★★★★★ Views: 1 271

Apie projektą soltiseg

Apie projektą soltiseg.com: tai Rytų mokslų resursas, skirtas norintiems spręsti problemas sveikatos, santykių, šeimos, finansų, darbo ir kitose srityse. Pavyzdžiui, jei norėsite sužinoti ne tik savo sėkmės periodus, bet ir kokioje srityje sėkmė pas Jus gali ateiti, Jums reikės tirti savo Likimo knygą. Tame padės Baczy. Jei norėsite sutvarkyti gyvenamąją aplinką, kad aplinka Jus maitintų gerąja Ci, Jums reikės Fengšui žinių. O jei norėsite rasti atsakymą į staiga kilusį klausimą, įtarimą ar pamatytą ženklą, Jums padės Rytų mokslų perlas QMDJ. Plačiau apie visa tai skaitykite po paveikslėliu.
Apie projekt1 soltiseg

Apie projektą soltiseg. Pradžia

Iki 2009 m. kovo buvau standartinis vidutinio amžiaus vyriškis, su gana standartine „komplektacija“: rūkiau, vartojau alkoholį, santykių srityje buvo daugeliui pažįstama betvarkė, valgiau mėsą, jau 5 metus „sėdėjau“ ant antidepresantų, apie sportą ir sveika gyvenimo būdą – negalvojau. Dar daugiau, kadangi augau ateisto šeimoje ir buvau baigęs matematikos – informatikos mokslus, buvau skeptikas. Netikėjau jokiomis antgamtinėmis jėgomis, ezoteriniais mokslais, nesidomėjau mediumais, ekstrasensais ir t.t.. Tačiau dirbdamas su statistika, matematine analize bei tikimybių teorija, kažkaip pradėjau pastebėti, kad labai daug dalykų nuspėja astrologai ir numerologai. Pradėjau tuo domėtis. Ir tada prisiminiau, kad dar trečiame kurse rašiau programą, kuri įvedus žmogaus gimimo datą, parodydavo kokį maistą bei gėrimus kokiomis dienomis tas žmogus gali vartoti ir t.t.. Tai buvo duomenų bazių kursinis darbas, už kurį aš tada gavau dešimtuką. Ir kalba jame ėjo apie Astrologiją…

2010 m. pavasarį aš jau gana gerai jaučiausi astrologiniuose vandenyse. Dar daugiau, aš pradėjau astrologines žinias taikyti praktikoje. Ir man neįtikėtinai sekėsi. Karjera augo kaip ant mielių, gyvenimas tvarkėsi septynmyliais žingsniais. O 2010 m. liepos gale, aš sutikau Ją. Tai buvo žmogus, atvėręs man tokias duris, apie kurias aš net nežinojau esant. Daugiau apie tai – tekstuose žemiau.


Apie projektą soltiseg. Astrologija

Apie projektą soltiseg. Tęsinys

2010 m. rudenį mano rankose atsidūrė gana reta akademiko G. A. Šneidermano knyga Už suvokto pasaulio horizonto. Skaitydamas knygą sužinojau apie I-Czin, U-SIN koncepciją, Kabalą, Astrologiją, Numerologija, Simoroną ir t.t. Iš tokių pozicijų sužinojau, kad net iki šiol nesu girdėjęs tokių dalykų nei per TV, nei per radiją. Tai unikali knyga, nes visi, kurie ją perskaitė ir kuriuos aš pažįstu, savo gyvenimus pakeitė tikrai kardinaliai. Dar daugiau, aš pasirengęs nusilenkti iki žemės kiekvienam, kuris sugebės tą knygą bent jau perskaityti. Patikėkite manimi – ne kiekvienam ji atsiveria…

2011 m. pavasarį, atsižvelgdamas į minėtos knygos rekomendacijas, pradėjau gilintis į Numerologiją. Daugiausiai laiko skyriau matematiko A. F. Aleksandrovo darbų analizei. Jei apie visa tai kalbėti trumpai, tai būtų skaitmeninė datų analizė ir/ar datų skaitmeninė psichoanalizė. O kadangi esu praktikas, gautas žinias pritaikiau konsultacijose. Dar daugiau, kai kuriuos dalykus iš tos sistemos aš naudoju ir dabar. Pavyzdžiui, šios sistemos dėka aš per minutę nustatau žmones, kurie visą savo gyvenimą turi atidirbinėti tam tikrą programą. Tai nėra prakeiksmas, nes prakeiksmą specialistas nuimti gali, o šios programos nuimti negali niekas – su ja žmogus gimsta ir ją žmogus privalo atidirbti pats, arba ji persiduoda jo palikuonims. Apie tokius žmones knygą galėčiau parašyti. Jų reikia saugotis, jiems negalima padėti, nes jie puikiai moka pastatyti nukreipimą, kai dalis programos permetama padėjusiam žmogui. Net gydytojai, po jų vizito, kelias savaites lyg žuvys išmestos ant kranto žiopčioja dėl energijos stygiaus, serga ir t.t..


