Skyrybų priežastys

Skyrybų priežastys gali būti įrašytos gimimo datoje. Skyrybos įvykti gali kai jas aktyvuoja žmogus, kalendoriniai periodai, gyvenamoji aplinka. Kalbant apie aplinką, žmogus gali miegoti skyrybų, nelaimių, praradimų, barnių ar neištikimybės energijas nešančiuose būsto sektoriuose.
Skyrybų priežastys

Skyrybų priežastys. Įžanga

Daugelio problemų priežastys yra tose gyvenimo srityse, kurių nemato nei psichologai, nei psichiatrai, nei vakarų mokslo ar medicinos atstovai. Pavyzdžiui, kai 1998 m. jauna šeima persikraustė į naują butą, jame pas Moterį prasidėjo vienas persileidimas po kito. Prie patiriamų fizinių traumų, atsirado rimtos psichologinės. Tuo pasinaudojo vyro artimieji. Atsirado psichologinis smurtas, dėl ko vos neįvyko skyrybos. Tik kai 2014 m. Moteris atnešė savo buto planą, aš jai paaiškinau, kodėl atsirado problemos su reprodukciniais organais. Ir nors Moters sveikatos sutrikimai buvo įrašyti jos Likimo knygoje, realizuotis šie susirgimai galėjo tik tada, kai Moteris atsikraustė į tiems susirgimams atsirasti tinkamą aplinką – į naują butą. Tada Moteris pasakė, kad gydytojai taip ir nerado minėtų jos ligų priežasčių.
Kaip apsaugoti santykius

Skyrybų priežastys Likimo knygoje

Kai kada skyrybų priežastys būna jau įrašytos žmogaus Likimo knygoje. Dažniausiai tai būna susiję su:

Romantikos žvaigžde gimimo valandoje. Apie tai paskaityti galite paspaudę šią nuorodą: (spausti čia);

Tuštuma žmogaus gimimo dienoje. Apie tai paskaityti galite paspaudę šią nuorodą: (spausti čia);

Konfliktu, esančiu tarp poros gimimo dienos elementų. Pavyzdžiui, žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas vyro, gimusio Kiaulės dieną, ir Moters, gimusios Gyvatės dieną, gimimo dienų konfliktas. Kiaulė ir Gyvatė minėtose gimimo dienose apibrėžti raudonu kontūru. Dar tarpusavyje konfliktuoja: Jautis ir Ožka, Triušis ir Gaidys, Tigras ir Beždžionė, Drakonas ir Šuo, Arklys ir Žiurkė. Jei gimimo datas norite žiūrėti savarankiškai, pereikite prie sekančio skyrelio. Tik nepamirškite, žiūrėti reikia gimimo datų dienas.


Skyrybų priežastys poros gimimo datose

Gimimo datos analizė

1. Gimimo datos analizę užsakyti pas mane. Paslaugos kaina – 30 €. Nemokamai atsiųsiu vieno mėnesio Pinigų žvaigždės sušildymo aktyvacijas ir Jūsų Asmeninį mėnesio kalendorių;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal.


soltiseg send e-mail

Skyrybų priežastys gyvenamojoje aplinkoje

Skyrybų priežastys gali būti ir gyvenamojoje aplinkoje. Pavyzdžiui, žmona nusprendžia miegamojo lovą perstatyti į kitą vietą. Gerai, jei po perstatymo lova atsidūrė gerame sektoriuje ir gerose žvaigždėse pagal Fengšui. Bet jei lova atsidūrė vyro Romantikos žvaigždėje, jau po kelių savaičių vyrą pradės traukti į seksualinius santykius ne su žmona. Pasakysite, kad viskas priklauso nuo vyro moralės kodekso stiprumo. Ir būsite neteisios, nes Visatos dėsniai yra stipresni, nei paveldėti ar per gyvenimą įgyti kodeksai.

