuma Vyro gimimo dienoje

Žmonių suderinamumas. Korekcijos

Tuštumos įtakos veikia ne visą gyvenimą ir ne vien negatyviai. Pavyzdžiui, jei gimimo datos nepalankūs elementai patenka į Tuštumą, dalis gyvenimo problemų taip pat į tą Tuštumą prapuola. Tik reikia žiūrėti, kokie kalendoriniai periodai tas minėtas Tuštumas panaikina. Kitaip sakant, jei pastebėjote, kad kažkas negero labai staigiai atsitiko versle, darbe, santykiuose ir t.t., gali būti, kad Tuštumoje prapuolęs negatyvas išlindo iš Tuštumos. Jei taip atsitiko, būtinai žiūrėkite su kuo tai susiję.
Tais atvejais, kai Tuštumoje atsiduria palankūs gimimo datos elementai, situaciją gelbėja tas pats ką tik minėtas Tuštumos panaikinimas. Kitaip sakant, jei viršuje minėtos Moters seksualumas Tuštumoje pasislėpė ar minėto vyro noras vesti irgi Tuštumoje, pakanka rasti kalendorinius periodus, kuomet tos Tuštumo panaikinamos. Ir to tikrai pakaks normaliam gyvenimui. Tikrai pakaks.

Reziumė

Paskutinėje pastraipoje noriu užbaigti Tuštumos korekcijos temą. Tiksliau pasakius, duosiu užuominas mokiniams ir šiek tiek informacijos visiems tiems, kas straipsnį perskaitė iki galo:

 • Visos Tuštumos – užpildomos;
 • Tuštumos užpildytos gali būti gimimo datos, kalendorinių ar Sėkmės taktų elementais;
 • Tuštumas panaikinti gali Likimo knygos ir/ar kalendorinių periodų elementų sąjungos. Tik reikia žiūrėti, kad naujai susidariusios Žemiškosios sąjungos elementas, turėtų Dangiškųjų elementų palaikymą.

O dabar instrukcijos Moterims: Jei matote, kad Jūsų išrinktasis turi Tuštumą gimimo datos dienoje, kažką iš to vis tiek paimti galite. Trumpiau sakant, tiesiog pasižiūrėkite, kada pas Jūsų vyriškį noras vesti iš Tuštumos išeina, ir tada jau veikite. Pavyzdžiui, jei planuojate imti jautį už rago, iš pradžių pažiūrėkite, kad pasirinktoje kalendorinėje datoje nebūtų jokių Griovėjų, nes efektas bus trumpas. Dar labai gerai būtų, kad iki rimto pasimatymo, pavaikščiotumėte į QMDJ aktyvacijas ir/ar aktyvuotumėte savo Romantikos žvaigždę. Patikėkite – veikia puikiai. O nuorodos-paveikslėliai į abu minimus straipsnius – žemiau.
Žmonių suderinamumas qmdj santykių aktyvacijaRomantikos žvaigždė