Soltiseg ir shneiderman

Apie projektą soltiseg. Rytų mokslai

2011 m. rudenį, vienoje iš A. F. Aleksandrovo knygų, pačiame gale, radau kelis puslapius apie U-SIN koncepciją. Tai ir buvo pradinis projekto soltiseg atsiradimo impulsas. Bet tada aš to dar nežinojau. Tiesiog visą savo laiką pradėjau skirti Rytų mokslams. Tai buvo savarankiški mokslai – siunčiausi knygas, meistrų analizes, bandžiau kažką rasti YouTube. Tik tais laikais dar nebuvo tiek informacijos apie Rytų metafiziką, kiek yra dabar – tada reikėjo viską rinkti po kruopelytę.

2012 metų pradžioje atsirado pirmas mokytojas, kuris mane supažindino su sistema Baczy. Po kelių mėnesių atsirado ir pirmieji klientai. Aš nežinau, ar jūs patikėsite, bet kai aš dabar skaitau tas savo pirmąsias Likimo knygų analizes, aš net dabar taip negalėčiau parašyti. Matomai jau tada kažkas man už nugaros stovėjo ir diktavo, kaip bei ką turiu rašyti. Ir tik apie 2015 metų Kalėdas, dirbdamas po 14 – 16 val. per parą su kinų hieroglifais QMDJ sistemoje, vėl pajaučiau kažką stovint už nugaros. Bet šį kartą jau žinojau kas tai yra – tai buvo KANALAS. Tai ne iniciacija ar kažkas panašaus – tai labai ryškiai juntamas ryšys su Rytų metafizikos meistrais, daugelis kurių jau senų seniausiai išėję anapilin.

2013 metų pavasarį, kai Rytų technikos manyje jau buvo pakankamai stiprios, nusprendžiau atsikratyti dalykų, kurie mane žudė ištisus dešimtmečius. Trumpiau sakant, nusprendžiau mesti rūkyti, gerti antidepresantus, nustoti valgyti mėsą. Ir man pavyko – viso to aš atsikračiau 2013.05.15. Šią datą aš parašiau ne šiaip sau. Jai smalsu, paskaitykite straipsnį Kada mesti rūkyti.


Kada mesti rūkyti. Datų ir laiko parinkimas

Apie projektą soltiseg. QMDJ

2015 m. rudenį pradėjau studijuoti QMDJ. Tai visų Rytų mokslų perlas. Norint mokytis QMDJ, reikia turėti ne tik geras Rytų metafizikos žinias, bet ir turėti nemažą praktiką Baczy bei Fengšui. Taip yra dėl to, kad QMDJ sistemos pagalba galima daryti stebuklus. Neįrodinėsiu, nerašysiu klientų atsiliepimų, padėkų ir t.t., nes jei žmogus stebuklais netiki, jam vargu ar kas nors padės šiame gyvenime. O tie, kas stebuklais tikite, jums ir taip nieko įrodinėti nereikia. Bet apie pirmą stebuklą, kuris padėjo apsispręsti ką man toliau gyvenime daryti, neparašyti negaliu. Tai įvyko Vilniaus Stačiatikių Vienuolyne. Tiesiog vieną 2015 m. vasaros pabaigos vakarą priėjęs prie Šv. Panteleimono ikonos paprašiau duoti man ženklą, eiti mokytis QMDJ, ar ne. Ir aš tą ženklą gavau jau po kelių sekundžių. Gerai, kad sėdėjau tuo metu ant suoliuko priešais ikoną, o tai būčiau nugriuvęs. Nugriūtumėte ir jūs, jei netikėtai ikonoje pamatytumėte užsidegusią žvakę vienoje Šventojo rankoje, ir knygą – kitoje.
Stebuklas vienuolyne per QMDJ aktyvacija

Svetainės soltiseg.com atsiradimas

2016 m. pradžioje pradėjau matyti labai miglotas svetainės vizijas. Papasakojau apie tai savo artimiesiems, nes ir jie, ir aš puikiai žinojome, kad aš kai kuriuos dalykus galiu matyti apie 6,5 mėn. į ateitį. Tačiau tuo metu dar nežinojau jokių instrumentų, kaip tą svetainę sukurti bei kokioje platformoje.

2016 m. vasarą, prieš studijas antrame QMDJ modulyje, atsirado svetainė soltimesegment.com. Nežinau iki šioj, iš kur jėgų buvo, iš kur žinios, iš kur kiti resursai, bet svetainei šiuo metu jau beveik 6 metai.

