Kada mesti rūkyti

Kada mesti rūkyti, kaip mesti rūkyti, ar noras rūkyti negrįš, ar metus rūkyti nebus blogiau? Į visa tai atsakyti galiu remdamasis savo praktika ir žiniomis. Apie tai – iš karto po paveikslėliu.
Kada mesti rūkyti

Kada mesti rūkyti. Nuo ko viskas prasidėjo

Rūkiau apie 30 metų. Kosulio priepuolių dar nebūdavo, bet, liaudiškai tariant, krenkšdavau pastoviai. Paskutinius kelis metus rūkiau mėlyną „Winston“. Surūkydavau apie 15 cigarečių per parą (cigaretę į valandą). Darbe net laikrodį tikrinosi kolegos pagal mane, nes jei eidavau į lauką rūkyti, reiškia jau būdavo lygiai kažkuri valanda. Rūkydavau greitai, giliais įkvėpimais ir t.t. Uždarose patalpose nerūkiau.

Bandymų mesti rūkyti – nebuvo. Tačiau kažkokią super knygą apie rūkymo metimą, buvau pradėjęs skaityti. Gal 10 ar 15 puslapių perskaičiau, kol ją kažkas pasiskolino. Taip ir liko tada rūkymas su manimi.

2011 metais į mano gyvenimą atėjo Rytų mokslai. Skyriau tam visą savo laisvą laiką. O kai žinios Rytų mokslų srityje pasiekė tam tikrą lygį, nusprendžiau išsiaiškinti, ar gali Rytų technikos susitvarkyti su rūkymu. Tiesiog buvo įdomu: kas tai, dėl ko tai, ar to reikia žmogui ir t.t.

2013 metų pavasarį, kai Rytų technikas jau išmaniau gana gerai, nusprendžiau imtis praktinių dalykų, – mesti rūkyti. Bet prieš tai darant, turėjau išsiaiškinti kokį vaidmenį mano Likime atlieka būtent rūkymas. Ir išsiaiškinau – iš aštuonių mano gimimo datos elementų (paveikslėlis žemiau), Ugnies ir ją palaikančių elementų pas mane yra net šeši. O rūkymas priklauso būtent Ugnies elementui. Ir kai pas mane Ugnies tiek daug, tai vadinama elementų disbalansu organizme. Todėl nenuostabu, kad rūkiau. Visa tai supratęs, nusprendžiau ieškoti priemonių ir būdų tam pertekliui mažinti. Apie tai skaitykite žemiau.
Kada mesti rūkyti Žmogaus gimimo data

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę galite užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių. Apie kalendorių paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai ir per nuotolį. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.

Asmeninis mėnesio kalendorius su tekstu

Kada mesti rūkyti, kad bėdos neprisidaryti

Kadangi pagal Baczy esu labai stipri Ugnis Jan, visos Ugnys In man yra Turtų ir Santykių vagys. Tai tokie „personažai“, kurie, būdami savo perioduose, iš žmogaus ką nors atiminėja. Ir tai gali būti nebūtinai turtai ar santykiai – tai gali būti bet kas. Tai ir pagalvojau tada: – „Ar tik nepabandyti pakišti tam vagiui savo rūkymo?“. O be to dar žinojau vieną visuotinai pripažintą taisyklę, kad labai stipriai aktyvuojant kiekybę, visada nukenčia kokybė arba poliariškumas. Pavyzdžiui, ilgas isteriškas juokas jau po kelių minučių gali virsti ašaromis (verksmu), meilė – neapykanta, stiprus rūkymas – nerūkymu ir t.t.;

Trečias dalykas, ir svarbiausias tada priimant sprendimą mesti rūkyti, buvo gąsdinantis fragmentas mano netolimoje ateityje. Pagal viską, 2013 m. gegužę turėjau patekti į avariją, kurios metu turėjau susilaužyti dubens kaulus ir apdegti apie 70% odos. 2013 m. gegužės mėnesio situacija, kurioje mano Likimo Ugnies elemento grafikas šoka į viršų, parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje. O kai sistemos paklausiau ką man dabar daryti, atsakymas atėjo labai paprastas: „Atiduok tai, be ko manai negali gyventi“.