Dar skyrybas gali aktyvuoti kiekvienais metais į kambarius ir ant miegamojo lovos patenkančios vis kitos Skriejančios žvaigždės. Šioje situacijoje vėl viskas priklauso nuo to, kokiose Žvaigždėse žmogus tais metais praleis didesnę laisvalaikio dalį. Trumpiau sakant, jei pora miegos Geltonojoje 5, Barnių ir ginčų ar Neištikimybių žvaigždėje, labai netgi tikėtina, kad dar tais pačiais metais bus sukurtas pagrindas skyryboms. O kada šeima iširs, čia jau tik laiko klausimas. Daugiau apie kasmet į gyvenamąsias patalpas patenkančias energijas skaitykite straipsnyje Patalpų energijos 2022 paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

Daugelis perskaitęs viršuje parašytas eilutes paskys, kad vėl gąsdinimai, kad ir taip jau sunku gyventi. Bet ar tikrai šiais laikais pakanka nieko nedaryti, niekam nieko blogo nelinkėti ir tikėti Dievu, kad jis viskuo pasirūpins. Deja, jei žmogus gali kažkuo pasirūpinti pats, vargu ar už jį tai privalo daryti kažkas kitas. O be to šiais laikais nėra labai brangu vieną kartą per metus užsisakyti Fengšui specialisto paslaugas. Daug brangiau kainuos tuomet, kai buvusios poros turtą tarpusavyje pasidalins besiskiriančių šalių advokatai.


Patalpų energijos 2023 Fengšui

Skyrybų priežastys su kalendoriniais periodais

Didelę dalį skyrybų tenka nagrinėti tada, kai jau būna vėlu kažką keisti. Trumpiau sakant, kai Moterų kantrybė ir jėgos išsenka, jos priežasčių pradeda ieškoti ne tik savyje, bet ir išorėje. Štai tada aš ir gaunu laiškus su klausimu „Ką dabar daryti?“. O ką daryti, jei klausimas atėjo kai vyras jau kitur lizdą sukti pradėjo. Imtis brutalių korekcijų? Bet tai nepadeda, nes jei vyras į šeimą grįžta, suskilęs indas jau nebesusiklijuoja. Kas kita, jei metų pabaigoje Moteris pati pasiūrės ar paprašys specialisto pažiūrėti, kokias energijas atneš ateinantys metai. Pavyzdžiui, Tigro metais 2022 problemos santykiuose gali prasidėti pas gimusius Beždžionės metais ar Beždžionės dieną. Ir jei nesiimti apsaugų, santykiai tikrai gali iširti. Daugiau apie tai skaitykite straipsnyje Tigro metai 2022 paspaudę žemiau esančius paveikslėlius.

Jei žmogus yra skeptikas ir santykiai iširo, tai dar nėra blogiausia kas galėjo nutikti. Pasirodo, Asmeninio griovėjo metams pasibaigus, labai dažnai išsiskyrę žmonės neranda atsakymo, kodėl jie pernai išsiskyrė. Juk viskas buvo gerai iki tų nelemtų metų, ir viskas vėl būtų gerai, jei tų prakeiktų metų nebūtų buvę. Ir tai yra šimtaprocentinė tiesa. Dar daugiau, jei Asmeninis griovėjas būtų laiku nuvestas, jokių skyrybų tikrai nebūtų buvę. Net ir savo praktikoje turiu nemažai atvejų, kai santykiai buvo išsaugoti.


Tigro metai 2022. Ataka į gimimo metus
Tigro metai 2022. Ataka į gimimo dieną

Reziumė

Kaip supratote iš straipsnio, skyrybų priežastys gali būti Likime, gyvenamoje aplinkoje ir kalendoriniuose perioduose. Bet kai tas priežastis moki surasti, galima bandyti jas neutralizuoti. Kai kurių nesudėtingų technikų galiu išmokyti ir aš. Ir net nemokamai. Bet tam vis tiek reikia, kad Jūs man parašytumėte į soltiseg@gmail.com (Andriui) arba į FB Messenger Andrius Šal. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko, gimimo vietos ir kelių svarbesnių savo gyvenimo datų. Tai turėdamas aš galėsiu Jums padėti. Galų gale, net jei pagalbos Jums nereikia, jos galbūt reikia kuriam nors iš Jūsų artimųjų, giminių, draugų, draugių, kolegų ar pažįstamų. Svarbiausia niekada nelikti nuošaly, kai tikrai galite padėti.