2017 m., studijuojant trečiame QMDJ modulyje, svetainės paslaugų spektras pasipildė ženkliai. O kai 2019 m. baigiau pusės metų trukmės mokslus programavimo srityje, kardinaliai pasikeitė svetainės išvaizda ir funkcionalumas. Tačiau liko ir nepakitusių dalykų – nuo projekto gimimo iki šiol, su svetaine, klientais ir skaitytojų laiškais, dirbu vienas. O tai atima labai daug laiko ir energetinių resursų. Todėl, jei Jūs tikrai norite prisijungti prie projekto, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) arba į FB Messenger Andrėjus Šalomskas. Tai ne pasiūlymas, tai galimybė, nes kažkada praeityje turėjau tokią patirtį. Trumpiau sakant, kažkada, kai aš dar nesimokiau pas dabartinę savo Mokytoją, aš jai pasiūliau įkurti Vilniuje Rytų metafizikos entuziastų grupę. Tada ji į mano laišką net neatsakė. O po kažkurio laiko, praėjus keliems mėnesiams po pirmo QMDJ sertifikato gavimo, aš sukūriau programą QMDJ 5.3 Professional. Pamačiusi šią programą, Mokytoja pati pasiūlė prisijungti prie akademijos profesionalų grupės. Štai kaip gyvenime būna.

2021.03.26 dieną nusipirkau atsilaisvinusį domeną soltiseg.com. Nuo šios dienos projektas soltimesegment.com pereidinėja į projektą soltiseg.com (kaip ir el. paštas, YouTube kanalas ir t.t.).


Kas yra QMDJ

Reziumė

Straipsnio pabaigai noriu pasakyti: jei Jūs kažko labai labai norite, Jums vis tiek kada nors bus duoti ir resursai tam norui įgyvendinti. O kurį resursą pasirinksite, Baczy, Fengšui ar QMDJ, nėra labai svarbu. Svarbiausia, kad Jūs norėtumėte ir tikėtumėte. Galų gale, jei perskaitysite visus svetainės straipsnius ir puslapius (jų šiuo metu yra 145), apie Rytų mokslus sužinosite tikrai daug. Jei žinių Rytų mokslų srityje turite, jas galite pasitikrinti puslapyje Rytų technikos: testas. Jei dar tik bandote žengti pirmus žingsnius Rytų mokslų link, užsukite į puslapį Mokymai. O jei paklausite, kodėl pasirinkau būtent Rytų metafiziką, atsakymas bus toks:

1. Žmogaus gyvenimas susideda iš trijų dedamųjų: nekoreguojamo Likimo (33%), žmogaus psichologijos ir veiksmų (33%) ir aplinkos, kurioje žmogus gyvena (33%);

2. Astrologija, numerologija ir panašūs mokslai mato nekoreguojamą Likimą, dalį žmogaus psichologijos;

3. Baczy mato nekoreguojamą žmogaus Likimą ir dalį žmogaus psichologijos. Fengšui pagalba galima koreguoti žmogaus gyvenamąją aplinką. QMDJ sprendžia žmogaus psichologijos ir veiksmų problemas, apjungdama Dangiškąjį žmogaus Likimą su Žemiškąja žmogaus gyvenamąja dalimi per patį žmogų. Ir tai reiškia, kad dirbant su Baczy, Fegšui ir QMDJ vienu metu, įmanoma ne tik matyti žmogaus Likimą, bet ir dirbti su žmogaus gyvenimu visame 100% diapazone. O tai, kad ir kas ką sakytų, tikrai stipru.


Kaip numesti svorio

Ir dar:

Nuo 2010 m. nevartoju alkoholio, nuo 2013.05.15 nevartoju antidepresantų, nerūkau, nevalgau mėsos, beveik negeriu jokių vaistų. Nuo 2020.06.09 kiekvieną rytą bėgau 5 kilometrus, o nuo 2020.08.12 bėgu jau 7.5 kilometro ir apie 30 minučių dirbu su jėgos treniruokliais. Tai padėjo sureguliuoti spaudimą iki 128 x 78 ir numušti širdies pulsą iki 50 – 60 tvinksnių per minutę (ramybės būsenoje), vietoj 80 – 90, kuriuos turėjau pastaruosius 15 metų. Ir svorio šiuo metu jau apie 22 kg. esu numetęs. O tiems, kam svoris nėra rodiklis, įdedu kitus svorio parametrus: kūno riebalų masė – 21.3% (prieš pusmetį buvo 26.5%), o raumenų masė – 40.2% (buvo 35.6%). Daugiau apie svorio metimą galite paskaityti svetainės straipsnyje Kaip numesti svorio. Į straipsnį pateksite paspaudę viršuje esantį paveikslėlį su svarstyklėmis.

Nuoroda į visus svetainės puslapius

Jei norite pasižiūrėti visus svetainės puslapius, spauskite šią nuorodą: Visų svetainės puslapių nuorodos.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg send e-mail