Kada mesti rūkyti Rytų technikos

Kada mesti rūkyti – 2013.05.15

2013.05.15 apie 12-ą val., rūkydamas vieną iš keturių likusių „Winston“ cigarečių, jau tvirtai žinojau, kad daugiau neberūkysiu. Ir ne tik neberūkysiu, bet ir nevartosiu alkoholio, nevalgysiu mėsos bei negersiu antidepresantų, kuriuos vartojau beveik 9 metus…

Praėjo šešeri metai. Jau greitai bus septyni. Nei cigaretės, nei mėsa, nei alkoholis, nei antidepresantai – netraukia (lyg jų niekada nebuvo). Viskas liko ten, tame momente. Tik momentas tas buvo  parinktas neeilinis: tai buvo Gyvatės metai, Gyvatės mėnuo, Gyvatės diena ir Gyvatės valanda (paveikslėlis – žemiau). Tai labai reta kombinacija. Bet ją pasirinkau ne dėl retumo – ją pasirinkau štai dėl ko:

1. Žinant, kad Gyvatė (Ugnis In) man yra Turtų ir Santykių vagis, aš tai Gyvačiukei leidau vogti iš manęs tai, be ko maniau negaliu gyventi;

2. Žinant, kad aktyvuojant kiekybę nukenčia kokybė, aktyvavau nekokybišką Ugnies elementą, ko pasėkoje, Ugnis manyje pakeitė poliariškumą. Kitaip sakant, organizmo noras pastoviai gauti nikotino (Ugnies elemento), virto elementariu jo nenoru.

Rūkymo metimo data

Rūkymo metimo pasekmės

Prie pačių pagrindinių mano tokios aktyvacijos pasekmių priskirti norėčiau tai, kad į viršuje minėtą avariją – nepakliuvau. Taip, tą 2013 metų gegužės mėnesio antrą pusę bei birželio pirmas dvi savaites, vaikščiojau lyg sudaužytas. Skaudėjo visus dubens ir dilbio kaulus. Bet ne nuo avarijos, į kurią nepatekau. Taip, vos kur nors pasikasydavau odą, iššokdavo didžiausios pūslės. Lyg nuo kokio nudegimo iššokdavo. Bet tai taip pat nebuvo pūslės nuo nudegimo avarijoje, į kurią nepakliuvau. O gydytojai, kurie po mėnesio diagnozavo kontaktinę dilgėlinę, pasakė, kad tai visam gyvenimui. Bet jie klydo – Gyvatės metams pasibaigus, dilgėlinė irgi pasibaigė. Ir taip vadinamų „lomkių“ – irgi nebuvo. O nebuvo todėl, kad buvo atlikta tinkama aktyvacija. Tačiau vienas minusas vis tiek buvo – kadangi atjungiau kosulį, nuo visokių dervų organizmui teko valytis per odą. Todėl, apie metus, ant odos atsirasdavo juodų pabėrimų. O visa kita – OK. Nerūkau, nevartoju alkoholio, nevalgau mėsos ir visam tam nostalgijos – nejaučiu.

Trumpas reziumė

Prieš užduodant klausimą „kada mesti rūkyti“, pirmiausiai reikėtų išsitirti, ar Jums apskritai galima mesti rūkyti. Ir tuoj paaiškinsiu kodėl: jei pas jus organizme Ugnies mažai, ir Jūs dar nikotiną nustosite organizmui duoti, galite pradėti vartoti alkoholį ar vaistus, nes jie, kaip ir nikotinas, irgi yra Ugnies elementai. O tai dar didesnė problema nei nikotinas. Ir jokiais būdais neikite pas specialistus, kurie rašo „Nustok žudytis – mesk žalingą priklausomybę lengvai ir greitai“. Rūkymas, iš Rytų metafizikos pozicijų, yra Ugnies elemento disbalansas organizme, o ne priklausomybė. Todėl, netapkite priešu savo organizmui, nes jis daro viską, kad Jums būtų gerai. O su Ugnies disbalansu, su juo galima susitarti ir geruoju. Patikėkite, Jūsų organizmui labiau patinka saldainis, nei rimbas.

Ir dar: jei metėte rūkyti ar planuojate mesti ir tai Jums sukelia nepatogumų, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. Tik laiško temoje užrašykite „Andriui dėl rūkymo“ ar kažkaip panašiai.