Kaip kurti santykius

Kaip kurti santykius, kokie galimi santykių scenarijai, kokie yra santykių tipai, kaip visa tai mato Rytų mokslai ir kaip su visu tuo dirba Rytų technikos. Iš pirmo žvilgsnio, klausimai lyg ir sudėtingi. Tačiau jie labai lengvai sprendžiami naudojant tam tikras Rytų technikas.
Kaip kurti santykius

Kaip kurti santykius. Analizės įrankiai

Santykių analizei dažniausiai naudojama Baczy. Tai sistema, kuri labai plačiai taikoma pietryčių Azijoje, JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Singapūre, Italijoje ir t.t. Daugelyje šalių Baczy disciplinos dėstomos Valstybiniuose Universitetuose. Žinomiausias toks Europoje – Štutgarto Valstybinis Universitetas (Vokietija). Ir nors Baczy sistema panaši į Astrologiją, sistemos pagalba galima ne tik konstatuoti faktą Likime, bet ir taikyti Likimo korekcijas, rasti apsaugas ir t.t..

Kaip kurti santykius. Kur antroji puselė?

Visi žino, kad norint sukurti santykius, reikia to, su kuo santykius būtų galima kurti. O ji, ta antroji puselė, dažniausiai būna ne ten, kur ją tikimasi sutikti. Dar blogiau, kai kada žmogus ant to pačio grėblio lipa jau kelintą kartą iš eilės. Su vienu pagyveno 5 metus, su kitu, trečiu, o santykių kaip nėra, taip nėra. Puikus darbas, būstas, išvaizda – yra, o santykių – nėra. Ir kas svarbiausia, žmogus dažnai net nežino, dėl ko jis vienišas. Viena iš priežasčių gali būti ta, kad žmogus ne ten gyvena. Kitaip sakant, žmogus gyvena gero darbo, pinigų, ar gerovės sektoriuose, bet ne meilės ir harmonijos sektoriuje. Kaip tik apie tai galima rasti straipsnyje Suderinamumo analizė. Į jį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Suderinamumo analizė

Kaip sužinoti gyvenamąjį sektorių?

Sužinoti sektorių, kuriame Jūs šiuo metu gyvenate, padėti gali bet kuri Rytų mokslų sistema. Tačiau yra niuansų. Pavyzdžiui, jei sektoriaus nustatymui bus naudojamas nemokamas internetinis kalkuliatorius, atsakymas į Jūsų užklausą Jums nekainuos nieko. Bet jei darbui su Jūsų užklausa bus naudojamas mokamas resursas, tada apie nemokamą paslaugą kalbėti nesigaus. Bet kuriuo atveju, jei šiuo metu nepažįstate nieko, kas galėtų Jums pagelbėti, atsiųskite savo užklausą man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.
soltiseg send e-mail

Kaip kurti santykius. Laikas santykiams

Vienas iš pagrindinių kriterijų, lemiančių sėkmę pasirinktoje sferoje, yra skirto tai sferai resurso efektyvumas. Rytų moksluose tai yra būti tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Apie tinkamą vietą jau kalbėjau viršutiniame skyrelyje. Todėl šį kartą kalbėsiu apie laiką. Tiksliau pasakius, apie tai, kada, kiek ir kam žmogus skiria laiko, ir kaip efektyviai jis jį panaudoja. Pavyzdžiui, jei dienotvarkė sudaryta taip, kad santykiams skirti žmogus gali tik atsilaisvinusį laiką, vargu ar atsilaisvinęs laikas bus tam tinkamas. Kitaip sakant, jei pas žmogų rankose netikėtai atsirado šakutė, o valgyti reikia trintų moliūgų sriubą, valgyti bus sudėtina. O kai apie tai pasakai klientui, visada atgal gauni beveik tą patį atsakymą: „Tai iš ko tada gyventi, iš ko mokesčius mokėti, komunalinius ir t.t.“. Tada ir atsitrenki į situaciją, kaip į akmeninę sieną.

Kaip kurti santykius. Kas gali padėti

Šiame skyrelyje pasistengsiu keliais sakiniais aprašyti tai, kaip viršuje minėtas problemas spręsti:

1. Jei santykių nebuvimas tampa rimčiausia problema, pirmiausiai reikia patikrinti gyvenamąją vietą. Tame padėti gali QMDJ, Baczy ar Fengšui specialistai;

2. Dar galite pasižiūrėti į žemiau esančio paveikslėlio lentelę. Jos pagalba, jei žinote savo ir savo antrosios puselės GUA skaičių, nustatysite, ar su antrąja pusele gyvenate toje pačioje krypčių grupėje, ar skirtingose. Jei toje pačioje, viskas OK. Tik nepamirškite, kryptys žiūrimos gimimo vietos atžvilgiu;

3. Jei neturite laiko santykių paieškai ar gerinimui, reikėtų imtis aktyvacijų. Tai galėtų būti Fengšui arba QMDJ aktyvacijos. QMDJ aktyvacijos yra aktyvios, nes reikia vaikščioti į spec. struktūras. O Fengšui aktyvacijos labiau pasyvios, nes čia aktyvuojami gyvenamosios vietos įvairūs sektoriai. Tačiau abiem atvejais santykių problemas spręsti padeda tam tikros aktyvuotos energijos. Pavyzdžiui, jei žmogus aktyvuoja gerą santykių gerinimo struktūrą bent 8 val. trukmės kelione, „pagalbininkai“ jam dirbs apie vienerius metus. Ir ne šiaip dirbs, bes visas 24 val. per parą;

4. Jei santykiams formuotis neleidžia Vienatvės žvaigždės, Turų ir santykių vagys ir t.t., kreiptis reikia į Baczy specialistą. Jei tokio nepažįstate, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


Kaip kurti santykius - GUA suderinamumas

Trumpas reziumė

Kai kada žmonės mano, kad problema išnykti turėtų akimirksniu. Bet ar tai įmanoma, jei 10 metų netinkama kryptimi buvo lėkta 200 km/val. greičiu? Ar įmanoma staigiai sustoti ir per vieną dieną atsidurti tinkamoje vietoje? Galima, jei bus imtasi magijos. Bet tada ir pasekmės bus, ir sankcijos. O jei norite viską sutvarkyti be žalos sau, antrajai puselei, vaikams ir t.t., dirbti reikia civilizuotai. Trumpiau sakant, jei problemų santykiuose yra, o laiko problemai spręsti nėra, bent jau pabandykite padirbėti su Rytų metafizikos specialistu. Patikėkite, blogiau tikrai nebus. Ir apskritai, padės bet koks judėjimas, nes jei namuose užsibuvo viešnia Vienatvė, reikia judėti bent jau iš namų. Bet kuriuo atveju, jei šiuo metu nepažįstate nieko, kas galėtų Jums pagelbėti, atsiųskite savo užklausą man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg send e-mail

Kaip kurti santykius. Dar šiek tiek

Kai kada santykių kūrimui gali trukdyti tokie dalykai, apie kuriuos niekada net nepagalvotum. Vienas iš tokių – perdėtas patrauklumas. Kad suprastumėte apie ką kalbu, paskaitykite straipsnį Romantikos žvaigždė. Į minėtą straipsnį pateksite paspaudę žemiau esantį pirmą paveikslėlį.

Kita įdomi situacija, trukdanti santykių kūrimui, aprašyta svetainės straipsnyje Žmonių suderinamumas. Patekti ten galite paspaudę žemiau esantį antrą paveikslėlį.


Romantikos žvaigždėŽmonių suderinamumas